Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZELLERİMİZ (09.10.2008)
:CüvCüv:
* S.ozozel.....................................( Sibel )
* Eköseoğlu.................................( Esma )
* Emelyucel.................................( Emel )
* uğur ve eylül.............................( Eylül )
* nazers........................................( Nazmiye )
* RUMELİLİ...............................( Gülşen )
* umutyaren.................................( Derya )
* fatoş3458...................................( Fatoş )
* ssengün......................................(Seher )
* papatya.....................................(Almina )
* plnsu..........................................
* s.d.34…………………………..(Sibel)
* xxh.ydxx………………………(Hülya)

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLERİMİZ
1-sevcan…….............................25 Eylül(Sevcan)
2-ateş parçası…………………..3 Ekim
3-crazybaby...............................6 Ekim (Nasip )
4-alabama..................................7 Ekim ( Şebnem )
5-gulcangulcan......................... 7 Ekim
6-serdi........................................8 Ekim
7-peri_efe………………………9 Ekim

8-seli999………………………..11 Ekim
9-naz&pıtırcık...................... …13 Ekim(Naz)
10-naren05………………………17 Ekim(Nazik)
11-nh3…………………………..22 Ekim(Banu)
12-isil_ufuk……………………..23 Ekim
13-gizemx.............................. ….24 Ekim(Gizem)
14-serencederen…………………24 Ekim
15-hnurkoçer..............................24 Ekim (Nur)
16-benssenb................................. 28 Ekim
17 -Aybala 42 ..............................30 Ekim (Elif)
18-asyacan7……………………..31 ekim
19-Burcusal……………………..5 Kasım(Burcu)
20- myhope............................ ......6 Ekim ( Ayşe )
21-ravzanur............................ .( Nurten )
22-sıla_84.............................. …( ? )
23-aysima_85....................... ….( Gülcan )
24-neşeli................................. ..(Neşe)
25- brisling.............................. (Dilek)*
26-neseecrin.......................... ( Neşe)
27-özgün2008........................ (Özgün)
28-nmb2358........................... (Nagehan)
29-Monarosa.......................... (Nalan)
30-aşis.................................... (Asiye)
31-CZC.................................... ( Zeynep )

Nurcum hepimiz hamilelik istiyoruz olmayınca moralimiz bozuluyor.sadece birbirimizle paylaşıyoruz.sizlerden başka kimseyle deerdimi paylaşamıyorum.yaşım ilerliyor ya oılmazsa diye strese giriyorum.Artık okulda kimseyle konuşmak istemiyorum.az ve öz konuşuyorum.bir de insanlar dedikoducu zaten kimseye güvenemiyorum.insanlar ben sessizleştikçe eee ne oldu ,niye konuşmuyorsun,niye kitap okuyorsun,niye müzik dinliyorsun.tepkimi veriyorsun bizimle konuşmayarak taqvır mı alıyorsun? böyle yaparsan insanları kendinden uzaklaştırırsın diye laf söylüyorlar.ama keyfim yok herkesle konuşmak zorundamıyım.canım gülmek istemiyor ne yapayım.

Canım insanları anlamak o kadar zor ki hiç bir zamanda anlayamayacağız herhalde. Seni o kadar iyi anlıyorum ki şu anda ben bu yıl atanamadığım için birde 7 aydır bebeğe uğraşıyoruz olmuyor biliyorum ben stres yaptıkçada olmayacak. ama karşımızdaki insanlar bizi anlayamaz en yakınım canım annem ve ablam bile bazen beni hiç anlamıyor mesela annem atanamamamın suçlusu olarak beni görüyor. ablamada bebek meselesini açtığımda çok büyüttüğümü kendime sorun aradığımı düşünüyor. üstüne gitmiyoru ama çok büyük depresyondayım kimseyi görmek konuşmak istemiyorum.sadece kitap okuyorum ve ders çalışıyorum ve sizinle görüşüyorum. bu yüzden boşver çevrendekileri kendini düşün sadece sana büyük gelen sıkıntılar onların başında olmadığı için ufacık geliyor bz burdayız ve sen istediğinde her zaman yanındayız bunu unutma:teselli:

aybala meraba,daha öce sorum olursa mesaj atabilir miyim diye yazmışsın bana elbette..
bilmeni isterim ki gebe kalmak için dr lerin söylediği en önemli şey moral bozmamak stresli olmamak gebe kalma düşüncesiyle ilişkiye girmemek ünkü böylesi psikoloji gebe kalmayı engelliyor sanırım salgılanan bazı hormonlardan dolayı..bence,kitap okuman müzik dinlemen iyi konuşmak istemediğinde konuşmak zorunda değilsin birilerinin ne dediği senin için ok da önemli olmasın ...olmayacak diye düşüncelere kapılma tüm arkadaşlarım iin aynı şeyi söylüyorum..sorun hepimiz için sabırsız davranmamız her ay adt olduğumuzda gene mi olmadım ya olmazsam diye üzülmek ben bu durumu 2 ay yaşadım ok uzun değildi ama ...ne hissedildiğini biliyorum...hamile olduğumu öğrendiğim geen hafta adet günümün getiğini 3 gün sonra farkettim..kendimi dinlemedim..sanada aynı şeyi tavsiye ederim..yürüyüş yap ailenle vakit geir eşinle birlikte olduğunda keyfine bak..nasıl her hastalığın başı stress denirse bu işde de rahat olmak huzurlu..duanı yap Allah dan dile yapman gereken şeyleri yap..ama olacağı günü Allah bırak canımm

Canım insanları anlamak o kadar zor ki hiç bir zamanda anlayamayacağız herhalde. Seni o kadar iyi anlıyorum ki şu anda ben bu yıl atanamadığım için birde 7 aydır bebeğe uğraşıyoruz olmuyor biliyorum ben stres yaptıkçada olmayacak. ama karşımızdaki insanlar bizi anlayamaz en yakınım canım annem ve ablam bile bazen beni hiç anlamıyor mesela annem atanamamamın suçlusu olarak beni görüyor. ablamada bebek meselesini açtığımda çok büyüttüğümü kendime sorun aradığımı düşünüyor. üstüne gitmiyoru ama çok büyük depresyondayım kimseyi görmek konuşmak istemiyorum.sadece kitap okuyorum ve ders çalışıyorum ve sizinle görüşüyorum. bu yüzden boşver çevrendekileri kendini düşün sadece sana büyük gelen sıkıntılar onların başında olmadığı için ufacık geliyor bz burdayız ve sen istediğinde her zaman yanındayız bunu unutma:teselli:

Nur,Brisling ve diğer arkadaşlar sizi o kadar çok seviyorum ki,şu kısacık zamanda candostlarım oldunuz.şu an o kadar duygusalım ki,insanların beni anlşlamaması çok üzüyor,ağlıyorum sinirimden hala...Beni ancak benim sıkıntılarımı yaşayan aynı yollardan geçen sizler anlarsınız.Size de çok dua ediyorum buna inanın.yüzünüzü görmedim belki ama yıllardır tanıyormuşcasıona bağlıyım size...İnanın bu bebek meselesi sorulacak diye eşimin akrabaları ile bile görüşmek istemiyorum.Yakınlarda eşimin yeğeni askere gidecek,gitmemek için ne bahaneler uydursam diye düşünüyorum,özellikle görümcemin imalarıından çok yıpranıyorum,bebek konusu açılıp durdukça geriliyorum.

arkadaşım güzel sözlerin iin saol:)) yalnız hisstmeni gerektireck bişi yok söylediğin gb hepimiz ha deyince bu işin olmadığını gördük...sen eğitimcisin bu tip tavırlara ve konuşmalara prim verme... artık ocuk yapmak eskisi kadar kolay değil yenilen içilenden midir tresten midir bilmiyorum..ama...değil işte...benim eşimle aradamda 10 yaş var bende olmadığı zamanlar hep o yüzden endişe ettim ya olmazsa diye..sana daha önce yazdığım ve benim uyguladığım kürleri yap keçibıynuzu incir vs..fayda göreceksin..çinko da ok faydalo demir de..fındık ceviz yiyin her ikinizde...sen folik asit kullanmaya başla bebek düşünen tüm arkadaşlar başlasın...bir de bu mevsim..sonbahar..:) depresyona çok meğilli yapıyor insanları..kapılma tahriklere,Allahın işine mi karışıyorlar..sağlıklı huzurlu zamanda gelsin meleğiniz..kocana da yansıtma canım yine aynı şeyi söylicem oral moral..iyi tut moralini..ne zaman istersen yaz bana..ağlamak istiyorsan da ağla tabiki niye iine atasın birileri bişi dersede cevabını kondur ekinme önce senin sağlığın iyi olacak ki ebbeğin gelsin...

Merhaba kızlar.Yine duygusallaştık değilmi.senağlamaAma şuna o kadar çok seviniyorum,o kadar çok gurur duyuyorumki hepimizle biz kadınlar çok güçlüyüzHepinizi çok seviyorum yaa kızzzlaaaaaarrrrrrrrsenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

Brisling canım inanır mısın Nisan ayından beri folbiol kullanıyorum.temmuzda demir eksikliği tespit edildi,demir hapı ve çinko hapı,Arısütü polen tableti içiyorum.çörekotu ve tarçını yoğurtla karıştırıp yiyorum,bal kilo yapar diye...İncir suyu kürüne başladım.hem incir yiyorum hem suyunu içiyorum.Eşime de çinko,folik asit,keçiboynuzu kullandırıyorum.Artık her duyduğumu uygulamaktan fenalık geldi ama faydalı olsun da...Bu ay adetim ilk 2 gün çarşafa geçecek kadar çok geldi,kotuma geçmiş hatta.üçüncü gün azalmaya başladı,4.ve 5.gün leke olarak çok çok az geldi.çok korktum erken menapoz olur mu diye.aklıma kötü kötü şeyler geliyor bu durumda.çünkü geçen ay 4.gün de geldi 5.gün leke oldu.herşeyden korkar oldum.Ne olur dua et arkadaşım,hamişlerin duası kabul olurmuş.bizler de hayırlısı ile hamile kalıp anne olalım.

İyiki varsınız canlarım brisling iyi ki geldin aramıza ya kızlar benim midem çok kötü bugün çok üşüttüm herhalde bide taşınıyorum hemde çok üüzgünüm haftaya kocişim yurt dışına gidecek 10-15 gün onsuzum nasıl geçecek o zaman offf offf

Sevcanım ağlama bugün çok ağladım sizlerin de ağlamalarına dayanamıyorum.Kıyamam.Evet burada güçlü bir bağ olduğuna inanıyorum.Allah en kısa zamanda annelik duygusunu hepimize tattıracak buna inanıyorum.Bir de aktar bir tanıdık bana bir macun önerdi,kullanan hamile kalıyormuş,120 ytl dedi.2 kavanoz çeşitli otların karışımından oluşan bir macun.balllı karışım.ama almadım.şu yolları bir deneyelim de...Allahım dualarımızı kabul etsin.

canım aynen yaptıklarımı yapıyorsun..:)bende folbiol kulanıyorum ve dr dediki 2 ay daha deam et..çok faydasını göreceksin.
eşime bende çinko demir folik asit içirdim..biraz bekle bence tüm bunların faydsını göreceksin .keçiboynuzu bence bı işin iksiri kim ne derse desin incir de yumurta iin şifa.yani kullandıklarının hepsinin faydasını göreceksin..bence birazda stresi azalt be güzelim anlıyorum çok isitiyorsun ama bekleme gün sayma kendini dinleme iradeni kullan biraz canım..ayakarını dik ilişkiden sonra ayağa kalkma...
benim eskiden adetim o kadar çok gelmedi bu kullandıklarımdan sonra ilk 2 güne benimde çok gelmişti..şunu da unutma rahimde kendini hazırlıyor gebeliğe bebeğin sıkı tutunması için..siz ne kadar süredir istiyorsunuz ??

Bir yıllık evliyiz,Ağustosta bıraktık korunmayı,bu 3. ayımız.Ama hiç doğum kontrol hapı kullanmadım,eşim korundu hep.Temmuzda idrar yolu enfeksiyonu geçirdim,antibiyotik iğnelerle geçirdik.hiç akıntım olmuyor artık içimin temizlendiğini hissediyorum.enfeksiyon tedavisinden sonra da hamile kalan çok olurmuş ama bana bir faydası olmadı gibi.İşallah güzelim,işallah faydasını görürüz.Bir de benim sorunum eşim haftasonları geldiği için bazen yumurtlama günleri haftasonuna gelmiyor,kaçırıyorum.ona da çok üzülüyorum.eşimle her gün görüşsek daha kolay mı ourdu ? bilemiyorum ki.Sen yumurtlama günlerinde mi kaldın? gün aşırı ilişki mi denedin?

Sevcanım istanbulu pek bilmiyorum ama bu ay bekliyelim.olmazsa aktardan otların ismini alırım.balla karıştırılıp macun haline getirilebiliyormuş.Devamlı irtibatta olalım.

Arkadaşlar duşa girip geleceğim.eğer müsaitseniz ayrilmayin buradan olur mu? öpüyorum hepinizi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…