Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Oyek_________________1 Mayıs
DRAJEE______________2 Mayıs
Leylimley _____________ 2Mayıs
Kayram2006___________ 4 Mayıs
Sabırsız_______________6 Mayıs
Deniz 1634____________ 7 Mayıs
Miral__________________8 Mayıs
bidibidi_______________10 Mayıs
Aştikom_______________11 Mayıs
Lugesya_lin___________11 Mayıs
Kızılcık_______________15 Mayıs
NEŞELİ:))_____________16 Mayıs
Shoksheke____________20 Mayıs
Tuğba_a______________20 Mayıs
Gizemx_______________22 Mayıs
Latifeelif______________22 Mayıs
Rehavet_______________22 Mayıs
aysbar ______________23 Mayıs
eDuS________________23 Mayıs
İsranur_______________24 Mayıs
*sennur*______________25 Mayıs
Balsurat _____________25 Mayıs
Balımnur_____________
Kasem _____________
Seka________________
BeReN35____________
Lugesya_lin __________
Angel...baby__________
JENNİFER LOPEZ_____
Ceylan83_____________
Edamecrin_______________

selam kızlar nasılsınız varmı güzel haberler belirtiler bakalım?

güzel bir konuya değinmişin bende bu 3.ayım ısı ölçüyorum ve gerçekten neyin ne zaman olacağını biliyorum ve ben adetime 1 gün kala deli kan testi yaptırıldım ama şimdi adet olacammı olmayacammı tahmin edebiliyorum:)
Selam Canlarim
Umutluyum (hepimiz Gibi)inşallah Hepimiz Hayirli Haberler Veririz.
Az Zaman Kaldi Biraksilik Olmazsa Perşembe-yada Cuma Günü Sabah Erkenden Beta Hcg Yaptirip Doktorumdan Randevu Alacağim.
Hepinizi Seviyorum
ay hadi canım hayırlı haberlerle gelirsin inşallah yarın sizin için okadar çok dua ediyorum ki inşallah umutlarımız gerçekleşir
canım sakın kafana fazla takma inşallah hamilesindir ama psikolojikte olabiliyormuş oluruna bırak günün 1 gün geçerse hemen kanda baktır ve hep pozitif düşünelimyerimseniben
bende mayısta 2.aşılamamı yapıcam kızlar hayırlısı bakalım
amin canım inşallah senin için hayırlısı olur
çok oldu billiyorum ama kızlar 24 MAYIS benim doğum günüm inşallah bu ay gelicek bebeğim doğum günü hediyesi olacak içimde öyle bir his var
gerçekten burdan kopmak çok zor ya iyikide varsınız kızlar.
inşallah sana doğum günü hediyesi olur bir tanem.
bende mayısta hamiş kalmak istememin sebebi ise doğum eşimin doğum günene yaklaşık bir zaman oluyor inşallah gönlümüzden geçen bütün güzellikler gerçekleşir

yavruşuna dünyalar tatlısı kardeş gelecek canım ogün bu gündür inşallah:)
ben yeni katıldım aranıza ama listede bende yer almak istiyorum sevgiler
hoşgeldin canımtarihini yazarsan seviniriz
Benide 25 MAYIS OLARAK EKLEYİN
hadi baklaım bu kadar sevince bence bir bebiş gelir..
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

kızlar nasılsınız ben bugün kontrole gittim kan sayımıma ve yumurtalara bakıldı çok uyarıldıkları için kan sayımın biraz yüksek çıktı ama önemli değilmiş haftaya tekrar bakılacak hayırlısı artık kist neyin oluşmasında.
gizemim geldim gülüm ama sana ziyaretci mesajı yazamıyorum neden

selam kızlar nasılsınız varmı güzel haberler belirtiler bakalım?

hehehe benim yumurtalar fazla uyarıldıkları için belim kasıklarım fena ağrıyor hatta bugün kontrole giderken bile tin tin gittim vallah kaplumbağa bile beni geçerdi:))
benim belirtileri hissetmem için çok erken daha bugün 15.günüm:)

:)))))) herneyse canım dur bakalım 15 gün sonra ne olacak güzel olur inşallahhh

canım ben sonra cevap yazarsan bakarım şimdi çıkmak zorundayın bir ara burda bütün hepimiz toplanıp yazışsak süper olacak ya:))

bencede ya diğer listelerde muhabbet ilerlemiş biz hiç denk gelemiyoruz canım ben bu ay ilk kez deniycem adetimin bitmesini bekliyorum allah tez zamanda hepimizi sevindirsin canımmm

aminnnnnn canım inşallah hiç beklemeden hamiş kalırsın beklemek çok zor ama kafana hiç takma sadece pozitif ol:)

bende ilk kez deneyeceğim inşallah olur yaa..ben daha denemeden kafaya takmaya başladım sanki offff

neşeli iyi dileklerin için teşekkürler canım
beklemek gerçekten çok zor ama arkadaşlar biz elimizden geleni yapıp gerisini allaha bırakmalıyız. çünkü doğru zamanı ve hayırlısını bilen odur. ben 2,5 senedir her adet olduğumda kahroluyorum ama adet bitiminde de rabbim yeni umutlarla kaplıyor içimi
inşallah kızlar şu listedekilerin hepsi bu ay "pozitif" haberler alırız da toplu doğum yaparız :))))

ben ilk defa umutlanmaya geçen sen anneler gününde başladım ... inşallah bu anneler gününde hediyemi verir bana rabbim. .. bize doğurganlığı bahşeden rabbim.. lütfen bu nimetinden nasiplenmemeize de yardım et..

bende ilk kez deneyeceğim inşallah olur yaa..ben daha denemeden kafaya takmaya başladım sanki offff
inşalah canım ama hiççççççççççççç kafana takma
bişey değil canım
evet beklemek çok zor ve bende 3.senemi 6gün sonra dolduruyorum ve dediğin gibi her adetten sonra umut ışığım tekrar yandı.
beni de yazın lütfen bu defa ..

bu arada bu tarihler ne tarihi .. yumurtlama günü mü

canım ilk önce hoşgeldin armıza
hayır canım yumurtlama zamanını yazmıyoruz adet günlerimizi istersen sende yaz ekleyelim senide:)

canlarım merhaba! oyek neredesin canım?haberlerini bekliyoruz..neşelim bilmiyorum neden mesaj yazılmıyor.kızlar polen alerjim var çok kötü grip oldum okuldan geldiğimden beri yatıyorum.oyek ne yapmış haber var mı diye kalktım yataktan.neşelim yumurtlama dönemime az kaldı şimdi antibiyotik alırsam iyi olmaz dimi?hilal nur hoş geldin canım umarım hepimiz bebişimize kavuşuruz.UMUDUMUZ MAYIS BUGÜN BAŞLADI.HEPİMİZE HAYIRLI OLUR İNŞALLAH!

canım antibiyotik kullanmak iyi değil diye biliyorum ben grip falan olduğumda bol c vitamini,ıhlamur kullanıyorum ve kendimi sıcak tutup terletirim 2.günde ılık bir banyo güzel oluyor ama yine hemen dışarı çıkma çıkarsanda kalın giyin biraz
slm bende yeni üye oldum
lütfen benide listeye eklermisiniz 8 mayis

beni de yazın az kaldı inşallah müjde verririm size 3 mayıs

hoşgeldiniz kızlar:1hug: şimdi ekliyorum sizia.s. inşallah sizde hamiş kalırsın...aminnnnnnnnnnnnnnnnnn....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…