Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

günaydın kızlarr kızlar ben hala bekleyenlerdeyim adet olmadım hala ??

Çoookk teşekkürler güzel dileklerin içina.s.
doğru sölüyosun,çok düşünmek stresi de getiriyo, ben de artık çabalamayanlardanım, hayırlısı ya! sadece eşimle mutlu olmaya bakıcam inşallah, bebişimiz canı ne zaman isterse o zaman gelsinna.s

günaydın kızlarr kızlar ben hala bekleyenlerdeyim adet olmadım hala ??
Canımm inşallah hamişsindir ama çok düşünme ve ümitlenme bence, bikaç gün de olsa unut bu bekleyişi, hayatına bakyerimseniben

ayyyy çok sevindim yaaaa.:teytey:.kızlar ben bugünde adet olmadım tammm 1 hafta oldu geçeli..yarın doktora gidiyorum inşallah..ateşimde düşmedi..gerçi herkesin belirtisi farklıdır aa inşallah psikojik veya kist yüzünden oluşan bir gecikme değildir...bana dua edin nolurrr offf sanki doktora şimdi gidecekmişim gibi bir heyecan bastı...:çok üzgünüm:bakalım yarına kadar olacakmıyım:1no2:

Canımm inşallah hamişsindir ama çok düşünme ve ümitlenme bence, bikaç gün de olsa unut bu bekleyişi, hayatına bakyerimseniben[/QUOTE]

aylincim aklıma başka şeyler geliyor hamile değilsem acaba bi hastalık mı var diye çünkü pazar test yaptm negatifti :uhm: buarada seni tekrar burda görmek sevindirio:dance:

Canımm inşallah hamişsindir ama çok düşünme ve ümitlenme bence, bikaç gün de olsa unut bu bekleyişi, hayatına bakyerimseniben

aylincim aklıma başka şeyler geliyor hamile değilsem acaba bi hastalık mı var diye çünkü pazar test yaptm negatifti :uhm: buarada seni tekrar burda görmek sevindirio:dance:[/QUOTE]

Canım dur telaşlanma! Benim de çok düzenliyken adetlerim biliyosun 4-5 gün geçmişti bu ay, böyle sıra dışı aylarımızın vücudun gebeliğe hazırlanışından olduğunu söleyenler var..
ama için rahat etmezse dr'a bi git ve inşallah yoktur ama,kist falan var mı baktır bi adet olursan..

evet cnm ya 2ay önce kontrole gittiğimde ufak kitsler olduğunu ama adetle atacağımı sölemişti smear testi yaptı temizdi çok şükür

evet cnm ya 2ay önce kontrole gittiğimde ufak kitsler olduğunu ama adetle atacağımı sölemişti smear testi yaptı temizdi çok şükür

deli kız niye endişeleniyosun o zamana.s
dedimya sen bikaç gün düşünme, hayırlısıyla hamişlik haberini verirsin inşallah:dance:
peki bişe sorim sana, kistleri atarsın adet kanamasıyla demişya, adet kanamanda bi farklılık oldu mu? hani daha çok ya da kan pıhtılı falan gibi?

Kızlar günaydın....cuma gününden sonra benide hamiş listesine alabilirsiniz..:)) beta hcg 501 çıktı dün...ama az az lekelenmelerim oluyodu 2 güne kadar daha doğrusu adet oldum sanmıştım..doktor progestan verdi zaten lekelerde artık gelmiyo ama ultrasonda görmeden inanamıycam...o yüzden cumayı bekliyorum..

yok işte geçen ay gayet az oldum ondan acaba atamadım mı die düşünüyorum yani boşuna mı heveslendim diye buaralar iştede yoğunum izin alıp doktora gitmemde zor olcak bakalım birazdaha bekleyim artık hayrlısı inş.

dur dur sen ne dedinn???:teytey:
hamiş misinn? cumartesiyi mi beklicezz?
hiiiiç beklemiyorum,dur nerdeydi listemiz:uhm:
İnşallahhh sağlıkla hamişsindir,ama ben şimdiden ekliyorum seni pembiş pembiş:dance:
Allah tamamına erdirsina.s.

cnm ya hayırlı olsun inş. hayırlı haberlerini alırız başka ne gibi değişiklikler hissettin kendinde? lekelenmeler bendede oldu adetten önce azcık bahsedermsn nasıldı merak ettim kaçgün geciktin?:uhm:

HAMİŞLERİMİZ

OYEK
Kayram2006
Marina00
senliyurt
Deniz 1634
Sudenaz77
_DURU_24

*sennur*

GÜNÜ GEÇENLER
(Bir kısmından ne yazıkki regl haberi aldık, bir kısmından müjde bekliyoruuuzzz)

DRAJEE______________2 Mayıs
Leylimley _____________ 2Mayıs
Hilanur________________3 Mayıs
Maviorman_____________5 Mayıs
Benssenb______________7 Mayıs
Miral__________________8 Mayıs
Bebeğim28_____________8 Mayıs
Funda72_______________9 Mayıs
Bidibidi_______________10 Mayıs
Aştikom_______________11 Mayıs
Lugesya_lin___________11 Mayıs
Eylül_________________13 Mayıs
Bebekim123___________13 Mayıs
Mugebenip_____________14 Mayıs
S.ozozel_______________14 Mayıs
Giznur_________________14 Mayıs
Zeko34________________15 Mayıs
Kızılcık_______________15 Mayıs
BEYAZ MELEK_________15 Mayıs
asoo__________________16Mayıs
Loveactually____________18 Mayıs
Aylint_________________18Mayıs
Kokteyl_______________18 Mayıs
Tuğba_a______________20 Mayıs
Rehavet_______________22 Mayıs
Aysegul82...__________22Mayıs
Aysbar ______________23 Mayıs
eDuS________________23 Mayıs
Balsurat _____________23 Mayıs
Apexnasip____________23Mayıs
Ilgın3009____________23 Mayıs
İsranur_______________24 Mayıs
Muzurperi_____________24 Mayıs
Turkuazmavi__________24 Mayıs
nurevşan______________26 Mayıs

SIRADAKİLER

Arzuhalim_____________27 Mayıs
Kasem_______________27 Mayıs
Melankolia_____________28Mayıs
sevde_nur_____________28 Mayıs
Senemcik______________29 Mayıs
Ceylan 83_____________30 Mayıs
Karakız82 ____________30Mayıs
Balımnur_____________
Seka________________
BeReN35____________
Lugesya_lin __________
Angel...baby__________
JENNİFER LOPEZ_____
Edamecrin_____________
Cereneren_____________
Sahre_________________
Melek32_______________
FİRUZE______________
superisi663____________
yett___________________
dasy__________________
baharrr_________________
umutluyum39____________

Son düzenleme:
cnm ya hayırlı olsun inş. hayırlı haberlerini alırız başka ne gibi değişiklikler hissettin kendinde? lekelenmeler bendede oldu adetten önce azcık bahsedermsn nasıldı merak ettim kaçgün geciktin?:uhm:

Canım ya inan bana adet olucakmışsın hissinden çok farklı değil....benim bu ay tek dikkatimi çeken şey ateşimin hiç düşmemesiydi...hep yüksekti yani...ve ben nitekim adet oldumda sandım...ilk 2 gün 5 6 damla kahverengimsi lekeler geldi...kiii zaten adet başlangıcımdada öyle olurdu...ama sonra geceden sabaha kadar hiç olmadığını farkedince beta hcg ye baktırdık dün..e oda 501 çıktı...zaten 2 gündür lekelenmelede kesildi...

Neden bilmiyorumm....kendimi şimdi hamiş listesinde görünce bil bir tuhaf oldum...inşallaaaah bişey olmaz....herhangi bir sorun çımasından çok korkuyorum....

idrar testi yapmamıştın dimi? betahcg nin sonucunu hemen veriolar mı

idrar testi yapmamıştın dimi? betahcg nin sonucunu hemen veriolar mı

Yo canım adet olduğumu görünce yapmamıştım test...yani aslında çift çizgiyi görmek nasip olmadı..:))) ama önemli ola kandaki tabi..çünkü idrara sonra geçiyo...beta hcg yi 1 saat sonra veriyorlar...ben bekleyip aldım...

kızlar günaydııııınlaaaaar.valla ne kadar güzel bir sabah iki tane hamiş haberi okudum çok mutlu oıldum şekerler.darısı bizlerin başına valla.Allah nasip ettiyse..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…