Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

:1hug: ya kızlar size birşey söyleyeceğim rüyamda bile bu siteye yazıyorum sizleri ne kadar seviyorum anlayın canlarım Şeniz :1hug: :enbuyukkk:

:dance::dance::dance::dance::dance::dance:
kız allah iyiliğini versin rüyasında hamiş olanı çok duydum da siteye yazanı ilk kez.Allah gönlüne göre versin yüzünü hep güldürsün inşallah

:dance::dance::dance::dance::dance::dance:
kız allah iyiliğini versin rüyasında hamiş olanı çok duydum da siteye yazanı ilk kez.Allah gönlüne göre versin yüzünü hep güldürsün inşallah

rüyamda hamişde oldumda bende çok şaşırdım bugün bu arada rüyamda ikiz kızlarım olmuşdu isimlerini hazal ve ezel koydum ama nedense hep hazalı sevdim ezeli kucağıma bile almadım uyandıkdan sonrada çok etksinde kaldım neden acaba ama rüyamda bana anne dedi ne güzel birseydir anne olmak arkadaşlar ben sadece rüyalarımdamı olacağım yaaaaaaaa senağlama

moralimin dibe vurduğu günlerde oldu ama şimdi dertleri beklentileri bir olan kendisinin yanında bizim içinde dua eden hamiş haberine kendisi vermiş gibi sevinen arkadaşlarım var hepimizin duası aynı rabbim en kısa zamanda hayırlı sağlıklı bebişler nasip etsin hepimize

canlarımmm allah dermansız dert vermesin hiçbirimize ii kötü doktorlar allahın izniyle bir çaresini buluyor dertlerimizin.

buarada bende merak ettim apex kız nerdesinn

Amin canım Amin herşeyin hayırlısını versin ve bizimde bebeklerimizi sağlıklı büyütmemize yardımcı olsun rabbim

canlarımmm allah dermansız dert vermesin hiçbirimize ii kötü doktorlar allahın izniyle bir çaresini buluyor dertlerimizin.

buarada bende merak ettim apex kız nerdesinn

Yağmur20_________________1 HAZİRAN
Arzuhalim_________________1 HAZİRAN

Funda____________________3 HAZİRAN
Duygun___________________3 HAZİRAN

Doremi___________________5 HAZİRAN

SABIRSIZ_________________6 HAZİRAN
Açelyaakaslan_____________6HAZİRAN
Eseraras__________________6 HAZİRAN
TATOŞ___________________6 HAZİRAN

NurDer___________________7 HAZİRAN

Nisan84__________________8 HAZİRAN

Bebeğim28________________9 HAZİRAN
Benssenb_________________9 HAZİRAN
Derram___________________9 HAZİRAN
Alhan ____________________9 HAZİRAN

Superisi663_______________10 HAZİRAN
Rahel____________________10 HAZİRAN
NEŞELİ:))_________________11 HAZİRAN
Aşkitom__________________11 HAZİRAN
Edamecrin________________11 HAZİRAN
BTRKLC__________________11 HAZİRAN

Kalimerom________________12 HAZİRAN

Kokteyl___________________13 HAZİRAN
Burcu8279________________13 HAZİRAN

Kuzeydeniz_______________14 HAZİRAN
Ameli____________________14 HAZİRAN
MORBONCUK_____________14 HAZİRAN
Cingenem06_______________14 HAZİRAN
Nigarim___________________14 HAZİRAN

DÜNYA TATLISI___________15 HAZİRAN

S.ozozel_________________16 HAZİRAN
Aysegul82________________16 HAZİRAN
Baturnuray________________16 HAZİRAN
Handefe__________________16 HAZİRAN

Apexnasip________________18 HAZİRAN
*Annem*kızıyor*___________18 HAZİRAN

Razis____________________19 HAZİRAN

Leyya____________________20 HAZİRAN
TeMMuz20________________20 HAZİRAN

Nazers___________________21 HAZİRAN
Hoffen____________________21 HAZİRAN
Çağla27__________________21 HAZİRAN

Ayshınce_________________20-22 HAZİRAN
Sevde_nur________________22 HAZİRAN

Gizemx __________________23 HAZİRAN
Hilanur___________________24 HAZİRAN

Sarı_şeker________________26 HAZİRAN
Eköseoğlu________________26 HAZİRAN

Nilbahar__________________27 HAZİRAN
TOMBIS87________________27 HAZİRAN
Melankolia________________27 HAZİRAN

Buurciin__________________28 HAZİRAN

RUMELİLİ_________________29 HAZİRAN
Rehavet___________________29 HAZİRAN

Dırımkızı__________________
Fato83____________________
Kurnaz___________________
Gülüm12__________________
((Eslem))__________________
Yağmur80_________________

haklısın ama bile bile yaptı mütahalede bulunsaydı bebeği en azından karnımda 1 hafta daha yaşatsaydı yani kanama esnasında dikiş atsaydı kurtulma şansı %99 du çünkü canlı doğmuştu
canım arkadaşımın benim ya üzülme inşallah yine hamile kalırsın ve şimdiden doktor araştır benim bir tanıdışım da ihmalsizlikten 6 aylık bebeğini kaybetti öyle:çok üzgünüm:
canım hoşgelmişin yine zaten burda tek bebek özlemi yok arkadaş ve dost özlemide var:1hug:
ya bende berbat bir akıntı var sanki altıma ıslatmışım gibi iç çamaşırım ıslanıyor
eyooooooooooooo inşallah bu sefer bebiş tutacak canım ya ve sakın bugünleride kaçırma akıntı varken tutması çok yüksekmiş bebeğina.s
aaaaaaa o zmna yumurtluyosundur arkadaşım :) ne güzel valla. 27 haziran insallah haziran ayı hepimize güzel, sağlıklı bebekler getirir
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnn canım aminnnnnnnnnnnnnnnnnn
kızlar adet olmadım hala ama akşam test yaptım tek çizgi defalarca gidip baktım ama yok işte canım sıkıldı yinede ya hamiş değilsem bari adetim gelseydi offfff
canım üzülme belki bebek vardır teste çıkmıyordur biraz daha bekle inşallah adetin gelmezse testi tekrarlarsın:1hug:

canım benim bence git bi kanda baktır sen inşallah üztüne görmüşündür hamilesindir ve öyleyse doktor kontrolü altında kalmam lazım o kadarda ağır iş yapmışın ya:1shok:
biz burdayızda sen nerelerdeydin bakem özlettin yahua

canım nerelerdesinnnn yaaaaaa
canım benim ya ben biraz siteyle sorun yaşadım istediğim yerlere giramedim sanki beni bir topikte bir topiğe kilitliyorlardı:roflol:
canım ne güzel ifade etmişin saol biz birlikte mutluyuz işte ben mesela topamayacağım bir sayfa daha var sizi orayada beklerim.
ay sonu kızları 2008 gebelik bölümünde:1hug:

evet burada apexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx nerdesin anam ya gel döv beni yavru kuşum hehehehe
ya kızlar size birşey söyleyeceğim rüyamda bile bu siteye yazıyorum sizleri ne kadar seviyorum anlayın canlarım

hayırlara çıksın rüyan canım
evet ya ben hele eşime hep anlatıyorum ben kk dan kopamam ya çok güzel diye oda anladım biliyorum tamam diyor:roflol:

karamsar olma canım benim
bak ne kadar uzun zamandır bekleyen arkadaşlarımız var ((
birbirimizle avunuyoruz..ya böyle bi ortamımız olmasaydı?
inacını hiç kaybetme:teselli:

ya rüyada bile çok güzeller ama insan biran önce yaşamak istiyo o güzel duyguyu benim tek korkum testler yapılınca sonucun kötü çıkması o yüzden şuan sadece testlerim iyi çıkmaasını istiyorum belki teste gerek kalmadan gelir benim bebiş hayırlısıyla allahım bebişlerimize kavuştursun arkadaşlarrrr

slm kızlar..ben hala adet olmadım..dün baya belirtileri vardı adetimin hatta oldum zannettim ama olmadım bugünde.bir de mide bulantısı var sabahtır normalde adet öncesi böyle bi durum söz konusu olmazdı. gerçi sabah test yaptım tek çizgi çıktı yinebakalım hayırlısı beklemedeyim..

hepimiz yaşayacağız o güzel duyguyu ben inanıyorum canım
inşallah teste gerek kalmaz
dua ediyorum hepimiz için...........

burda hepimizin duası birbirimize allah bizi duyuyor ama her ay birilieri hamile kalıyor işde hepimiz bir kalsak nüfüs patlaması olur vallaaaaa :roflol:

kızlar adet olmadım hala ama akşam test yaptım tek çizgi defalarca gidip baktım ama yok işte canım sıkıldı yinede ya hamiş değilsem bari adetim gelseydi offfff

İNŞALLAH HAMİLESİNDİR DE geç döllenme falan olmuştur onun için çıkmıyordur canım ama ne olursa olsun sıkma canını ben 2 aydır bu hadiseyi yaşıyorum hatırlıyor musun adet olduğum gün hep ağladığımı yazmıştım.ama artık umursamıyorum test yapmayacağım adet günümün üzerinden üç gün geçene kadar.zaten buraya da sizler için giriyorum yoksa hamişlikle ilgili hiç bir şey düşünmüyorum . artık stres yok!

duygun bence bekle 1,2 gün sonra tekrar test yaparsın.İNŞALLAH HAMİLESİNDİR

bende adet olacağım sabah kaltığımda adet olmadıysam test yapmak istiyorum (hep sabah hasta olurum) eşim sabret esma geçsin bi kaçgün desede sabredemiyorum en son adet oladım akşam işden gelirken aldım test yaptım negatif çıktı ama söylemedim onaaaa kızacak çünkü üzüldüğümü görünce zaten test yaptıkdan sonra hemen hasta oluyorum sanki test yapmamı bekliyooooo yaaaaa

Allah hayırlara çıkarsın rüyanı .umarım gerçekten de hamiş olursun.

duygun cum sık dişini az kaldı yerimseniben
bugün gelmesi gerekiyodu dimi adetinin ?
mide bulantısının haricinde bi belirti varmı?????

evt canım ya dün olmalıydım ya da bugün bakalım olacak mıyım bugün..canım ben nerdeyse 10 gündür kasık ağrısı çekiyorum hala da devam ediyor..nedenini bilmiyorum inşallah hamişimdir diyorum ama değilsem de kesin iltihaplanma başladı ben de yine bakalım olmaza yine doktora giderim rtık..

canım benim rüyamda gördüğüm kadar var yaniiii demiiiii:roflol::sm_cool:[/QUOTE]

evet haklısın sen rüyanda görmüşsün en azından halbuki ben gerçek hayatta rüyada gibiyim :dance:

kızlar ya şimdi aklıma geldi.sabah tek çizginin yanında renk dağılması vardı çizgi halinde değildi ama şimdi gitti baktım daha da belirginleşmiş..sabah üzülüp 5dk sonra atmıştım..öyle bir şey olası mı sizce.yoksa testte mi sorun vardı ki?..hemen cvp istiyorum lütfen..

canım testi hemen okumayacaksın 5 dakika bekleteceksin çünkü silik çizgi varsa hemen çıkmazmış ama 10 15 dakikadan sonra da testi değerlendirmemek gerekiyor diye biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…