Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

benimde 2 günüm kaldı perşembe kan testi yaptırıcam sağlık ocağına gidip.bakalım hayırlısı dün sabah idrarda yaptım çıkmadı bişey.inşallah kanda görülür.

canım senide tebrik ediyorum.Allah tamamına erdirsin tatlım.a.s.

çok sağol sennurcum bilgilerinden dolayı allahım herkeslere nasip etsin:)

canım bu ne ilacı? hamileliği mi kolaylaştırıyor? belki bizim de işimize yarar bilgilendirirsen sevinirim canım

DURU_24´isimli üyeden Alıntı
Günaydin Kizlar...bende Daha Dün öğrendim Hamiş Olduğumu 2 Haftalikmisin Kan Testinde Cikti.ultrasonda Görünmüyor Daha Cok Minikkk.3,5 Yillik Evliydim.mayis Ayinda Korunmayi Biraktik Mayis Ayindada Kaldim.maşallah Diyelim Nazar Değmesin.allah Herkese Bu Duyguyu Nasip Etsin Inşallah

canım tebrik ediyorum seni allah tamamına erdirsin.
KIZLAR REGL OLDUM LİSTEDEN SİLİN BENİ HEM DE 1 GÜN ERKEN OLDUM İLK DEFA DÜZENLİ YANİ. ARTIK GEBELİĞİN ÜSTÜNE DÜŞMEYECEĞİM. SİZLERDEN İYİ HABERLER BEKLİYORUM,

Neden bilmiyorumm....kendimi şimdi hamiş listesinde görünce bil bir tuhaf oldum...inşallaaaah bişey olmaz....herhangi bir sorun çımasından çok korkuyorum....
Canım ümitlendirmek istemem seni listeye ekleyerek ama bence o listede pambe olmanın tadını çıkar, inşallah da öyle kal ama olmasa bile üzülme ok?yerimseniben

kızlar günaydııııınlaaaaar.valla ne kadar güzel bir sabah iki tane hamiş haberi okudum çok mutlu oıldum şekerler.darısı bizlerin başına valla.Allah nasip ettiyse..
Hoşgeldiiin:dance: ve amina.s

canım üzülme ve evet bence de bu kadar üstüne düşmeyelima.s

merhabalar hepinize....bende mayıs için bekleyenlerdendim...sanırım 28-29 gibi regl tarihim ama bugün test yaptım işe gelmeden önce ne yazık ki ( sanırım havlu attım mayısa....haziranıda açın kızlar

merhabalar hepinize....bende mayıs için bekleyenlerdendim...sanırım 28-29 gibi regl tarihim ama bugün test yaptım işe gelmeden önce ne yazık ki ( sanırım havlu attım mayısa....haziranıda açın kızlar

dur hemen atma havlu belki döllenme geç olmuştur,daha regl tarihin gelmemiş, idrar testi egatif diye havlu atcaksan ohoooooyerimseniben

HAMİŞLERİMİZ

OYEK
Kayram2006
Marina00
senliyurt
Deniz 1634
Sudenaz77
_DURU_24
*sennur*

GÜNÜ GEÇENLER
(Bir kısmından ne yazıkki regl haberi aldık, bir kısmından müjde bekliyoruuuzzz)

DRAJEE______________2 Mayıs
Leylimley _____________ 2Mayıs
Hilanur________________3 Mayıs
Maviorman_____________5 Mayıs
Benssenb______________7 Mayıs
Miral__________________8 Mayıs
Bebeğim28_____________8 Mayıs
Funda72_______________9 Mayıs
Bidibidi_______________10 Mayıs
Aştikom_______________11 Mayıs
Lugesya_lin___________11 Mayıs
Eylül_________________13 Mayıs
Bebekim123___________13 Mayıs
Mugebenip_____________14 Mayıs
S.ozozel_______________14 Mayıs
Giznur_________________14 Mayıs
Zeko34________________15 Mayıs
Kızılcık_______________15 Mayıs
BEYAZ MELEK_________15 Mayıs
asoo__________________16Mayıs
Loveactually____________18 Mayıs
Aylint_________________18Mayıs
Kokteyl_______________18 Mayıs
Tuğba_a______________20 Mayıs
Rehavet_______________22 Mayıs
Aysegul82...__________22Mayıs
Aysbar ______________23 Mayıs
eDuS________________23 Mayıs
Balsurat _____________23 Mayıs
Apexnasip____________23Mayıs
Ilgın3009____________23 Mayıs
İsranur_______________24 Mayıs
Muzurperi_____________24 Mayıs
Turkuazmavi__________24 Mayıs
nurevşan______________26 Mayıs

SIRADAKİLER

Arzuhalim_____________27 Mayıs
Kasem_______________27 Mayıs
Melankolia_____________28Mayıs
sevde_nur_____________28 Mayıs
RUMELİLİ_____________28 Mayıs
Senemcik______________29 Mayıs
Ceylan 83_____________30 Mayıs
Karakız82 ____________30Mayıs
Balımnur_____________
Seka________________
BeReN35____________
Lugesya_lin __________
Angel...baby__________
JENNİFER LOPEZ_____
Edamecrin_____________
Cereneren_____________
Sahre_________________
Melek32_______________
FİRUZE______________
superisi663____________
yett___________________
dasy__________________
baharrr_________________
umutluyum39____________

bakalım bende umudum mayıs diyorum kızlar olursa 3.bebegim olcacak iysallah herkese hayırlı evlat nasip etsin benide ekleyin

Canim Benim Teşekkür Ederim...kariştirdim Valla Hangisi Adet Sancisi Hangisi Hamilelik Belirtisi....kendimimi Dinliyorum Var Mi Değişiklik Bilemedim.....listeye Eklediğin Için çok Sağol...belki Tilsimi Olur

Canim Benim Teşekkür Ederim...kariştirdim Valla Hangisi Adet Sancisi Hangisi Hamilelik Belirtisi....kendimimi Dinliyorum Var Mi Değişiklik Bilemedim.....listeye Eklediğin Için çok Sağol...belki Tilsimi Olur

ya canım bu kadar kendini dinlememek lazım, öyle olunca psikolojin bedenine yalan söyletebiliyo hem, ben kendimden biliyorumyerimseniben

kızlar bende sanırım bu ay güzel haberler olmicak hiç bi belirtim yol şu pılımı pırtımı topliym de yavaş yavaş haziran listesine taşınayım bariiiiiiiiiii

kızlar bende sanırım bu ay güzel haberler olmicak hiç bi belirtim yol şu pılımı pırtımı topliym de yavaş yavaş haziran listesine taşınayım bariiiiiiiiiii

Aaaaaaaaaa kızcam ama şimdiklava:
yahu herkeste belirti mi oluyo?!
ayrıca ben de dahil belirtisi olan bisürü kişi regl oldu!
daha 30 haziran senin ya:mymeka:
ben adet oldum ve hala burdayım hem pılı pırtı toplıcan ı hemen?:dilcikar:

anacım ben bu aydan zaten hiç ümitli değildim dk ilacı kullandım ilk denememiz hiç sanmıyorum ki ilk seferde olsun

bu arada yeni hamişler sizleride tebrik ederim

merhaba kızlar.ben ünisefin hazırladığı AİLEM VE BEN adlı ir kursa gidiyorum her p.tesi.neyse dün bi arkadaşımızın 5 aylık hamile olduğunu öğrendim kursta ve 5 ay da regl olmuş ve hiçbir belirti yaşamamış. o yüzden arkadaşlar belirtilere takılmayın.gününü bekleyin yeter. bu arada ablamlar geçen ay sadece 1 kere korunmadan ilişkiye girmişler ve dün hamiş olduğunu söyledi ablam. allah isteyen herkese versin ama sabırsızlık beni mahvediyor.bekle bekle bekle.. istemiyorm artık bebek, gelmek istediği zaman gelsin hıh

her yeni hikaye yeni umut oluyor hepimize.....bir an önce haftasonu gelsin istiyorum....artık regl tarihini geçmeyince test mest yok ...kızıyorum kendime....bide bu ne oldu hayırdır varmı bişeyler telefonları öldürecek.....hayır onlar sizin gibi değil ki yok deyince dur bakalım demiyorlar.....iyiki varsınız.....:teytey:

canım hadi insallah bize hayırlı haberler verirsin. sizlerin haberleri moral olsun bize. :çok üzgünüm: 3 aydır bi sonuç alamadım,bu ay çok umutluydum, olmadı.. neysee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…