Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

YETİŞEMEDİM SANA NEŞELİM AMA AZ KALDI BU HAFTA NOTLARI VERDİK Mİ RAHATIM HAZİRANDA DAHA ÇOK BİRLİKTEYİZ
tamamm bir tanem inşallah tatilin çok güzel geçer ve bizi hiç bırakmazsınŞeniz
kızım böyle 1 saat beklersek ayaklar havada adamlar ne der
:roflol::roflol::roflol:
kız benimki bi kaç kere ayaklarımdan tutup beni silkeledi ama yine tutmadı eeeeeeeee adamın spermleri tembel:roflol::roflol:
kızlar ben hala adet olmadım 23.de olmam gerekirken bugün 5.gün allah hayır etsin hala beklemedeyim
ya canım bare yine idrarde baksan çıkar belki bebiş varsa ben heyecanlanıyorum ya:1hug:
kızlaaar günaydınlar.1 günüm kaldı benim bakalım ne olacak
sabırsızlıkla bekliyorum.tutmadı gibi sanki ama hiç bir belirtim yok..
yardım bi yorum yapın kızlar yaaaa.
inşallah hamilesindir canım bide belirti var yada hiç yok diye aklına getirme:1hug:
artık belirtilere inanmayan biri olarak hiçbi belirti yoksa hamile olma ihtimalin daha çok diyorum sana :) baksana her ay onlarca belirti yaşıyoruz ama hamile kalamıyoruz

sana katılıyorum o kadar belirti olupta hamile kalamadıka.s

merhaba hanımlarrr bugün test sonuçlarımı aldım PRL düşmüş 13 e :sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:bekleyin beni Allahın izniyle Haziran listesinden hamiş olarak çıkıcam tabi dualarınızla hepinizi öpüorummm ŞenizŞeniz

merhaba hanımlarrr bugün test sonuçlarımı aldım PRL düşmüş 13 e :bekleyin beni Allahın izniyle Haziran listesinden hamiş olarak çıkıcam tabi dualarınızla hepinizi öpüorummm

:dance::dance::dance:
canım çok sevindim ve bayada düşmüş maşallah
hadi bakalım haziranda haberini bekliyoruz:sm_cool::dance::teytey:

benimde bugün gelen giden yok arkadaşlar.......gelmesini beklediğim şeyi istememekle birlikte şayet hamile değilsen bir an önce regl olmak istiyorum......ben reglll olmak istiyorummmmm......buyrun bide kafayı yiyen çıktı aranızda......

neşeli canım bişey sorcam bende bikaç gündür beyeaz losyon sıvı krem gibi akıntım oluyo bu nedir anlamadım acaba ben geç mi yumurtlicam dk hapı kullanmıştım adetler düzensizleşebiliyomuş ya bırakınca acaba benim adet geçmi gelecek

yoksa hamile kalındığında akıntının nasıl olduğunu biliyomusun canım

inşallah hayatım bizede müjde verirsin

canım tam olarak bilgim yok ama hamile kalan arkadaşlarımız derdi adet dönemine yakın akıntıda artış oluyormuş diye bakarsın hamiş kalmışındır inşallah
sen şimdi kafaya takma ve stres olma adet döneminde bakalım ne olacak inşallah adet olmazsın bebiş yerleşmiş olur rahmine:1hug:

kızım sen bebiş istemiyormusun?ne güzel işte gelmemesi:dance:

Rumeli Kiz Niye Adet Olsam Diyorsunki Ya Inşallah Hamilesindir:)))

Hehehe Biz Burda Hepimiz Delüyüz:)

sen içini ferah tut ceylancım inşallah bebişin sana süpriz yapıp yerleşmiştir ve çok dua et tamammmı:)

belirtilerin varmı?:dance::dance:

aslında vardı geçen hafta kahverengi lekelenme oldu mide bulantılarım oldu adetten önce hatta bigün geçti adetim kusma oldu ama ben zaten hassas biriyim dokunsa kusarımnaniknanik gel görki buhafta pek bi belirti yok sadece hafif sanki böle dolgunluk hissi var yumurtalıklarımda ama diorum ki o da psikolojiktir. bakalım cuma olsun tekrar yapcam idrar testi:teytey:

cnm senin kaçgün geçti bakim ikinci kafayı yiyen olarak ben sorayım istedimlaelaelaelaelae

hadi inşallah:dance:geliyordur da bizleri mutlu edersina.s
ne güzel ya bir sürü yeğenimö oluyor:sm_cool::sm_cool:

hadi bakalım ılgıncım hayırlı bir haber verirsin bize inşallah
ben kaçtım canlarım öpüldünüz:)

hadi inşallah:dance:geliyordur da bizleri mutlu edersina.s
ne güzel ya bir sürü yeğenimö oluyor:sm_cool::sm_cool:

ya inş. teyzişkosu olursun ama içime hiç öyle hamiş olduğum doğmuo zaten eşimde değilsindir deyip sinirimi bozuokafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…