Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar ben bide bugun fortel diye erken gebelik testi aldım internetten sipariş verdim valla.çok umutlu değilim ama aldım denicem bi.

yaaa kızlar şimdi kahverengi leke geldiiii ama daha 2 gün vardı adetime bide sabah ısım çok iyiyidi 36,8 e çıkmıştıı bu neşimdi ya yıkıldım resmen

yaaa kızlar şimdi kahverengi leke geldiiii ama daha 2 gün vardı adetime bide sabah ısım çok iyiyidi 36,8 e çıkmıştıı bu neşimdi ya yıkıldım resmen
belki yerleşme lekesidir, dur hemen sıkma canını, inşallah yerleşme lekesidira.s

umutluyum39 seni çoktan ekledim en sona, adet tarihin olmadığından??

HAMİŞ OYEK ______ 1 Mayıs
DRAJEE______________2 Mayıs
Leylimley _____________ 2Mayıs
Hilanur________________3 Mayıs
HAMİŞ Kayram2006____ 4 Mayıs
Maviorman_____________5 Mayıs
HAMİŞ Deniz 1634______ 7 Mayıs
Benssenb______________7 Mayıs
HAMİŞ Marina00______7 Mayıs
Miral__________________8 Mayıs
Bebeğim28_____________8 Mayıs
Funda72_______________9 Mayıs
Bidibidi_______________10 Mayıs
Aştikom_______________11 Mayıs
Lugesya_lin___________11 Mayıs
Eylül_________________13 Mayıs
Bebekim123___________13 Mayıs
Mugebenip_____________14 Mayıs
S.ozozel_______________14 Mayıs
Giznur_________________14 Mayıs
HAMİŞ senliyurt______.....Mayıs
Zeko34________________15 Mayıs
SUDENAZ222__________15 Mayıs
Kızılcık_______________15 Mayıs
BEYAZ MELEK_________15 Mayıs
asoo______________16Mayıs
Loveactually____________18 Mayıs
Aylint_________________18Mayıs
Kokteyl_______________18 Mayıs
Shoksheke____________20 Mayıs
Tuğba_a______________20 Mayıs
Sudenaz77____________20Mayıs
Gizemx_______________22 Mayıs
Latifeelif______________22 Mayıs
Rehavet_______________22 Mayıs
Aysegul82...__________22Mayıs
Aysbar ______________23 Mayıs
eDuS________________23 Mayıs
Balsurat _____________23 Mayıs
Apexnasip____________23Mayıs
Ilgın3009____________23 Mayıs
İsranur_______________24 Mayıs
Muzurperi_____________24 Mayıs
Turkuazmavi__________24 Mayıs
*sennur*______________25 Mayıs
nurevşan______________26 Mayıs
Arzuhalim_____________27 Mayıs
Kasem_______________27 Mayıs
Melankolia_____________28Mayıs
sevde_nur_____________28 Mayıs
Senemcik______________29 Mayıs
Ceylan 83_____________30 Mayıs
Karakız82 ____________30Mayıs
Balımnur_____________
Seka________________
BeReN35____________
Lugesya_lin __________
Angel...baby__________
JENNİFER LOPEZ_____
Edamecrin_____________
Cereneren_____________
Sahre_________________
Melek32_______________
FİRUZE______________
superisi663____________
yett___________________
dasy__________________
baharrr_______________
umutluyum39_________

pembeye boyansın inşallah listemiz...

selsm kızlar ben geldimmm internette sorun mu var ya sayfa çok geç açılıyor sabahda ugraştım giremedimmmm

canım sıkma canını biz bu yola başkoyduk inşallah bir daha ki aya tatlım.a.s.

canım kendim adet olmuşum gibi üzüldüm inan. bir dahaki aya umutların seninle olsun bende olucam galiba

canım benim üzme yaw kendini yani bu ayda olmadı diye hiç olmicak diil ya bu ay benimde yok ama bidahaki aya olacakkkkkkk mutlu olalım lütfen pozitif olalım :sm_cool::sm_cool:

[canlarım benim hepinize çok teşekkür ediyorum aslında deniz 1634 haklı Allah nasip edecekse bir kereden de olur nasip etmeyecekse de ne yapsak nafile.adet olanlarımız için aynı kendim gibi üzüldüm inanın ki bugün de aslında girmeyecektim ama sizleri özledim ondan bakmak istedim.bu ay ateş ölçmeyeceğim hiç bir şey yapmayacağım kendi haline bırakacağım ama tabi umudumu yitirmeden.hemen haziran listemize adımı yazdım zaten.ama kızlar stres bizi mahvediyor.iyisi mi biz stresimizi kovalım yine sitemizde sohbet edelim birbirimizi bırakmayalım moral oluyoruz birbirimize

allah senin bu pozitifliğini hiç bozmasın inşallah haziranda hamiş kalırız:dance:
canım ben aşılama için tedaviye başladığım doktor bana vermişti ama aşılamam iptal edilmişti çatlatma iğnesini vurulmadan 1gün önce içtim ve 8gün kullandım eeeeeeeeeeee bu salak dk bana niye bu ilacı verdi benim prolaktinimde iyiydi gidip ben bu dk u ne yapayım
kızlaaar bi sorum olcak ama.eşleriniz muayene oldumu hiç..sperm hareketliliği,sayısı hakkında bilginiz varmı??
canım benim eşimin sperm hareketsizliği var %32 hareketlilik var yania.s

canım bir tanesin sen hoşgeldin aramıza ve bir daha gitme
bir yere kapanarak acı dahada büyür içini dök ve rahatla:1hug:

ve ben bu kadar yazdıktan sonra kaçarım eve gidiyormuşuk öptüm sizi kendinize iyi bakın canlarım

senağlama
birileri bana bişi söyleyeblirmi lütfennn

Uf Ya Kizlar Bigünde Ben Gelince Nette Olsaniz Da Konuşsak Ya Gündüzleri Okulda Olduğum Için Giremiyorum Iş Güç Bitiyo Ancak Bu Saatlerde Geliyorum Ama Bu Vakitte De Siz Yoksunuz Ya Canlarimmmm

Bu Arada Bende Belirti Falan Yok Zaten çok Sikintili Günler Geçirdim Bu Ara Sanirim Bu Sefer Olmadi Hiççç Umudum Yok Hiççç

ceylancım dur daha ilk denemeydi..benimde umudum yoktu ama reglim dün olmasına rağmen olmadım...birkaç gün daha bekleyeceğim...bu arada ateşim 36-36.5 arasından çıktı 36.8-37 arasında 3 gündür..umutlanm istemiyorum.zaten regl olacakmışım gibi başladı göğüslerim sızlamaya her olabilirmişim gibi..allah hayretsin...

senağlama

birileri bana bişi söyleyeblirmi lütfennn

şenaycım senin bahsettiklerini hiç duymadığım ve anlamadığım için cevap vermedim ben kusura bakma canım..benimde ilk denemem bu ay doktora falan da gitmedim acemiyim yani daha...:1hug:hakkımızda hayırlısı

ay tatlım inşallah hamişsindir güzelimm test yapmayı düşünmüyomusun ateşin yüksek baksana ay ne süper olur var yaa:teytey::teytey::teytey:

ay tatlım inşallah hamişsindir güzelimm test yapmayı düşünmüyomusun ateşin yüksek baksana ay ne süper olur var yaa:teytey::teytey::teytey:

canım dün eşimin ısrarlarıyla test yaptk negatif çıktı ama bekleyeyim diyorum 4-5 gün daha sonra artık...off regl olmadıkçada heyecean basıyor hani.ama psikolojik olarak gecikmişte olabilir
senağlama

ay dur bakalım bikaç gün daha geçsin inşallah bize mutlu haberler verirsin canımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…