Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

selam canım gözümüz yollarda kaldı nerelerdeydin
evet haziranı kapattılar bizde bunuda kapatırlarsa diye yedek bir sayfa açmıştık ama senin değiştirdiğinin linkini bize kopyalarmısın:1hug:

günaydın kızlar umudumuz mayıs kapandı mı ben mi bulamıyorum?

kızlar dün kk yönetimine mesaj yazmıştım haziran sayfamız kapandı üzüldük umudumuz mayıs sayfamızı umudumuz bu ayda devam ediyor şeklinde değiştirin biz yine kızlarla hep o sayfada sohbet edelim diye.görüyorumki sağolsunlar değiştirmişler .yani mayıs sayfamız kapanmayacak hep bu şekilde devam edecek.size bol sohbetler kızlar okulların kapanmasına az kaldı o zaman beni görmekten bıkacaksınız.burada şu not işlerini bir halledelim sonra rahatım.

Neşelim Küstün Mü Neredesin?????????gel Hadi Haziran Listemizi Düzenle Ben O Işi Senin Kadar Güzel Yapamiyorum Hadi Canim Benim Neredesin????????

Aylint Sana Ne Oldu Kayboldun Aliştim Sizlere Gözlerim Ariyor Neredesiniz Kizlaaar???????

gizemx sayfamıza göstermiş olduğun koruyucu tavrın ve çabaların için teşekkür ederim...ben kadınlar klubüne mayısta katıldım ve bu sayfayla tanıştım ilkkez....o andan itibarende günlük koşuşturmaların arasında,soluklandığım,nefes aldığım,güldüğüm,hüzünlendiğim, kısacası duygu değişimlerini sonsuz hızla ve hazla aldığım bu sayfaya uğramadan edemedim....bu sayfanın sizler eşliğinde hepimize kuvvet sağladığını düşünerek ve hatta buna kendimi adapte ederek günlerimi daha huzurlu geçiriyorum....yalnızca kendi yumurtlama tarihlerimi değil buradaki arkadaşlarımın yumurtlama tarihlerini,adet tarihlerini aklımda tuttuğumu işten eve dönüşlerde tekrarladığımı farkettim...bi insanın yalnızca kendi için değil,hiç tanımadığı insanlarla sevindiğini,üzüldüğünü gördüm....kadınlar klubü ve sayfamız bana hamile olabilecek olmanın vermiş olduğu inanç dışında,hemcinslerimle birlikteliği,kahkayı öğretti..iyiki varsınız.....hepinize Allahtan sağlıklı bir aile ve o ailede hayırlı evlatlar yetiştirmenizi temenni ederim....sizi seviyorum

geldim gizemcim ya ne güzel yapmışın bir tanem sayfayı :dance:
hehe apex te zemini hazırlamış yeni sayfa açmış ya ben sizi çok seviyorum iyiki varsınızŞeniz

Neşelim Küstün Mü Neredesin?????????gel Hadi Haziran Listemizi Düzenle Ben O Işi Senin Kadar Güzel Yapamiyorum Hadi Canim Benim Neredesin????????

Aylint Sana Ne Oldu Kayboldun Aliştim Sizlere Gözlerim Ariyor Neredesiniz Kizlaaar???????

geldim bir tanem ben bi geçmişe bakayım o zaman bide listeyi alıp buraya yapıştarayım mayıs listesinin altında yer alır:dance::sm_cool:

Canım bende aynen senin gibi hep ikiz istiyorum ilk tedavimde dr. sordu ailenizde ikiz varmı diye halamlar ikiz dedim o zaman öyle bi ihtimalimiz var demişdi bende senin gibi düşündüm bu iğne bana dileğimi verecek diye ama benimki hüsran 2.de öyle oldu ama inş senin bebişlerin olur 2 tane sonrada onlarla uğraşırsın hangisini doyursam ikiside ağlıyo diye düşün durr olsunda tekkkka.s

oyle canım hayırlısıyla olsunda teki çifti farketmez saglıklı bı sekılde:)ama kotu yanı benım tarafımda hıc ıkız yok eşimin ananesi ikiz dogum yapmıs ama yasamamıslar:KK43: nasippp

ne kadar güzel ikizide evlimi bari bide ikizi erkekmi bayanmı
erkekse bide birbirine çok benziyorsa vay haline:)))

ewet canım ya valla cok haklısın bız ınanıcaz guzzel seyler dusunucezkı guızel seyler olsun..ama olmayıncada cok yıkılyoruzz...:KK43:((
ewet canım inşaallah allah versınde
ben agustosta 2 yıl olcak evlenelı kızkenden berı ben hep ıkız ıstıyom derdım.bana kayınvalıdem falan cok kızardı manyakmısın sen dıye..
bazen dusunyomda belkı bu ıgneler falan ıkız olmasına sebep olur vesıledır dıye ama bılmıyorum tabı ıkızı tekı allah hayırlısıyla versınde allah kımseye aratmasın

kızım hastanedeyken süt oğlum vardı 2 günlükken mersinden gelmiş sezeryanla olduğu için annesi gelememişti ananesi vardı yanında ameliyat olduğu güne kadar ikisini de emzirdim yoğun bakımdan çıkamadı annesi o ameliyat olduğunda anca gelebildi tabiki annesi kadar değil ama o da benim oğlum oldu şimdi rabbimden yitirdiklerimin yerine ikiz istiyorum(tabi 1 de kabulüm hayırlısıyla olsunda:emir_bebek:)adları bile hazır azranur la arda eh iğnelerde bunu kolaylaştıracak gibi ne dersin ikiz annesi olurmuyuz hayırlısıyla ama olmazsa yıkılmak yok bak ben 2 tane yitirdim hala deniyorum olmazsa denemeye devam olana kadar pes etmek yok bak 10 sene sonra bunları gülümseyerek hatırlayacaz inşallah:nazar::emir_bebek::nazar:

kızım hastanedeyken süt oğlum vardı 2 günlükken mersinden gelmiş sezeryanla olduğu için annesi gelememişti ananesi vardı yanında ameliyat olduğu güne kadar ikisini de emzirdim yoğun bakımdan çıkamadı annesi o ameliyat olduğunda anca gelebildi tabiki annesi kadar değil ama o da benim oğlum oldu şimdi rabbimden yitirdiklerimin yerine ikiz istiyorum(tabi 1 de kabulüm hayırlısıyla olsunda:emir_bebek:)adları bile hazır azranur la arda eh iğnelerde bunu kolaylaştıracak gibi ne dersin ikiz annesi olurmuyuz hayırlısıyla ama olmazsa yıkılmak yok bak ben 2 tane yitirdim hala deniyorum olmazsa denemeye devam olana kadar pes etmek yok bak 10 sene sonra bunları gülümseyerek hatırlayacaz inşallah:nazar::emir_bebek::nazar:

Canım allah 3, de bu acıyı yaşatmaz inş. ne güzel hayatla barışık olmak ben aslında çabuk sönen bir insanım ama burada sizleri görünce kendime daha güçlü olacaksın Allah seni böyle deniyo diyorum burda olduğunuz için teşekkür ederim:1hug::enbuyukkk:

gizemx sayfamıza göstermiş olduğun koruyucu tavrın ve çabaların için teşekkür ederim...ben kadınlar klubüne mayısta katıldım ve bu sayfayla tanıştım ilkkez....o andan itibarende günlük koşuşturmaların arasında,soluklandığım,nefes aldığım,güldüğüm,hüzünlendiğim, kısacası duygu değişimlerini sonsuz hızla ve hazla aldığım bu sayfaya uğramadan edemedim....bu sayfanın sizler eşliğinde hepimize kuvvet sağladığını düşünerek ve hatta buna kendimi adapte ederek günlerimi daha huzurlu geçiriyorum....yalnızca kendi yumurtlama tarihlerimi değil buradaki arkadaşlarımın yumurtlama tarihlerini,adet tarihlerini aklımda tuttuğumu işten eve dönüşlerde tekrarladığımı farkettim...bi insanın yalnızca kendi için değil,hiç tanımadığı insanlarla sevindiğini,üzüldüğünü gördüm....kadınlar klubü ve sayfamız bana hamile olabilecek olmanın vermiş olduğu inanç dışında,hemcinslerimle birlikteliği,kahkayı öğretti..iyiki varsınız.....hepinize Allahtan sağlıklı bir aile ve o ailede hayırlı evlatlar yetiştirmenizi temenni ederim....sizi seviyorum

canım benim teşekkür ederim ne güzel yazmışsın.ben de dük kk yönetimine bunlardan bahsettim.başka sayfaya gidin aynı konu orda da var diyorsunuz ama bizim sayfada kızlar birbirine günaydın demekle başlar günlerine,ne yemek yapacağımızdan tut hamişlik hayallerimize kadar herşeyi paylaşıyoruz dedim .biz burada birbirimizle mutluyuz yoksa başka sayfalardaki konulara da zaman zaman yazıyoruz onlara karşı bir tutumumuz yok olmaz da asla ama biz sayfamızda devam etmek istiyoruz dedim sağolsunlar bugün yine burada birlikteyiz.

geldim gizemcim ya ne güzel yapmışın bir tanem sayfayı :dance:
hehe apex te zemini hazırlamış yeni sayfa açmış ya ben sizi çok seviyorum iyiki varsınızŞeniz

ben de çoook seviyorum hepinizi..Allah bu sevgimizi artırsın hep birbirimize dua edelim hepimiz hamiş olalım diye...a.s.

Arkadaşlar Bende Varimmmmmmmm
Benide Araniza Alirmisin
ne demek canım aramızdasın tabi ki..elif diyeyim mi sana?HOŞGELDİN ELİF

ya kızlar hepiniz kayboldunuz ya nerdesiniz çıkın gelin artık

Ben burdayım da apex nerede bugün??APEX APEX NEREDESİN????:sm_cool:

:1hug: ya kızlar size birşey söyleyeceğim rüyamda bile bu siteye yazıyorum sizleri ne kadar seviyorum anlayın canlarım Şeniz :1hug: :enbuyukkk:

cidden apex bugün sabah bir ara vardı sonra gitmiş nerelerdeyse kaçaaaak

X