Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

arkadaşlar benide ekleyebilirmisiniz listeye son adet tarihim 17 eylül
adım nazik
17 ekim de olmam gerekio en geç
rabbim tüm isteyen kardeşlerime tattırsın evlat sevgisini hayırlısıyla

aramıza hoşgeldin nazik.umuduna çabucak kavuşursun inşallah.amiiiinnnnnn:1hug:

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZELLERİMİZ (07.10.2008)
:CüvCüv:
* S.ozozel.....................................( Sibel )
* Eköseoğlu.................................( Esma )
* Emelyucel.................................( Emel )
* uğur ve eylül.............................( Eylül )
* nazers........................................( Nazmiye )
* RUMELİLİ...............................( Gülşen )
* umutyaren.................................( Derya )
* fatoş3458...................................( Fatoş )
* ssengün......................................(Seher )
* papatya.....................................(Almina )
* plnsu..........................................
* s.d.34…………………………..(Sibel)
* xxh.ydxx………………………(Hülya)

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLERİMİZ
1-sevcan…….............................25 Eylül(Sevcan)
2-ateş parçası…………………..3 Ekim
3- myhope............................ ......6 Ekim ( Ayşe )
4-crazybaby...............................6 Ekim (Nasip )
5-alabama..................................7 Ekim ( Şebnem )
6-gulcangulcan......................... 7 Ekim

7-serdi........................................8 Ekim
8-peri_efe………………………9 Ekim
9-seli999………………………..11 Ekim
10-naz&pıtırcık...................... …13 Ekim(Naz)
11-naren05………………………17 Ekim
12-nh3…………………………..22 Ekim(Banu)
13-isil_ufuk……………………..23 Ekim
14-gizemx.............................. ….24 Ekim(Gizem)
15-serencederen…………………24 Ekim
16-hnurkoçer..............................24 Ekim (Nur)
17-benssenb................................. 28 Ekim
18 -Aybala 42 ..............................30 Ekim (Elif)
19-asyacan7……………………..31 ekim
20-Burcusal……………………..5 Kasım(Burcu)
21-ravzanur............................ .( Nurten )
22-sıla_84.............................. …( ? )
23-aysima_85....................... ….( Gülcan )
24-neşeli................................. ..(Neşe)
25- brisling.............................. (Dilek)*
26-neseecrin.......................... ( Neşe)
27-özgün2008........................ (Özgün)
28-nmb2358........................... (Nagehan)
29-Monarosa.......................... (Nalan)
30-aşis.................................... (Asiye)
31-CZC.................................... ( Zeynep )

Canım benim durumumda aynı.Yumurtalarda çatlama gerçekleşemiyor.reglim düzensiz.şimdide olmadım işte.napcaz bilmiyorum.Allah yardımcımız olsun hepimizin Dualarımızı geri çevirmesin inşallah:1hug:

canım bi doktora gitsen... kaç gün geçti? amin inşallah Allahım bizi asla çevirmeyecek bizde kavuşacağız yavrularıımıza:Saruboceq:

kızlar benim de iki gün çok yoğun geldi 3.gün azaldı,bugün dördüncü gün sadece 1 damla geldi sabahtan beri ya niye böyle oldu ki? moralim çok bozuldu.

merabayin kizlar.benim 1 haftadir belimde karnimda hafif arilarim var gouslerimde sislik var adet gunumde 11 acaba hamilelik belirtisi olabilirmi

kızlar herkese merhaba!
korunmayı bıraktığımızdan bu yana takip ettiğim forumlardan birisiydi burası..ve benim hamile olduğunu öğrenen arkadaşlardan beklediğim bazı sorularımın yanıtlarını kendi adıma yazıyorum..cumartesi günü hamile olduğumu öğrendim ve bugün itibariyle 4+3 hamileyim..:))) adetimin üstünden 3 gün geçtikten sonra idrar testi 1-2 dk içinde pozitif çıktı inanamadık 2 tane daha yaptık ..ertesi günde kanda çıktı bize bayram hediyesi oldu:)
ben 3.ayımızda hamile kaldım yaklaşık 4 aydır folik asit içiyorum..eşime geçen ay hergün keçiboynuzu içirdim..(bir bardak sütün içine 1 çorba kaşığı şeklinde verdim ) keçiboynuzunda spermlerin hareketini hızlandıran ve yumurtayı döllemesine faydası olan bir enzime etkisi var..bunun faydası olduğunu düşünüyorum..kendim de adetimin ilk gününden yumurtlama günüme kadar her sabah bal ve öğlen kuru incir yedim..bol süt yumurta ve yoğurt..bunlarında yumurta oluşumunda faydası var diye okumuştum...ovulasyon testi aldım ve yumurtlama günümü tespit ettim hesapladığımdan daha erken olduğunu farkettim...ilişkiden sonra evet ben de ayaklarımı duvara diktim ve kalçama yastık koydum..1 saatten önce tuvalate gitmedim..duşumu sabah aldım...geçen aylara nazaran bebek fikrini daha az düşündük....adet bitiminden sonra başladık 10 gün boyunca kafamıza estiği zaman birlikte olduk...şartlanmadık
Her ay adet dönemim yaklaşırken göğüslerim çok erkenden şişerdi...kasıklarım çok önceden ağrımaya başalardı bu defa ağrılarım ve şişliğim adet tarihime çok yakın zamanda oldu ve kasıklarımda yataken kalkarken otururken iğne batmasına benzer ağrılar hissettim..anlık ve çok sık olmadı..belim ağrıdı ve adetime 5-6 gün kala akıntım olmaya başladı..ve halen var...normalden koyu kıvamda ve birazda yumurta akı gibi geldi...
bende olan değişiklikler ve yaptıklarım bunlar...nelerin faydası oldu Allah bilir ama bende çabaladım..asla ya olmazsa..olmayacak diye üzülmedim..
İsteyen herkese nasip olmasını dilerim...Elbette Allah ol deyince oluyor herşeyin bir zamanı var herkes için ama umudunuzu yitirmeyin dualarım sizinle..

Arkadaşım Allah evladına sağlıkla kavuştursun,verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim.

Amin arkadaşım dua et bizlere de.bu arada adaçayı içtin mi? bir de çörekotu tarçın yedin mi? ONU DA DENEYENLER VARMIŞ.

Amin arkadaşım dua et bizlere de.bu arada adaçayı içtin mi? bir de çörekotu tarçın yedin mi? ONU DA DENEYENLER VARMIŞ.

evet canım iyiki sordun adaçayı içtim taze adaçaıyı bir yaprak, sıcak suya attım... içine bir dilim limon acısını almak için bazen de bal attım ama adet olduğum süre içinde içtim ben onu 3-4 gün adet ağrılarıma iyi geldiği için severim de adaçayını ama çok içmedim çünkü iyi gelmez diyenlerde vardı...

evet canım iyiki sordun adaçayı içtim taze adaçaıyı bir yaprak, sıcak suya attım... içine bir dilim limon acısını almak için bazen de bal attım ama adet olduğum süre içinde içtim ben onu 3-4 gün adet ağrılarıma iyi geldiği için severim de adaçayını ama çok içmedim çünkü iyi gelmez diyenlerde vardı...

çörek otu ve balı 2 ay önce denemiştim ama çörek otu bana biraz dokundu ...sonra bal yedim..ha ben bunları böle yiyip içerkende 3 kilo aldım:eek:

Adetlerin düzenli miydi?kaç gün aralığında olurdun? 30 mu 28 mi?yoksa daha mı az?Adetlerinin yoğunluğu nasıldı? benim 1.2 gün çok oluyor sonra 3.gün azalıyor,4.5.gün leke haline dönüşüyor.senin nasıldı? ben böyle son günler azalınca bir şey olur diye çok korkuyorum.Çok soru sorup başını ağrıttıysam kusura bakma arkadaşım ama çok merak ediyorum.

kızlar herkese merhaba!
korunmayı bıraktığımızdan bu yana takip ettiğim forumlardan birisiydi burası..ve benim hamile olduğunu öğrenen arkadaşlardan beklediğim bazı sorularımın yanıtlarını kendi adıma yazıyorum..cumartesi günü hamile olduğumu öğrendim ve bugün itibariyle 4+3 hamileyim..:))) adetimin üstünden 3 gün geçtikten sonra idrar testi 1-2 dk içinde pozitif çıktı inanamadık 2 tane daha yaptık ..ertesi günde kanda çıktı bize bayram hediyesi oldu:)
ben 3.ayımızda hamile kaldım yaklaşık 4 aydır folik asit içiyorum..eşime geçen ay hergün keçiboynuzu içirdim..(bir bardak sütün içine 1 çorba kaşığı şeklinde verdim ) keçiboynuzunda spermlerin hareketini hızlandıran ve yumurtayı döllemesine faydası olan bir enzime etkisi var..bunun faydası olduğunu düşünüyorum..kendim de adetimin ilk gününden yumurtlama günüme kadar her sabah bal ve öğlen kuru incir yedim..bol süt yumurta ve yoğurt..bunlarında yumurta oluşumunda faydası var diye okumuştum...ovulasyon testi aldım ve yumurtlama günümü tespit ettim hesapladığımdan daha erken olduğunu farkettim...ilişkiden sonra evet ben de ayaklarımı duvara diktim ve kalçama yastık koydum..1 saatten önce tuvalate gitmedim..duşumu sabah aldım...geçen aylara nazaran bebek fikrini daha az düşündük....adet bitiminden sonra başladık 10 gün boyunca kafamıza estiği zaman birlikte olduk...şartlanmadık
Her ay adet dönemim yaklaşırken göğüslerim çok erkenden şişerdi...kasıklarım çok önceden ağrımaya başalardı bu defa ağrılarım ve şişliğim adet tarihime çok yakın zamanda oldu ve kasıklarımda yataken kalkarken otururken iğne batmasına benzer ağrılar hissettim..anlık ve çok sık olmadı..belim ağrıdı ve adetime 5-6 gün kala akıntım olmaya başladı..ve halen var...normalden koyu kıvamda ve birazda yumurta akı gibi geldi...
bende olan değişiklikler ve yaptıklarım bunlar...nelerin faydası oldu Allah bilir ama bende çabaladım..asla ya olmazsa..olmayacak diye üzülmedim..
İsteyen herkese nasip olmasını dilerim...Elbette Allah ol deyince oluyor herşeyin bir zamanı var herkes için ama umudunuzu yitirmeyin dualarım sizinle..

teşekkürler canım yardımın içina.s.

Adetlerin düzenli miydi?kaç gün aralığında olurdun? 30 mu 28 mi?yoksa daha mı az?Adetlerinin yoğunluğu nasıldı? benim 1.2 gün çok oluyor sonra 3.gün azalıyor,4.5.gün leke haline dönüşüyor.senin nasıldı? ben böyle son günler azalınca bir şey olur diye çok korkuyorum.Çok soru sorup başını ağrıttıysam kusura bakma arkadaşım ama çok merak ediyorum.

adetim 25-26-27 günde olurdu yıllardır böylene zamanki korunmayı bıraktım o ay 30 günde geldi ben de o yüzden ovulasyon testi aldım..hamile kaldığım ay 26 gündü yani normal periyodumda hamile kaldım. 12.gün yumurtlamam olmuştu..adetimim aynen senin yazdığın gbdir..ilk iki gün sık gelir..son günler azalması çok normal onda endişe edilecek bişi yok...ben adet olmayı düşünmeden önce dr ye gittim yumurtalarıma baktı çok iyi gördü..smear test yaptı temiz çıktı kültürde enfeksiyon gördü antibiyotik verdi eşime ve bana ayrıca bana vajinal krem vermişti 1 hafta kullandım..o ay korunmuştuk haziran ayıydı..ve folbiol adı sanırım 5mg folik asit verdi içmeye başladım 4 ay oldu 2 ay daha içicem..bu arada egzersiz yaptım...son 2 ay...hormonlar için faydası var ..

Nur,Brisling çıkmak zorundayım.brisling takıldığım şeyler olursa sana özelden sorabilir miyim? yardımcı olursan çok sevinirim.Nur,SEN de Osmanlı ve inkılap tarihine iyi çalış.Anayasa ile ilgili bilgi vereyim sonra.çıkmam lazım arkadaşlar.öptüm.iyi akşamlar.

çörek otu ve balı 2 ay önce denemiştim ama çörek otu bana biraz dokundu ...sonra bal yedim..ha ben bunları böle yiyip içerkende 3 kilo aldım:eek:

bizde bua başliycaz inş cörekotu bala.amabzim duydugumza göre cörek otunu yagi cikncaya kadr dövmk laizmmiş bide has kovan bali olcakmiş

kızlar herkese merhaba!

canım sakıncası yoksa bi şey sormak istiyorum keçi boynuzunu duyuyorum sürekli kimi
suyundan bahsediyor kimi pekmezinden siz nasıl kullandınız bi öneride bulunursan sevinirim

dilekcim çok sevindim canım Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin inşallah sağlıcakla büyütesin bebişiniii:nazar::emir_bebek::nazar:
nurum benim tarihi 5 kasım yapabilirmiyizzzzzz:eek:

X