Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

melankolia ben adet tarihimi beklemeden bu sabah test yaptım ama koskocaman bi tek çizgi çıkınca bende üzüldüm.....yazılmayınca olmuyo canım benim...önce yazılacak anne olacağın....geçen hamileliğimde doğum kontrol hapını 2 yıl kullandıktan sonra bıraktım ve tek korunmadığım gece hamile kaldım...ama ne yazık ki 5.ayında kaybettim onu.....yani demem o ki biz fazlaca düşünüyoruz...zamanımı var nedir....

canım hadi insallah bize hayırlı haberler verirsin. sizlerin haberleri moral olsun bize. :çok üzgünüm: 3 aydır bi sonuç alamadım,bu ay çok umutluydum, olmadı.. neysee

melankolia ben adet tarihimi beklemeden bu sabah test yaptım ama koskocaman bi tek çizgi çıkınca bende üzüldüm.....yazılmayınca olmuyo canım benim...önce yazılacak anne olacağın....geçen hamileliğimde doğum kontrol hapını 2 yıl kullandıktan sonra bıraktım ve tek korunmadığım gece hamile kaldım...ama ne yazık ki 5.ayında kaybettim onu.....yani demem o ki biz fazlaca düşünüyoruz...zamanımı var nedir....yerimseniben

melankolia ben adet tarihimi beklemeden bu sabah test yaptım ama koskocaman bi tek çizgi çıkınca bende üzüldüm.....yazılmayınca olmuyo canım benim...önce yazılacak anne olacağın....geçen hamileliğimde doğum kontrol hapını 2 yıl kullandıktan sonra bıraktım ve tek korunmadığım gece hamile kaldım...ama ne yazık ki 5.ayında kaybettim onu.....yani demem o ki biz fazlaca düşünüyoruz...zamanımı var nedir....yerimseniben

canım çok üzüldüm 5 aylık olup da kaybetmek daha zor :KK43:ama insallah bu ay hamiş haberini verirsin bizea.s. sigaraya dayandım bende üzüntümden.abartmıyorum kültablası gibi kokuyorum valla tabi regl olmanın verdiği stres de var ama atlatcam insallah:çok üzgünüm:

canım çok üzüldüm 5 aylık olup da kaybetmek daha zor :KK43:ama insallah bu ay hamiş haberini verirsin bizea.s. sigaraya dayandım bende üzüntümden.abartmıyorum kültablası gibi kokuyorum valla tabi regl olmanın verdiği stres de var ama atlatcam insallah:çok üzgünüm:

hemen bırak sigaranı daha umudumuz hazirana hazırlancaz.....strese soktun kendini bari izmarite boğma a.s.

selaaam:dance:
canım büroya haftasonu gelmiyorum,bi gün de internet arızalıydı..
özledim siziyerimseniben
ne var ne yok?
haberler sende

bildiğibn gibi hala aynı yumurtalma gününü bekliyorum:sm_cool:benimki bu sefer evde:dance::dance: inşallah başarılı olacağım bu sefernaniknanik

bu arada hamişlerimiz varmış hersini ayrı ayrı tebrik ediyorum:teytey:allah kuçağınıza almayı nasip etsin:teytey:

merhabalar apexcim bak seni burda yakaladım hehehe kızma bana ya vallah bakıyorum sayfaya varsanız yazıyoruz:))
buarada hamişleri tebrik ederim
adet olanlarada üzüldüm ama yılmak yok önümüzde haziran var:)

kızlar bu arada bana yumurtlama günlerim hakkında bilgi verirmisiniz ...1 mayıta olmuştum şimdi 27 mayısss yumurtlama günüm ne zamana geliyor lütfen bişiyler yazın bi tutturamıyorum...

sevde_nurcum senin tahmini yumurtlaman 8 haziran gibi ama sen çalışmaya 6 haziranda başla ve gün aşırı ilişkiye girin ve belinin altına yastık koy hatta bacaklarını kaldırsan danha iyi ve böyle bir saat bekle

Günaydin Kizlar...bende Daha Dün öğrendim Hamiş Olduğumu 2 Haftalikmisin Kan Testinde Cikti.ultrasonda Görünmüyor Daha Cok Minikkk.3,5 Yillik Evliydim.mayis Ayinda Korunmayi Biraktik Mayis Ayindada Kaldim.maşallah Diyelim Nazar Değmesin.allah Herkese Bu Duyguyu Nasip Etsin Inşallah

Kızlar günaydın....cuma gününden sonra benide hamiş listesine alabilirsiniz..:)) beta hcg 501 çıktı dün...ama az az lekelenmelerim oluyodu 2 güne kadar daha doğrusu adet oldum sanmıştım..doktor progestan verdi zaten lekelerde artık gelmiyo ama ultrasonda görmeden inanamıycam...o yüzden cumayı bekliyorum..

DURU SENNUR ÇOK SEVİNDİM BU HABERLERE.ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN İNŞALLAH KIZLAR.ALLAH SAĞLIKLI SIHHATLİ KUCAĞINIZA ALMAYI DA NASİP ETSİN İNŞALLAH
kızlar bende sanırım bu ay güzel haberler olmicak hiç bi belirtim yol şu pılımı pırtımı topliym de yavaş yavaş haziran listesine taşınayım bariiiiiiiiiii
NEREYE GİDİYORSUN PILIMIZI PIRTIMIZI TOPLAMAK YOK SADECE HEP BERABER HAZİRANA GİDECEĞİZ CANIM.
bay bayyyyyyyyyyyyyyyy kızlar yarın görüşmek üzere kendinize çok iyi bakın öpüldünüz:)
YETİŞEMEDİM SANA NEŞELİM AMA AZ KALDI BU HAFTA NOTLARI VERDİK Mİ RAHATIM HAZİRANDA DAHA ÇOK BİRLİKTEYİZ

sevde_nurcum senin tahmini yumurtlaman 8 haziran gibi ama sen çalışmaya 6 haziranda başla ve gün aşırı ilişkiye girin ve belinin altına yastık koy hatta bacaklarını kaldırsan danha iyi ve böyle bir saat bekle

kızım böyle 1 saat beklersek ayaklar havada adamlar ne der:roflol::roflol:

kızlar ben hala adet olmadım 23.de olmam gerekirken bugün 5.gün allah hayır etsin hala beklemedeyim

Günaydınlar:dance:

HAMİŞLERİMİZ:nazar::nazar::nazar:

OYEK
Kayram2006
Marina00
senliyurt
Deniz 1634
Sudenaz77
_DURU_24
*sennur*

GÜNÜ GEÇENLER
(Bir kısmından ne yazıkki regl haberi aldık, bir kısmından müjde bekliyoruuuzzz)

DRAJEE______________2 Mayıs
Leylimley _____________ 2Mayıs
Hilanur________________3 Mayıs
Maviorman_____________5 Mayıs
Benssenb______________7 Mayıs
Miral__________________8 Mayıs
Bebeğim28_____________8 Mayıs
Funda72_______________9 Mayıs
Bidibidi_______________10 Mayıs
Aştikom_______________11 Mayıs
Lugesya_lin___________11 Mayıs
Eylül_________________13 Mayıs
Bebekim123___________13 Mayıs
Mugebenip_____________14 Mayıs
S.ozozel_______________14 Mayıs
Giznur_________________14 Mayıs
Zeko34________________15 Mayıs
Kızılcık_______________15 Mayıs
BEYAZ MELEK_________15 Mayıs
asoo__________________16Mayıs
Loveactually____________18 Mayıs
Aylint_________________18Mayıs
Kokteyl_______________18 Mayıs
Tuğba_a______________20 Mayıs
Rehavet_______________22 Mayıs
Aysegul82...__________22Mayıs
Aysbar ______________23 Mayıs
eDuS________________23 Mayıs
Balsurat _____________23 Mayıs
Apexnasip____________23Mayıs
Ilgın3009____________23 Mayıs
İsranur_______________24 Mayıs
Muzurperi_____________24 Mayıs
Turkuazmavi__________24 Mayıs
nurevşan______________26 Mayıs
Arzuhalim_____________27 Mayıs
Kasem_______________27 Mayıs

SIRADAKİLER

Melankolia_____________28Mayıs
sevde_nur_____________28 Mayıs
RUMELİLİ_____________28 Mayıs
Senemcik______________29 Mayıs
Ceylan 83_____________30 Mayıs
Karakız82 ____________30Mayıs
Balımnur_____________
Seka________________
BeReN35____________
Lugesya_lin __________
Angel...baby__________
JENNİFER LOPEZ_____
Edamecrin_____________
Cereneren_____________
Sahre_________________
Melek32_______________
FİRUZE______________
superisi663____________
yett___________________
dasy__________________
baharrr_________________
umutluyum39____________
cingenem06____________

kızlaaar günaydınlar.1 günüm kaldı benim bakalım ne olacak
sabırsızlıkla bekliyorum.tutmadı gibi sanki ama hiç bir belirtim yok..
yardım bi yorum yapın kızlar yaaaa.

artık belirtilere inanmayan biri olarak hiçbi belirti yoksa hamile olma ihtimalin daha çok diyorum sana :) baksana her ay onlarca belirti yaşıyoruz ama hamile kalamıyoruz :smiley-cool:

X