Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Oyek_________________1 Mayıs
DRAJEE______________2 Mayıs
Leylimley _____________ 2Mayıs
Hilanur________________3 Mayıs
Kayram2006___________ 4 Mayıs
Sabırsız_______________6 Mayıs
Deniz 1634____________ 7 Mayıs
Miral__________________8 Mayıs
Bebeğim28_____________8 Mayıs
Bidibidi_______________10 Mayıs
Aştikom_______________11 Mayıs
Lugesya_lin___________11 Mayıs
Kızılcık_______________15 Mayıs
NEŞELİ:))_____________16 Mayıs
Shoksheke____________20 Mayıs
Tuğba_a______________20 Mayıs
Gizemx_______________22 Mayıs
Latifeelif______________22 Mayıs
Rehavet_______________22 Mayıs
Aysbar ______________23 Mayıs
eDuS________________23 Mayıs
İsranur_______________24 Mayıs
*sennur*______________25 Mayıs
Balsurat _____________25 Mayıs
Balımnur_____________
Kasem _____________
Seka________________
BeReN35____________
Lugesya_lin __________
Angel...baby__________
JENNİFER LOPEZ_____
Ceylan83_____________
Edamecrin_____________

oyek canım ses ver test yaptıracaktın bugün hani ne oldu canım ya inşallah hayırlı bir haberle gelirsin

yazmışsınız .. gördüm.. Evren hepimizin dualarını kabul edecek birbiri için dua eden insanlara evren istediklerini çok çabuk verir .. Rabbim için de banada hepimize hayırlısıyla bebek versin

hilalnur canım senin 2 günün kalmış inşallah adet olmazsın da ilk müjdeli haberi alırız benim daha çooookkk var of ya beklemek ne kadar zor bugün doktora gittim çok yumurtam varmış ama bu iyi dğeilmiş yani çok yumurta olunca birbirlerinin gelişmesini engelliyor dedi bakalım bu ay da olmazsa başka bir tedavi yöntemine geçicekmişiz dua edin kızlar noooollluuurrr bu ay olsun

kizlar benimde cok az kaldi ama hastalanacakmisim gibi bir his var insallah allah hepimizin dualarini kabul eder.ne zaman hayirlisiysa o zaman olsun...

ayyy kızlar mayıs başladı bakalım inşallah herkes istediği haberi alır.rabbim hepimize sağlıklı bebişler versin...22 mayıs daha çooook var.benim yumurtlamam bile başlamadı daha ama heyecan yapıyor insan.

Hayırlısı kızlar.
Hiç moralimizi bozmayalım ve umdumuzu kaybetmeyelim.Beklemek zor ama bekleyecez ve görecez.
Derler ya "Görelim Mevlam neyler,neylerse GÜZEL EYLER"

Merhaba Kızlar ben aranızda yeniyim benide ekleyin 20 mayıs haydi hayırlısı inşallah iyi haberler alırız hepimiz :)

Selammm
Arkadaşlar 01 Mayis Nedeni Ile Işyerim Tatildi Ve Evden çikmak Istemedim üstelik Evdeyim Diye Misafir Vardi Bende Kan Testimi Biraz önce Aldimmmmmmmmmm Veeee Pozitiff Hemen Doktorumu Aradim Sonuçtan Sonra 2 Gün Sonra Beta Hcg Ni Yenileyelim Dedi Bu Arada şehir Dişinda Yeni Aldiğin Testle Ilk Muayenemizi Yapariz Dedi Hepinizi çok Seviyorummm.allah Dualarimizi Kabul Etsin Ve Sirasi Ile Hayirli Haberler Alalim

oyek valla kendim hamileymişim gibi sevindim uğur getirirsin inşallah bizlere de kocaman öpüyorum canım tebrik ederim çok dikkat et kendine... a.s.

Arkadaşlar Teşekkür Ederim.
Shoksheker Canim Saoll Bende öpüyorum.dediğin Gibi Inşaşah Hepinize Uğur Getiririm.sende Kendine Iyi Bak Hepiniz (hepimiz)iyi Bakalim
Birimiz Hepimiz-hepimiz Birirmiz

arkadaşlar benide 7 mayıs diye eklermisiniz oyekçiğim bu ayın ilk hamişi oldun içten tbr ediyorum ALlah tamamına erdirsin inşallah belirtilerin nelerdi bizleri bilgilendirirmisin canım gerçi kişiden kişiye değişiyuor ama adet gününde testi yaptırman şaşırttı beni hissetmişmiydinki tekrar tebrikler tatlım

canım

benim adettim çok düzenli ama genelde 10 gün öncesinden ağrı başlardı bu ay ağrılarım azdı ve zaten istediğim birşeydi o yüzden sabırsızlanıyordum zaten yumurtlamadan 14 gün sara gebelik varsa beta hcg de çıkıyor.ayrıca birkaçgündür çok hafif mide bulantım vardı gerçi benim bu ikinci hamileliğim ama ilki ilk günden doğuma kadar mide bulantısı yaşatmıştı.bu sefer farklı hatta hamileliğimi hissettirecek kadar bile değil dediğin gibi bünyeden bünyeye değişiyor.Allahım isteyen herkeze hayırlı evlatlar versinİnanın hepimize duacıyım.

sağol tatlım dualarını eksik etme bizlerde sana senin gibi hamiş olanlara ediyoruz Allahım sorunsuz hamilelik geçirmenizi ve hayırlısıyla bebişlerini kucağınıza almanızı nasip etsin

:sm_cool::dance:AYY CANIM ÇOK SEVİNDİM:sm_cool:.LİSTE BAŞIMIZDIN UMARIM UĞURLU GELİRSİN .ÇOK TEBRİK EDİYORUM NE DİYEYİM BİLEMİYORUM İNANKİ ÇOK HEYECANLANDIM.ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN İNŞALLAH.SAĞLIKLI SIHHATLİ BİR EVLAT DÜNYANI GETİRMENİ NASİP ETSİN İNŞALLAH.CANIM ŞİMDİ SEN DUA ET HEPİMİZE ŞU LİSTE DE HERKES BU MUTLULUĞU YAŞASIN DİYE...a.s.

HAMİŞ OYEK 1 Mayıs
DRAJEE______________2 Mayıs
Leylimley _____________ 2Mayıs
Hilanur________________3 Mayıs
Kayram2006___________ 4 Mayıs
Sabırsız_______________6 Mayıs
Deniz 1634____________ 7 Mayıs
Bensbenb______________7 Mayıs
Miral__________________8 Mayıs
Bebeğim28_____________8 Mayıs
Bidibidi_______________10 Mayıs
Aştikom_______________11 Mayıs
Lugesya_lin___________11 Mayıs
Kızılcık_______________15 Mayıs
NEŞELİ:))_____________16 Mayıs
Shoksheke____________20 Mayıs
Tuğba_a______________20 Mayıs
Sudenaz77____________20Mayıs
Gizemx_______________22 Mayıs
Latifeelif______________22 Mayıs
Rehavet_______________22 Mayıs
Aysbar ______________23 Mayıs
eDuS________________23 Mayıs
İsranur_______________24 Mayıs
*sennur*______________25 Mayıs
Balsurat _____________25 Mayıs
Balımnur_____________
Kasem _____________
Seka________________
BeReN35____________
Lugesya_lin __________
Angel...baby__________
JENNİFER LOPEZ_____
Ceylan83_____________
Edamecrin_____________
Cereneren______________

Merhaba Kızlar ben aranızda yeniyim benide ekleyin 20 mayıs haydi hayırlısı inşallah iyi haberler alırız hepimiz :)

CANIM HOŞGELDİN! İNŞALLAH HEPİMİZ İYİ HABERLERİMİZİ PAYLAŞACAĞIZ.

DRAJE,LEYLİMLEY KIZLAR BUGÜN ADET GÜNÜNÜZDÜ VAR MI BİR ŞEY?HİLALNUR CANIM SENİN DE YARINDI.KIZLAR OYEK LİSTEMİZİN BAŞINDAYDI VE BİZE ÇOK GÜZEL BİR HABER VERDİ.İNŞALLAH BU ŞEKİLDE DEVAM EDER LİSTEMİZ.AMA TABİ NASİPSE ......KIZLAR HABERLERİNİZİ BEKLİYORUZ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…