Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kız beni unuttun yaaaaaaaa:a015::a015:

valla kafam karıştı saat 4 dewc ye gittim regl olmuşum ped koydum bu saat oldu ped hala temiz

senağlama

birileri bana bişi söyleyeblirmi lütfennn
canım benim özür dilerim ben sana cvp yazdım zannettim hatta kendi sonuçlarımla karşılaştırmıştım seninki bak benim sonuçlarda şöyle:
FSH:5.31
LH:3.28
E2:32
Şimdi dk um bu sonuçlara bana çok iyi dedi.
seninkilerde fsh biraz düşük normali 1,7 ila 12.0 arasıymış
LH de normalmiş.normali 1.1 ila 7.0 arasıymış
E2 hormonun yüksek çıkmış.normali <62 canım inşallah ben doğru bakmışımdır bide sen doktoruna göster ve rahatla bir tanem

canım sen kendine dikkat et ve zaman kaybetmeden hemen kanda gebeliğe baktır derim:sm_cool:

apexcim canım nasıl ya sen biraz daha bekle bakalım ya ne adetiymiş sen hamişsin of ya nerden çıktı bu kan belki bebişimiz yerleşiyordur annesi:)

apexcim canım nasıl ya sen biraz daha bekle bakalım ya ne adetiymiş sen hamişsin of ya nerden çıktı bu kan belki bebişimiz yerleşiyordur annesi:)

ay nerden bileyim sinir oldum ya ya gelsin yada gelmesin off durmadan kontrol ediyorum yerleşiyor olsa ne bileyim ya hiç başıma gelmedi ki:bbo::bbo:

günaydın kızlar dün saat 3 gibi gelen kahverengi lekeden sonra ne gelen var ne giden sabah ateşimi ölçtüm 36,9 a çıktı offff napcamı şaşırdımm gelecekse gelsin artık.. belim ağrıyo göğüsler dünden beri felaket karnım şişti.. kahverengi leke geldiğinde okadar emindimki gerisinin geleceğinden aynı ağrıları yaşadım ama gerisi yok napcam ben şimdi. normal adet günümde yarın

bende adet oldum kızlar benide listeden silin...öğledeen sonra ilk defa muayeneye gidiyoruz hayırlıs bakalım belki haziran hamişi olurum ne dersiniz..

bende adet oldum kızlar benide listeden silin...öğledeen sonra ilk defa muayeneye gidiyoruz hayırlıs bakalım belki haziran hamişi olurum ne dersiniz..

üzülme canım ya bendeki belirtiler o kadar kesindi ki hatta 2. çizgim bile silik çıkmıştı ama bende regl oldum 2senedir uğraşıyorumşutarafagitti

valla hayatım ne diyeyim test yap 2. çizgi çıkmadığı sürece kesinlikle ama kesinlikle umutlanma:1hug:

kızlaaar günaydınlar hepinize.nasılız bugun.yine adet olma kuşkularıyla yaşıyoruz dimi???benimde bugun acayip şişkinliğim var napicaksam bilmiyorum.göğüslerimde ağrı falan yok ama şişkinliğim çok.daha da günüme 4 gün var.

günaydın canım
ben sabaha karşı regl oldum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…