Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Selam Canlarim
Umutluyum (hepimiz Gibi)inşallah Hepimiz Hayirli Haberler Veririz.
Az Zaman Kaldi Biraksilik Olmazsa Perşembe-yada Cuma Günü Sabah Erkenden Beta Hcg Yaptirip Doktorumdan Randevu Alacağim.
Hepinizi Seviyorum

Selam Canlarim
Umutluyum (hepimiz Gibi)inşallah Hepimiz Hayirli Haberler Veririz.
Az Zaman Kaldi Biraksilik Olmazsa Perşembe-yada Cuma Günü Sabah Erkenden Beta Hcg Yaptirip Doktorumdan Randevu Alacağim.
Hepinizi Seviyorum

ay evet çok az günün kaldı .nasipse ilk müjdeyi senden bekliyoruz..hiç hamilelik belirtin var mı?gerçi bu dönemde zor anlaşılır ama..İnşallah hepimiz sırayla bu müjdeyi paylaşırız.

merhaba arkadaslar benim adet tarihimde 4 mayis az kaldi.umutlanmak istemiyorum ama son birkac gündür midem bulaniyo tansiyonum düsüyo ve ara sira kasiklarimda agri oluyo böyle sanki bir iki saniye sürüyo ve geciyo.beklemekten baska bir caremiz yok.herseyi hayirlisi.insallah bu ay hepimiz güzel haberler veririz birbirimize.allah yardimcimiz olsun.

İnşallah canım inşallah güzel haberlerini bekliyoruyz

Oyek_________________1 Mayıs
DRAJEE______________2 Mayıs
Leylimley _____________ 2Mayıs
Kayram2006___________ 4 Mayıs
Sabırsız_______________6 Mayıs
Deniz 1634____________ 7 Mayıs
Miral__________________8 Mayıs
bidibidi_______________10 Mayıs
Aştikom_______________11 Mayıs
Lugesya_lin___________11 Mayıs
Kızılcık_______________15 Mayıs
NEŞELİ:))_____________16 Mayıs
Shoksheke____________20 Mayıs
Tuğba_a______________20 Mayıs
Gizemx_______________22 Mayıs
Latifeelif______________22 Mayıs
Rehavet_______________22 Mayıs
aysbar ______________23 Mayıs
eDuS________________23 Mayıs
İsranur_______________24 Mayıs
*sennur*______________25 Mayıs
Balımnur_____________
Kasem _____________
Seka________________
BeReN35____________
Lugesya_lin __________
Angel...baby__________
JENNİFER LOPEZ_____
Ceylan83_____________
Edamecrin_______________

Inşallah Listedeki Arkadaşalrin Hepsi En Kisa Zaman Da Hayrilis Ve Sağliklisi Ile Hamiş Kalirlar ....

selaaaammmm kızlar
birkaç gündür internet bağlantım olmadığından giremedim siteye nasıl bir boşluk anlatamam. ARKADAŞLAR BU AY İNŞALLAH YÜZÜMÜZ GÜLECEK.

bu arada bugün doktora gittim yumurtalarım gayet iyiymiş bu ay gonaphene kullandığım son ay yani 3 ay kullanılıyor ya en fazla. inşallah bu ay olur da bir sonraki aşamalara gerek kalmaz

hepinizi çok seviyorum

canımsın yaa....
ağzından bal damlıyor valla.
inşallah arkadaşım inşallah hep destek tam destek dimi Şeniz

çok oldu billiyorum ama kızlar 24 MAYIS benim doğum günüm inşallah bu ay gelicek bebeğim doğum günü hediyesi olacak içimde öyle bir his var

ay evet çok az günün kaldı .nasipse ilk müjdeyi senden bekliyoruz..hiç hamilelik belirtin var mı?gerçi bu dönemde zor anlaşılır ama..İnşallah hepimiz sırayla bu müjdeyi paylaşırız.

EVET ÇOK HEYECANLIYIM AMA SABREDİP YARINI BEKLEYECEĞİM YARIN İLK İŞİM KAN TESTİ YAPTIRMAK(BİLİYORSUNUZ 3,5 YAŞINDA 1 OĞLUM VAR KARDEŞİ OLSUN ÇOK İSTİYORDUK)AYRICA 04 OCAKTA 10 HAFTALIK DÜŞÜK YAPTIM.
HAYIRLISI İNŞALLAH SABIRSIZLANIYORUM UMUTLUYUM AMA OLUMSUZLUDA HAZIRIM.ÇOK HAFİF MİDE BULANTIM OLUYOR AMA BENİM ADET DÖNEMLERİMDE ZATEN OLURDU AYRICA ÇOKDA ÜŞÜYORUM BELİRTİMİ BİLMİYORUM ÇÜNKÜ OĞLUMDA BUNLARI YAŞAMADIM

sabırsız canım seni ekledik zaten 6 mayısa..oyek test sonucun ne olursa olsun hayırlısı olsun.hamişsen çok sevineceğiz ama değilsen üzülmek yok.sadece heyecanımızı hazirana taşıyacağız.sonuç ne olursa olsun öğrenir öğrenmez yaz bize canım.aklım sen de olacak biliyorsun.bizi merakta bırakma...biz birbirimizin dilinden anlarız derdimiz,umutlarımız hep aynı değil mi şeker oyek?

çok oldu billiyorum ama kızlar 24 MAYIS benim doğum günüm inşallah bu ay gelicek bebeğim doğum günü hediyesi olacak içimde öyle bir his var

İnşallah canım doğum gününü hep birlikte kutlayacağız...inşallah hislerinde yanılmazsın..çokşekerim kız bizim için ne hissediyorsun bir konsantre ol bakalım ..hislerin ne diyor..?????

İnşallah canım doğum gününü hep birlikte kutlayacağız...inşallah hislerinde yanılmazsın..çokşekerim kız bizim için ne hissediyorsun bir konsantre ol bakalım ..hislerin ne diyor..?????

inşallah arkadaşım
valla ne hissedeyim kız o kadar ermedim
ama moralimizi yüksek tutalım stres yok unutmayalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…