Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

evet canım bencede koş bir test al gel biz burda senin güzel haberini bekliyoruz haha ordamısın hadiiiiii :eek:klava:

canım çok teşekkür ederim beni aydınlattığın için.ama şu an işteyim..akşama doğru eve giderken test alabilirim ancak.eğer hamileysem hemen haber verecem sizlere.işallah öyledir ama...

eköseoğlu cum sen doktora gidecektin ne oldu sonuçları aldınızmı

yok canım gitmedim çünkü eşim yan çizdi tesi bu ay erteledi hepsini önümüzdeki ay yaptıracağız hormon testlerinide adetin 3. günü vermem gerekiyodu olmadı bu ay önümüzdeki ayı bekliyorum bakalım

canım çok teşekkür ederim beni aydınlattığın için.ama şu an işteyim..akşama doğru eve giderken test alabilirim ancak.eğer hamileysem hemen haber verecem sizlere.işallah öyledir ama...

İnş. canım dualarımız seninle bu ayın ilk hamişlerinden olursun inş.

saol canım aynen senin gibi...saldırı planları yapıcam artık bu akşam olmasada yarın başlıcam çalışmalara...bu akşam mesai kendilerisenağlama

Valla ben bir türlü saldıramıyorum 10 gün oldu hasta oldum bittim ama tık yok kocamda adam neden böyle oldu acaba arkadaşlar daha önce zabdedemediğim adam gitti yerine başka biri geldiiiii:uhm:

kızlar bence hepimizz bu gece şöyle güzel romantik bir sofra kuralım mum ışığı en güzel kıyafetlerimizi giyerek :) kim durur sizce?

kızlar bence hepimizz bu gece şöyle güzel romantik bir sofra kuralım mum ışığı en güzel kıyafetlerimizi giyerek :) kim durur sizce?

doğru söylüyorsun....zarif eşim saat 10-11 gibi belki gelebilir ama olmadı sofra yerine alevli meyve tabağı eşliğinde kapı açayım....:roflol:

doğru söylüyorsun....zarif eşim saat 10-11 gibi belki gelebilir ama olmadı sofra yerine alevli meyve tabağı eşliğinde kapı açayım....:roflol:

yafff kıslar ben kayınvalidemlerle beraberim bide eşim aradı şimdi kayınbabam hastaneye yatmış astım bronşiti var siz planlarınızı gerçekleştirinsenağlama

Şeniz aslında içlerinden gelince hiç durum ortam farketmiyorda hele içinden gelmiyorsa ozaman seksişempaze olsan bile tınlamıyor..
yaa ben hamiş değilim adet olamıyomm kafamçokkarıştı

ya canım çok geçmiş olsunn hay allah kısmet ozaman sende yarına bırakırsın

ya canım çok geçmiş olsunn hay allah kısmet ozaman sende yarına bırakırsın

Sağol canım neyse allahdan birşeyi yokmuş artık hangi gün olursaaa kısmet bekleyelim aslında bende kötüyümki hep ondan bekliyorum şimdiye kadar ilk adımı ondan bekledi acaba diyorum adam bıktıda birazda benden mi çaba bekliyoooooo :roflol: o zman çalışmalara başlayayım:sm_cool:

X