Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

nası yani sen hiç ilk adım atmadın mı kız tabi kocan bıkmıştır azcıkta sen at adımı bak eminim çok hoşuna gitcek:teytey:

nası yani sen hiç ilk adım atmadın mı kız tabi kocan bıkmıştır azcıkta sen at adımı bak eminim çok hoşuna gitcek:teytey:

Atmadım ama adam atmama fırsat bırakmıyordukiii aslında fırsatı şimdi sunuyo bana demi bakalım forma gireyim bennnnn:sm_cool:

Atmadım ama adam atmama fırsat bırakmıyordukiii aslında fırsatı şimdi sunuyo bana demi bakalım forma gireyim bennnnn:sm_cool:

aa tabikii sıra sende artık...hastalıklar bizim için ......çok geçmiş olsun.....sende eşine tam destek manasında..........anladın hadi sen onua.s:dance:

aa tabikii sıra sende artık...hastalıklar bizim için ......çok geçmiş olsun.....sende eşine tam destek manasında..........anladın hadi sen onua.s:dance:

:sm_cool: Şenizpeki o zaman bugün bir durumlara bakayımmmmm tutmayın beniiiiiisırnaşık şey

benimde başlıyor yumurtlama günlerim bakalım bu ay ilk defa ovulasyon testi kullanacam işe yarayacakmı görecez artık. Bu ay çok sıkı çalışmak istemiyorum :)
test nezaman pozitif gösterirse artık öyleee 2 günde birde olmuyor ya ne plan kalıyor ne program valla

benim tedavi olmadığı için bu ay olrsa büyük süpriz olacak bana herşeyin hayırlısı

ya kızlar sizi bulacam diye dedektif oldum dünden beri:roflol:bi yerinizde duramıyorsunuz yahu:dance:ben bügün çooooooook iyiyim(neden acaba:teytey:)sizler nasılsınıza.s.

selam kızlar nasılsınızzz..
dun aksam doktora gıttık. yumurtanın bıorısı ıstedıımız olcude dedi (18)olmus oburlerı kucuk dedı ama bu yeterlı gıbı gorunuyo dedı.ovıtıreella verdı bugun 11 dede onu vurundum 36.saate bırlıktelık dedı.bu haftada gunde 1kere temasta bulunmanız ıyı olur dedı.sıra geldı bıze:) bızde calsıaalım bakalım hayırlısı allahtan inşallah cabalarımızı bosa cıkarmaz

hadi bakalım çalışmalar hızlansınnnnnn:roflol:

aminnnn ben pazar pregnly vuruldum ama bana gün aşırı dedi doktor neyse hayırlısıyla olsun da temmuzu hamiş karşılarız inşallah

aminnnn ben pazar pregnly vuruldum ama bana gün aşırı dedi doktor neyse hayırlısıyla olsun da temmuzu hamiş karşılarız inşallah

inşaallah canım ya simdi vakıt de gecmez boyle beklıoruz ya neyse ama eşim kızıyo takma kafan cok dusunme dıyee ama nasııılll yapcammm

Canım bende pregnly vuruldum ama bana dr. 36 saat sonra ilişkiye gireceksiniz iğneni ona göre vurun saatini ayarla demişdi çünkü yumurtaların çatlaması 24 saatten geçtikden sonra 32. saatlerde oluyormus yalnış hatırlamıyorsam

canım benım doktorumda 36 .saatet bırlıkte olsun dedı doktor ayarladı saatı ama bu hafta yumurtlam donemın dedı o yuzden daha sık olursa sansınız daha cok olur dedı
pekı bu ıgneden sonra agrınız falan oluyomuydu kızlar

inşaallah canım ya simdi vakıt de gecmez boyle beklıoruz ya neyse ama eşim kızıyo takma kafan cok dusunme dıyee ama nasııılll yapcammm

sorma yaa şafak sayan askerlere döndük zaman geçmiyor Allahtan burası varda yoksa ne yapardık bilmem ben her ihtimale karşı işi gücüde bıraktım ne olur ne olmaz diye yanlış birşey yapmaktan çok korkuyorum çünkü düşünmemek elde değil ama inanmak başarmanın yarısıymış biz inanacaz elimizden gelen herşeyi yapmadıkmı sonuçta rabbime tevekkül edecez ondan istiyecez moral en önemli moralimizi yüksek tutacaz ve bu işin sonunda hamiş kalacaz inşallaha.s.(uyarılar bölümünü okudunmu bi de ikiz oluyormuş:teytey:)

kasıklarda ağrılar oluyor canım en azından benim öyleydiiii

ewet canım ya valla cok haklısın bız ınanıcaz guzzel seyler dusunucezkı guızel seyler olsun..ama olmayıncada cok yıkılyoruzz...((
ewet canım inşaallah allah versınde
ben agustosta 2 yıl olcak evlenelı kızkenden berı ben hep ıkız ıstıyom derdım.bana kayınvalıdem falan cok kızardı manyakmısın sen dıye..
bazen dusunyomda belkı bu ıgneler falan ıkız olmasına sebep olur vesıledır dıye ama bılmıyorum tabı ıkızı tekı allah hayırlısıyla versınde allah kımseye aratmasın

canım benim doktor saat vermedi vurulmadan önce ve vurulduktan sonra bir gün arayla dedi ama spermin ömrü 72 saat yani o aralıklar yeterli sanırsam neyse ağrı olmadı ama acısı 2 gün sürdü hala hafif bir sızı var birde hormon yüklemesi fazla oldu galiba:roflol: bu sabaha kadar aşerir gibi ağzım çok kötüydü herşey koktu hani bilmesem hamileyim derdim dün neyse gerçeğini de yaşarım inşallah en kısa zamanda ama etkiler bünyeye göre değişebilir takma kafana sadece bu çabaların boşa gitmeyeceğine inan müstakbel haziran hamişleriyiz hepimiz şubat-martta anneyiz inşallah

ayyy canım yaaa varya oyle mutlu ettınkı benı yuzumdekı ıfadeyı gormenı ısterdım.canım benım oınsallah burdan sana bu guzel haberı verıurım
hayırlısıyla olsunda
dualarımız hepımız ıcın
buarada ıyıkı varsınız ve ben ıyıkı aranızdayım inanılmaz moral oluyo :enbuyukkk:

inşalalh canım bızde o guzel duyguları yasarızz.ya bende sabah 11 de vurundum ıgneyı sankı vurundugun ıgne yerınde sızlama var gıbı
ayy bebişimide benım gıbı balık olcak desene mart annesı olursam:):dance:

Canım bende aynen senin gibi hep ikiz istiyorum ilk tedavimde dr. sordu ailenizde ikiz varmı diye halamlar ikiz dedim o zaman öyle bi ihtimalimiz var demişdi bende senin gibi düşündüm bu iğne bana dileğimi verecek diye ama benimki hüsran 2.de öyle oldu ama inş senin bebişlerin olur 2 tane sonrada onlarla uğraşırsın hangisini doyursam ikiside ağlıyo diye düşün durr olsunda tekkkka.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…