Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

:1hug:kıslar birazdan eve gideceğim eve gidince aklım burda kalıyoo işe gelincede ilk iş burya girmek oluyo sizleri çok seviyorummmmm

kzlar ya ben sabahki testi inceledim şimdi yeniden o renk dağılmasının altnda sanki slik bi çizgi de var gibi..ya da ben paronoya oldum iice....
canım ya gerçekten sen şimdi o testle ilgilenme en temizi kanda baktırmak bance
kızlar peki adet gecikmesinin gebelik dışında başka ne gibi nedenleri vardır? bugün 11.günde ne gelen var ne giden
canım gebelik yoksa ya kist olmuştur yada halen yumurtan çatlamamıştır zaten buda kiste neden olurda işte neyse bence dk a git bi kan testi yasınlar gebelik yoksa(inşallah vardır) sana söktürücü falan verirler
neşeli yaa sana bişi sorcam bende tickerfactory den cetvel yaptm kontrol panele kilo takip kısmına yapıştırıorum ama çıkmıo:uhm:

canım benim yaptığın yerin bi linkini versene bi ben bakayım oraya:1rolleyes:

:1hug:kıslar birazdan eve gideceğim eve gidince aklım burda kalıyoo işe gelincede ilk iş burya girmek oluyo sizleri çok seviyorummmmm

bizde seni çok seviyoruz bir tanem benim

ya apexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx niye gelmedin hiç bugün ya:çok üzgünüm:
gizemde kaçtı gitti ya :uhm:

kızlar ben aniden kaçarsam merak etmeyin tamammı

[

canım aynı çatlatma iğnesini kullanmışık ama ben nisanda vurmuştum
inşallah hamileyim dersin bu ay :1hug:[/QUOTE]

canım pekı sen bı faydasını goremedınmı.agrı falan oldumu sende?ya hapı kullanırkende cogunda agrı falan olmus okudugum kadarıyla ama bende hıcbısey olmadı.tedırgınım o yuzden doktor ıyı dedı ama..ya bıde aklım karıstı kızlar doktor ıgneden sonra 36,saatte dedı.sonrada bu hafta her gun bırlıkte olun dedı.şimdi ben bugun ıgeneyı veurundum 36,saatı (yarın aksamımı beklıyım)bugun yapayımmı anşlamdım takıldı aklıma?

bizde seni çok seviyoruz bir tanem benim

ya apexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx niye gelmedin hiç bugün ya:çok üzgünüm:
gizemde kaçtı gitti ya :uhm:

kızlar ben aniden kaçarsam merak etmeyin tamammı

apexxxxxx sabah bir ara uğramış hain bizi merakda bırakıyo not falanda bırakmadı onun yumurtlama günleri yaaa halaaaaaa yatıyorsa bebiş tutsun diyeeeee yada kocasını işe göndermemiştir...:roflol::roflol::roflol:

hep aynı neşelim...yok yok hep aynı değil...bu akşam saldırılara başlıcam...tutmayın beni....:dance:
hehehe evet zaten benimkide durmadan bana aslıyor allah tan şimdi işi çıktı gittide rahatladım ya ama akşam kaçarım yok benimde:roflol::roflol::dance:
kızlar gıttınızzmııı?

yok gitmedik buradayız ama ben aniden çıkabilirim :1rolleyes:

[

canım aynı çatlatma iğnesini kullanmışık ama ben nisanda vurmuştum
inşallah hamileyim dersin bu ay :1hug:

canım pekı sen bı faydasını goremedınmı.agrı falan oldumu sende?ya hapı kullanırkende cogunda agrı falan olmus okudugum kadarıyla ama bende hıcbısey olmadı.tedırgınım o yuzden doktor ıyı dedı ama..ya bıde aklım karıstı kızlar doktor ıgneden sonra 36,saatte dedı.sonrada bu hafta her gun bırlıkte olun dedı.şimdi ben bugun ıgeneyı veurundum 36,saatı (yarın aksamımı beklıyım)bugun yapayımmı anşlamdım takıldı aklıma?[/QUOTE]

canım bugün akıllı akıllı yatın 36 saat yarına denk geliyorsa yarın beraber olun hem eşinin spermleri açısındanda daha iii olur sonrasındada hergün ilişki olacak ama bugün dediğim gibi akıllı akıllı yatınnn:eek:

apexxxxxx sabah bir ara uğramış hain bizi merakda bırakıyo not falanda bırakmadı onun yumurtlama günleri yaaa halaaaaaa yatıyorsa bebiş tutsun diyeeeee yada kocasını işe göndermemiştir...:roflol::roflol::roflol:

yok zaten kocası yanında onun ya bugünleri iyi değerlendiyordur
bak ben yumurtlama gününü hesaba katmamıştım o şimdi ayaklarını tavana gitmiş bekliyordursırnaşık şey:dance:
bu akşam bende yapacam öyle:roflol::roflol::roflol:

ne kız dedikodumumu yapıyorsunuz geldim iştelülülülülülü
adam sabah sulandı ama eltim geldi geceye devam:roflol:

ne kız dedikodumumu yapıyorsunuz geldim iştelülülülülülü
adam sabah sulandı ama eltim geldi geceye devam:roflol:

dedikodu olurmu okuyacan nasılsa nerelerdesinnnnnnn şimdide ben gidiyom işde yaaaa akşama güzel şeyler düşünüyorum ne olursa olsun saldıracam valla:dance::dance::dance:

valla tam şalvar davası filmi gibi olduk kızlar.....hani orda kadınlar erkeklerden bıktıkları için koyunların çanlarını toplayıp cam kenarlarına asmışlardı...çanlarıda bir ip marifetiyle yataklarının tepesine....kocalar ne zaman saldırsa çanları çalıp yardım istiyorlardı kadınlar...işte bizim erkeklerde tıpkı şalvar davasındakilere dönecekler...bu akşam kulağım dışarda olacak bilesiniz.....çanları iyi çaldırın...bebeklerde bir avaz"çanlar bizim için çalıyor"deyü deyü geliversinler inşallah......maşallah be senaryoya bak.....oscarlık

X