Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

günaydın hayatım
şimdi okudum yazdıklarını çok üzüldüm diyorum ya herşey allahtan ama güzel karar almışsın
umarım bu kararda bizleri bırakıp gitmezsinÇok üzgünüm çoook

güzellik sıkma canını sakın hepimiz günün birinde anne olacağız.dediğin gibi Allahın dediği oluyor.ümitlenmip sonunun olumsuz olması çok kötü ama umudumuz içimizde kalsın lütfen herşey gönlünüzce olsun arkadaşlar.a.s.

nasip ikimiz kaldık bakalım hayırlısı diyorum valla ablacım.benim daha 1 haftam var inşallah sen bugun sevinçli bir haber verebilirsin de bu arkadaşlarımızı sevindirebiliriz.

Bakalım hayatım yarın belli olack benim 23 mayıs allah büyük ya açıkcası bende pek ümitli değilim beni umutlandıran birtek olay akıntımın çoğalmış ve göğüs uçlarımdaki değişiklik bakalım hayırlısıa.s

nasip ikimiz kaldık bakalım hayırlısı diyorum valla ablacım.benim daha 1 haftam var inşallah sen bugun sevinçli bir haber verebilirsin de bu arkadaşlarımızı sevindirebiliriz.

omazsada üzülmeyeceğim 2 sene oldu demekki hala vakit var diyeceğim ama önümüzdeki ay aşılama yöntemini deneyeceğiz onun hakkınd bilginiz varmı?

canım benim üzme yaw kendini yani bu ayda olmadı diye hiç olmicak diil ya bu ay benimde yok ama bidahaki aya olacakkkkkkk mutlu olalım lütfen pozitif olalım :sm_cool::sm_cool:

karakız günaydın canım nasılsına.s.

abla böle haberleri aldıkça nasıl mutlu olayım ki..ama şükür Allahıma iyiyim sen nasılsın.benim bir haftam kaldı ablacım ama belirtilerim geçti.göğüslerim acımıyo hiç.geçen hafta baya bi acımıştı.şişmişti.hayırlısı bende çok umutlu değilim ya bakalım.:1no2:

Kızlar günaydın...Loveactually canım regl olmana üzüldüm inan. Ve diğer arkadaşlara da tabi ki. Kimsenin umudunu kaybetmemesi dileğiyle herkese bol şans diliyorum. Artık umutlar Hazirana kaldı ne yapalım..

günaydın hayatım
şimdi okudum yazdıklarını çok üzüldüm diyorum ya herşey allahtan ama güzel karar almışsın
umarım bu kararda bizleri bırakıp gitmezsinÇok üzgünüm çoook
canım üzülecek bişe yok ben iyiyim, hayırlısı..yerimseniben

canım üzülecek bişe yok ben iyiyim, hayırlısı..yerimseniben

sende bu pozitiflik olduğu sürece en kısa zamanda anne olacaksın ama verdiğin kararı uygula ben bu ay hiç takmamıştım ama hayırlısı bakalım bugün test alacağım sendeki bu olaydan sonra belki bende de birşey yoktur.olabilir yani

kızlar günaydınnn nasılsınız bakalım... size ümit gibi olmasın ama ben hamile kalmadan 1 aydaki regl imde 4-5 gün gecikme olmuştu ve kaynanam bana rahim bebek arıyor diye bi tabir var onu söyledi inanmamıştım ama gerçekten bir sonraki ay hamile kaldım sizinkide öyle olmasın?

yok yok sıkmıyorum,sağolyerimseniben

bende bugün yine baş ağrısı var deli olacağım ya gidip test yapacağım yoksa hiç olmazsa baş ağrısı çekmeyeyim değilmi?

banada aynısını söylemişlerdi hayatım bazen kocakarı lafları tutuyor umarım bende de tutar:roflol::roflol:

banada aynısını söylemişlerdi hayatım bazen kocakarı lafları tutuyor umarım bende de tutar:roflol::roflol:

canımsın yaaa bende aylarca bekledim bilirim... sizi çok çok iyi anlıyorum bu yüzdende sizlere hep dua ediyorum...RABBİM tez zamanda kavuştursun sizleride bebişlerinize:) çok güzel bi duygu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…