Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

selamlar.aranıza bir bebişsiz daha katıldı.ben de uzun zamandır bebiş tedavisi görenlerden ve her ay karnı boş dönenlerdenim.bu ayda yine aynı sendromu yaşıyorum.umarım hepimiz en kısa zamanda bebişlerimize kavuşuruz.

Ya açıkçası ben bu ay takılmıyorum yumurtlamaya eşim 13ünde yurt dışına gidecekti zar zor haftaya ertelettik durmadan devam diyoruz bide böyle deneyecez olmazsa tıpış tıpış doktorayerimseniben
hiç sorma canım.sen yine rahatsın yani herzaman bebek çalışması yapabilirsin.bizde birde cin gibi oğlan var uyutucaz diye canımız çıkıyor.o uyuyana kadar bizim uykumuz geliyor ağırlık basıyor.yinede yılmak yok bir gayret çalışıyoruz işte napalım.anne olmak kolay değil.

sencer erden beterin beteri var canım benim eşim sadece 10 gün yanımda her ay öyle bir döngü içerisindeyizki ne zaman eve gelse ben adetli olmuş oluyorum ve sadece 1 hafta yada 3 4 gün beraber oluyoruz
şimdi eşimin nasıl bi mesleği var diceksin kendisi komando jandarma üsteğmen bu şartlarda bize bebek çalışması zor inan

öncelikle ,eşinin görevinin kutsallığından ötürü ve senin bu sebeplerden kocandan ayrı kalmandan dolayı herkez adına teşekkür etmeliyim...vatanı uğruna eşini ve çocuk özlemini belkide ertelemek zorunda olan bütün askerlerede allah yardımcıları olsun diyorum .tabi sana da allah kolaylıklar versin ve en kısa zamanda bebişini kucaklamayı nasip etsin canım...

inşallah canım allah herkese evlat sevgisini tattırsın ayrıca güzel duaların için allah senden razı olsun ve gönlündekini versin hayırlı haberlerini duyarız inşallah

eşim yanımda olduğu zamanlarda allaha şükür rahat oluyorda eşim sürekli yurt dışı şehir dışı dolaştığı için zaman kısıtlnıyor:çok üzgünüm:

ADET GECİKMESİNDEN ÖNCE HAMİŞLERDE GÖRÜLEN BELİRTİLER

______25 HAMİŞ ARASINDANNNNNNNNNNNNNNNN_______

1-Mide bulantısı......................................... ......................11 hamişte görüldü

2-Baş dönmesi........................................... .....................5 hamişte görüldü

3-Tansiyon düşmesi........................................... .............4 hamişte görüldü

4-Alt karında şişkinlik ve hassaslık......................................8 hamişte görüldü

5-Kasıklarda batma yada sancı, KRAMP............................13 hamişte görüldü

6-Kirpiklerin karışması

7-Bel ağrısı............................................ .....................8 hamişte görüldü

8-Akıntı artması........................................... ...................6 hamişte görüldü

9-Göğüslerde hassasiyet........................................ ........13 hamişte görüldü

10-Göğüslerde şişme............................................. ........10 hamişte görüldü

11-Göğüs uçlarının acıması........................................6 hamişte görüldü

12-Göğüs uçlarının renginin koyulaşması ......................6 hamişte görüldü

13-Sık idrara çıkma............................................. ......10 hamişte görüldü

14-Uyku hali.............................................. .....................7 hamişte görüldü

15-Halsizlik......................................... ..........................9 hamişte görüldü

16-Ağızda kuruluk........................................... ..............4 hamişte görüldü

17-Ağızda metal tadı hissetmek......................................... 3 hamişte görüldü

18-Dudakların fosur fosur olması(şişmesi,uyuşması)

19-Göz bebeklerinin büyümesi ( gözünden anlarım diyenler için).....................1 hamişte görüldü

20-İdrar kokusunda değişme........................................... .............4 hamişte görüldü

21-Kokulara aşırı hassasiyet .................................................. ...7 hamişte görüldü

22-Gazlı olmak .................................................. ...................9 hamişte görüldü

23-Mide yanması........................................... ........................2 hamişte görüldü

24-Avuç içlerinde sıcaklık hissi

25-Bel kalınlaşması...................................... .........................2 hamişte görüldü

26-Akşamları aşırı üşüme hatta titreme(içerisi sıcak) ........................6 hamişte görüldü

27-Karın bölgesinde çizgiler belirmesi....................................1 hamişte görüldü

28-Ellerin kuruması.......................................... ..........2 hamişte görüldü

29-Aşırı duygusallık....................................... ..............4 hamişte görüldü

30-Vücut ısısının yükselmesi ..........................................1 hamişte görüldü

31-Lekelenme olması (açık pembe,kahverengi,çok az kan gelmesi).......................3 hamişte görüldü

32-İştahın açılması (aşerme).......................................... ...4 hamişte görüldü

33-Göğüs ucu halkasında kabarcıklar oluşması......................................3 hamişte görüldü

34-Aşırı kulak çınlaması......................................... ................1 hamişte görüldü

35-Gece uykusuzluk çekme............................................. ..........2 hamişte görüldü

33) şu göğüs ucu halkasında kabarcıklar oluşması bende olmaya başladı doğruluk payı nedir acaba?

bende her adet döneminde oluşuyo ama tık yok yani gebelik yok..bu yanıltıcıdır diye düşünüyorum

Narencim ben de eşimle sadece haftasonları görüşebiliyorum.bazı aylar yumutlam dönemi haftaiçine denk geliyor bu sebepğle kaçırıyorum.ben de çok üzülüyorum bu duruma...

kızlar bu ayda tutturamadık biz ya bişey sorcam hangi topikte okudugumu unuttum kadınların%20 bilmeden adet olarak düşük yapıyolarmış haberleri yokken siz duymuşmuydunuz hiç yani hamile kalıyosun ama adet olarak sonlanıyor ve bundan haberimiz yok biz bu ayda olmadı diyoruz üzülüyoruz.

OKULDA CANIM SIKLDI BİRAZ.ONUN DIŞINDA İYİYİM CANIM.ADETİM BİTTİYOR BUGÜN.BAKALIM ÇALIŞMALAR BAŞLAYACAK İŞALLAH.aDETİM BU AY KISA SÜRDÜ ONA ÜZÜLDÜM.İLK İKİ GÜN YOĞUN 3. GÜN AZALDI,4.5.GÜNLER LEKE HALİNDE ÇOK AZ GELDİ.3 GÜN OLDUM DİYEBİLİRİM.HİÇ BÖYLE OLMAZDI MORALİM ÇOK BOZULDU...

canım benim moralini bozma normal bunlar stres yaptığından oluyor bunlar... okulda neye canın sıkıldı canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…