Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZELLERİMİZ (08.10.2008)
:CüvCüv:
* S.ozozel.....................................( Sibel )
* Eköseoğlu.................................( Esma )
* Emelyucel.................................( Emel )
* uğur ve eylül.............................( Eylül )
* nazers........................................( Nazmiye )
* RUMELİLİ...............................( Gülşen )
* umutyaren.................................( Derya )
* fatoş3458...................................( Fatoş )
* ssengün......................................(Seher )
* papatya.....................................(Almina )
* plnsu..........................................
* s.d.34…………………………..(Sibel)
* xxh.ydxx………………………(Hülya)

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLERİMİZ
1-sevcan…….............................25 Eylül(Sevcan)
2-ateş parçası…………………..3 Ekim
3-crazybaby...............................6 Ekim (Nasip )
4-alabama..................................7 Ekim ( Şebnem )
5-gulcangulcan......................... 7 Ekim
6-serdi........................................8 Ekim

7-peri_efe………………………9 Ekim
8-seli999………………………..11 Ekim
9-naz&pıtırcık...................... …13 Ekim(Naz)
10-naren05………………………17 Ekim(Nazik)
11-nh3…………………………..22 Ekim(Banu)
12-isil_ufuk……………………..23 Ekim
13-gizemx.............................. ….24 Ekim(Gizem)
14-serencederen…………………24 Ekim
15-hnurkoçer..............................24 Ekim (Nur)
16-benssenb................................. 28 Ekim
17 -Aybala 42 ..............................30 Ekim (Elif)
18-asyacan7……………………..31 ekim
19-Burcusal……………………..5 Kasım(Burcu)
20- myhope............................ ......6 Ekim ( Ayşe )
21-ravzanur............................ .( Nurten )
22-sıla_84.............................. …( ? )
23-aysima_85....................... ….( Gülcan )
24-neşeli................................. ..(Neşe)
25- brisling.............................. (Dilek)*
26-neseecrin.......................... ( Neşe)
27-özgün2008........................ (Özgün)
28-nmb2358........................... (Nagehan)
29-Monarosa.......................... (Nalan)
30-aşis.................................... (Asiye)
31-CZC.................................... ( Zeynep )

kıslar günaydın kimse yok mu bişey sorcam adetime 3gün var ama sabah dayanamayıp test yaptım evde çok silik bir çizgi çıktı görünüyo ama çok silik doğru mudur acaba ya çok merak ediyorum:)

kıslar günaydın kimse yok mu bişey sorcam adetime 3gün var ama sabah dayanamayıp test yaptım evde çok silik bir çizgi çıktı görünüyo ama çok silik doğru mudur acaba ya çok merak ediyorum:)

canım çoğu arkadaşta doğru sonucu verdi silik çizgi... bence imkanın varsa hemen bi kan testi yaptır veya 3 günü bekle ama muhtemelen hamilesinhihoyyyt

kimse yok muuuuu? tarihi geçen arkadaşlar ateşparçası, nasip, şebnem, gülcangülcan, nerdesiniz bizi haberdr edin durumlarınızdan...

canım çoğu arkadaşta doğru sonucu verdi silik çizgi... bence imkanın varsa hemen bi kan testi yaptır veya 3 günü bekle ama muhtemelen hamilesinhihoyyyt

İNŞ.CANIM İNŞ.DARISI SANA VE TÜM İSTEYEN ARKADAŞLARIMA.YA ŞUAN İŞTEYİM ÇIKMAM ÇOK ZOR 7DE ÇIKIYORUM AKŞAM KAN TESTİ NERDE YAPTIRABİLİRİM BİLMİYORUM.:CüvCüv:

İNŞ.CANIM İNŞ.DARISI SANA VE TÜM İSTEYEN ARKADAŞLARIMA.YA ŞUAN İŞTEYİM ÇIKMAM ÇOK ZOR 7DE ÇIKIYORUM AKŞAM KAN TESTİ NERDE YAPTIRABİLİRİM BİLMİYORUM.:CüvCüv:

amin canım özel hastanelerde yaptırabilirsin bilgiğim kadarıyla hadi müjdeli haberini bekliyoruz

Nesecrin bir şey soracağım.işallah hamilesindir.yumurtlama günlerinde mi çalıştın? günşırı mı çalıştın? kaç aydır deniyorsunuz?

iilik canım oturuyorum sen naptın gittin mi doktora

Evet canım gittim.muayene etti,hormon testi yaptırdım.Doktor açık açık polikistik over görüyor dedi.yumurtalıklarda çatlama olmuyormuş.ilaç verdi.regl olucam ilaçla.3-4. günümde kontrole gidicem tekrar.7. günümde de rahim filmi çekilicek.ona görede yumurtaları çatlatmak için ilaç kullanıcam.her ay kontrol edicez dedi.açıkçası biraz korkuyorum:bbo: rahim filminden.nasıl bişi acaba.:sm_confused::sm_confused:

canım google yaz orda ayrıntılı anlatıyor gitmen iyi oldu bak canım inş kısa zamanda bebişinede kavuşturur bu yöntem:Saruboceq:

slm kızlar su bebıslerı beklemekte cok zor yaaa sana katılıyorum sencerderen su ıcsem aha belkıde haleyım dıyom o kadar yanii ne olacak sonumuz boyle yaaaaa:)...

ALEMSİN YA..bende sürekli karnımı dinlemekten en ufak bir gaz gurultusunu bile döllenmeye yoruyorum ..acayip bişey şu beklemek:)))

Ya açıkçası ben bu ay takılmıyorum yumurtlamaya eşim 13ünde yurt dışına gidecekti zar zor haftaya ertelettik durmadan devam diyoruz bide böyle deneyecez olmazsa tıpış tıpış doktorayerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…