Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Canım ben 5 kere felan yaptım testi sadece tek çizgi vardı başkada birşey yoktu ama kesin sonuç için bi kaç gün bekle derim veya kan testi yaptır

canım benim ya allah ım inşallah gönlündekini verir ya çok üzüldüm ama ne kadar güzel bir annelik yapmışın sen ya:çok üzgünüm:
aman galiba kızlar çifter çifter doğuracaz hepimiz ya bende hep ikizim olacakmış gibi geliyor :dance::sm_cool:
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
karamsar olma canım benim
bak ne kadar uzun zamandır bekleyen arkadaşlarımız var ((
birbirimizle avunuyoruz..ya böyle bi ortamımız olmasaydı?
inacını hiç kaybetme
hehehehe ben 3 yıldır bekliyorum ama artık umrumda değil ilk önce korunmayı bırakanların hamiş kalmasını istiyorum çünkü beklemek gerçekten zor:1hug:
canım sen hep olumlu düşün ve testlerimiz çok iyi çıkacak de tamammı.
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
canım inşallah testte yanlış çıkmıştır bekle bakalım 3-4gün bakalım ne olacak inşallah hamilesindir:1hug:
burda hepimizin duası birbirimize allah bizi duyuyor ama her ay birilieri hamile kalıyor işde hepimiz bir kalsak nüfüs patlaması olur vallaaaaa
:roflol::roflol::roflol::roflol:
allah iyiliğini versin kız evet bazen bende bi konu oluyor dönüp dolaşıp bi bakıyorum kk yı anlatıyorum herkes sen yine başka konulara daldın diyor yaŞeniz

bir keresinde bana öyle oldu ilk defa 6 gün adetim geçitmişti ve kesin hamileyim dedim neyse 6.gün test yaptım bide uykuluydum neyse teste baktım tek çizgi uykum açıldı birden olamaz ya nasıl oldu şimdi bu derken bi baktım iç çamaşırımda kan var çok üzülmüştüm ogün ama demekki kısmet değilmiş

aminnnnnnnnn Allah hepimize yaşatsın o mutluluğu inşallah

tamam kızlar teşekkür ettim çok çok..artık yapacak başka bişey yok beklemekten başka..hayırlısııı hepimiz içinnn..

inşallah canım inşalaahhhh.ağzından bal damlıyor..inşallah isteyen herkese allah nasip ederrr...

canım bence sen yarın testi tekrarda yada en temizi kan testi yaptır
inşallah hamilesin yaŞeniz:dance::sm_cool:

Allah Gönlüne Göre Versin Canim Benim.ya Valla Ne Kadar Yikilmayacaz Desek Te Yikiliyoruz.cok Sukur Allahima Ben Oyle Kotu Seyler Yasamadim.umarim Kimse Yasamas Allah Sanada Yasatmasin Tekrar

kzlar ya ben sabahki testi inceledim şimdi yeniden o renk dağılmasının altnda sanki slik bi çizgi de var gibi..ya da ben paronoya oldum iice....

kzlar ya ben sabahki testi inceledim şimdi yeniden o renk dağılmasının altnda sanki slik bi çizgi de var gibi..ya da ben paronoya oldum iice....

canım o testin son kullanma tarihi geçti bırak artık sen onu bakayımmmm klava:
sen duramıyorsun bence yeni bir test al ona bak bakalım

canım sabah ki teste şimdi bakman yalnış diye biliyorum 5dk.yı geçince sonuç yalnış gösterir gibi bir uyarı olması lazım

kızlar peki adet gecikmesinin gebelik dışında başka ne gibi nedenleri vardır? bugün 11.günde ne gelen var ne giden

tamm arkadaşlar tutuyorum kendimi...ve bekliyorumm birden iice hayal kırıklığına uğrayacağımm sizi seviyorumm

tut cnm bende bukadar gecikmeme karşılık vardır bebişdiyodum kan testimde çıkmadı çok üzüldüm sonra

neşeli yaa sana bişi sorcam bende tickerfactory den cetvel yaptm kontrol panele kilo takip kısmına yapıştırıorum ama çıkmıo:uhm:

ay dur okuyayım hakkaten bende anlamadım hiç olmazdı böle gecikme ilk kez oluyor

21 mayısta hasta oldum.adetin 30.günü akşamı.hiç bu kadar geç olmamıştım.
hadi hayırlısı canım hemen git kanda baktır ya
kızlar bence hepimizz bu gece şöyle güzel romantik bir sofra kuralım mum ışığı en güzel kıyafetlerimizi giyerek :) kim durur sizce?
hehehe ben genelde çok yaparım onu heleki eşim yorgunum dediği günlerdejeyyar
yafff kıslar ben kayınvalidemlerle beraberim bide eşim aradı şimdi kayınbabam hastaneye yatmış astım bronşiti var siz planlarınızı gerçekleştirinsenağlama
canım çok geçmiş olsun
sende bir kaç gün sonra yaparsın:dance:
hadi bakalım çalışmalar hızlansınnnnnn
anam hızlanıyorda bebeklerimiz inatçı çıktı ya ama galiba eşlerimizle daha fazla vakit geçirelim diye geç gelmek istiyorlar
canım aynı çatlatma iğnesini kullanmışık ama ben nisanda vurmuştum
inşallah hamileyim dersin bu ay :1hug:

ılgın 11 gün çok diilmi adet gecikmesi için
kan testi kesin sonuç olduğuna göre
sen bi doktora git derim arkadaşımCADIARZU

haklısın arkadaşım gitcem inş. iişyerinde çok yoğunum bu hafta izin almam imkansız ondan bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…