Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

gayet bol ve ince maşallah!!:roflol:

aylin eğer normal kanamandan fazlaysa bak beni dinle doktorun bir görün benim normal kanamalarım 2 pedi doldurmazdı bütün regl zamanımda hatta 2 gün sürerdi ama o zaman hiç unutmuyorum 5 gün sürdü ve 2 paket bittirmiştim sonra bana 5 ay gebeliği yasaklamıştı eşek herif:roflol:

o nasıl oluyo??:sm_confused:

bak şimdi her kadın aslında bu kimyasal gebeliği yaşayabilir adet geçikmeleri aslında yumurtanın spermi yakalayıp rahime yerleşmeden atılmasıyla oluyormuş benim çok düzenliydi adetlerim hatta o zaman geçiktiğinde test yapmıoştım pozitif çıkmıştı ama ne olduysa 7.gün oldu ve adetim geldi korktum tabi başımdan erken doğum geçince doktora koştum ve bana acı haberi vermişti düşük yapmışsınız diye:çok üzgünüm:

Oyyyy oyyy benimde 26 mayısta kontrolüm var bende prolaktin varya düşmüştür inşallah. Ya ne geldi aklıma Dostinex kullanıorum ben acaba bebk oldu da ilaç mı düşürdü dedim çünkü bu ay foşur foşur kanamam oldu benim pedi değiştiriken bacaklarımdan aktı afedersiniz var mı dostinexle ilgili bilgisi olan yaw ben prospektüse baktım gebelik olduğunu anladığınız an bırakın falan diyor oldu mu ki acep??????

kızlar size doyum olmaz ben kaçar çalışmam lazım yarın gene görüşmek dileğiyle

canım dur 1-2 gün geçsin bakalım, 3.gün çok azalır benim, anlarız..
amma ve lakin çok da takmıyorum, bi sorun olmaz inşallah..

o ilaç hakkında bilgim yok ama eğer öyle birşey yazıyor ve sende gebelik şüphesi vardıysa neden kullandınklava:

kızlaaar bi sorum olcak ama.eşleriniz muayene oldumu hiç..sperm hareketliliği,sayısı hakkında bilginiz varmı??

BEN EN AZINDAN Bİ KAN TESTİ YAPTIRİM,POZİTİF ÇIKARSA doktora gidiyim

kızlaaar bi sorum olcak ama.eşleriniz muayene oldumu hiç..sperm hareketliliği,sayısı hakkında bilginiz varmı??

Benim eşim muayene oldu canım.. İlk sayımda çok düşük çıkmıştı. O sonuca istinaden hemen tüp bebek dediler ama sonraki iki sayımı normaldi..Erkeklerde bazen böyle dalgalanmalar olabiliyormuş. Son iki sayım normal çıktığı için karunmasız 1 yılı doldurmamız için doktor ileri bir tarihe randevu verdi. O zamana kadar hamilelik gerçekleşmezse aşılama ile yola başlayacağız.a.s.a.s.

unutmadan sağlıklı bir gebeliğin oluşabilmesi için erkekteki sperm sayısının 20 milyon olması gerekiyormuş. Tabi daha az ve daha çok olanlarda var.. Eğer sayı 5 bin in altında ise hemen aşılama ile başlıyorlar.

bu arada kızlar şimdi aklıma geldi de,bi dahaki yumurtlama dönemimde eşim yurtdışında olacak:roflol:

bu arada kızlar şimdi aklıma geldi de,bi dahaki yumurtlama dönemimde eşim yurtdışında olacak:roflol:

kızım hani hesap işi yapmayacaktınklavaluruna bırak aaaaa bak bana rast gele ilişkiye girdim allah büyük:roflol::roflol:

kızlar ben dışarıya çıkıyorum test almaya haberiniz olsun dönünce görüşürüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…