Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

sende bu pozitiflik olduğu sürece en kısa zamanda anne olacaksın ama verdiğin kararı uygula ben bu ay hiç takmamıştım ama hayırlısı bakalım bugün test alacağım sendeki bu olaydan sonra belki bende de birşey yoktur.olabilir yani

hayırlısı, canım ya, inşallaha.s.

gizemcim üzme tatlı canını ben de yarım saat önce regl oldum iki saattir siteye girmeye çalışıyorum ancak simdi girebildim. muhabbete gelecektim ama hem kötü haber aldım hem kötü haber verdim. inşallah umutlarımız sönmesin şimdi kendimi bende çok kötü hissediyorum ama nafile kısmet değilmiş demekki. inşallah diğer adaylarımızdan mutlu haberler alırız da üzüntümüzü unuturuz. dördüncü günümdü bugün benim çok umutlandırmıştı beni ama yine naniiiiik oldum kalanlara bol bol bol şans kızlar.

love inan çok üzüldüm senağlama senağlama canım benim yaaaa uffff ama kafaya takmıcazzz relax olcazz Hazirana bebişlerimiz olcaaaaaaaaaaakkkk:dance:

kızlar günaydınnn nasılsınız bakalım... size ümit gibi olmasın ama ben hamile kalmadan 1 aydaki regl imde 4-5 gün gecikme olmuştu ve kaynanam bana rahim bebek arıyor diye bi tabir var onu söyledi inanmamıştım ama gerçekten bir sonraki ay hamile kaldım sizinkide öyle olmasın?

canımm çok sağol, güzel bişe yazdığın, iyi geldi ne yalan söliyim ama hakkaten takmamak lazım, bakalım, inşallaha.s.

kızlarrrr takmayın kafanıza taktıkça zorlaştırıyosunuzzz? ben hamile kaldıım ay yumurtlama günlerim içerisinde 2 gün ilişkim oldu ve olacaksa oluyo lütfennnnnn takamyın artık kafanıza onlar gelecek inşallah ALLAH'ın izniyle tez zamanda:)))) hadiiiii gülün artıkkk:)

canımsın yaaa bende aylarca bekledim bilirim... sizi çok çok iyi anlıyorum bu yüzdende sizlere hep dua ediyorum...RABBİM tez zamanda kavuştursun sizleride bebişlerinize:) çok güzel bi duygu...

denizcim iyi dileklerin için saol.benim annemde geçen ay gecikmem olduğundan bebek yerini temizliyodur demişti.önümüzdeki ay kalabilirsin demişti.bakalım bu ay nolcak daha 1 haftam var.

denizcim iyi dileklerin için saol.benim annemde geçen ay gecikmem olduğundan bebek yerini temizliyodur demişti.önümüzdeki ay kalabilirsin demişti.bakalım bu ay nolcak daha 1 haftam var.

canım hakkınızda hayırlısını isteyin ne olur? takmayın kafanızaaa inşallahhh gelecekkkk bebişlerrr:))) dualarım sizlerle.. biz burda birbirimize destek için varızzz dimi ama...:nazar::nazar::nazar:

kızlarrr
mayıs ümidi sürenlerr,
hadi bebiş haberi verin de şu liste renklensin birazzz:dance:

aylin yalnış anlama bunları sormamın nedeni kimyasal gebelik yaşamış olabileceğinden

kızlar günaydın aylincim bencede allahtan ümit kesilmez en kötü şeyde stres herşeyin başıda. ondan sen bencede stres yapmadan normal hayatına devam ben inanıyorum ki elbet inanan herkes bebek sahibi olcakk:)

çünkü 5 günlük bir gecikme normal değil bende de oldu geçen yıl hazıran yada temmuzda 5 gün gecikme oldu sonra birden kanamam geldi meğersem düşük yapmışım.doktorlar adet geçikmesini 5 gün geçerse kesin gebelik gözüyle bakıyorlar

benim yarın adet günüm bakalım ama kahverengi lekelenmelerim var hala 5 gündür ilk kez böle oluyor meraktayım bekliyorumm

ya sizce nedir bu lekelenme yerleşme midir :uhm:

bu konuda benim bildiklerim eğer ki gebelik oluşmuşsa bazı kadınlarda adet zamanı bu lekelenmeler az bir miktarda olur muş hatta regl benzermiş halk dilinde buna üstüne görme diyorlar ama sen 5 gündür diyorsun o kadar uzun sür sürer mi bilmiyorum.

deniz anlat bakalım nasıl gidiyor gebelik dr gittin mi herşey normal mi sen anlatta bizde moral bulalım bak teyze yaptın bizi ama ondan hiç bahsetmiyorsun.:eek:klava:

anladım cnm çok az 2,3 damla şeklinde zaten bakalım hele bi yarın olsun eğer olmamış olursam cmtsi kan testi yaptrcam size haber ederim kızlar

X