Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

rabbim doktorlara ilim vermiş hastaları iyileştirsin diye ilaçlar yaratmış dertlere deva olsun diye layık görmeseydi bunları yaratıp siz elinizden geleni yapın en son neticesi için bana tevekkül edin dermiydi o nasıl mantık öyle o zaman biz niye uğraşıyoruzki hasta olunca doktorada gitmeyelim neyse canım umarım eşinde bunun farkına varır çünkü biliyorumki eşinin desteği çok önemli inşallah o da bunun farkına varıp sana destek olmaya başlara.s.

saldırın saldırın saldırın bebişler için saldırın:roflol:ya benimki de doktor reçetesi bu akşam çok işimiz var çokkkkkkkkk:teytey:hadi gazamız mübarek ola:içelim:

reçetelide çok garip oluyo ya saat geçince panik oluyorsun dr. saat 22.00 beraber olacaksınız dedi bizde ogün kuzenlerdeyiz eşimin gözüne bakıyorum hadi kalk diye saati gösteriyorum eve geldik saat kaç oldu bak gecikdik diye ben esim birsey olmaz bi saatten canım ne olacak diyooo ne hallere düştük yaaaaaaaaa:roflol::roflol::roflol:

bende mantı istiyorummmmm.. tam yemek vakti karnım acıktı zaten :) ve de en çok sevdiğim yemektir mantı.:1rolleyes:

gönderirim canım isteyin yeterki kargoya verririm sizde pişirin size zahmet

kızım on gün değil 5 gün yok bu arada yarın oğluşumun doğum günü ve haziranın 4ü bugün reglime 13 gün var

Allah oğluna sağlıklı hayırlı uzun ömür nasip etsin sizede onun çocuklarını hayırlısıyla kucaklamayı inşallah

ya köseoglu hıc sorma bızım bugun buyuk gun..simdidien stres oldum ben yaaaa

merhaba kızlar
Ben biraz önce test yaptım ve ikinci çizgi silik çıktı.
Ne yapmam gerekiyor.
Çok heyecanlıyım nolur biri bişi desin bana
lütfeeen

ya köseoglu hıc sorma bızım bugun buyuk gun..simdidien stres oldum ben yaaaa

kızlar rahat olun görevmiş gibi bakmayın bu işe o zaman bilinçaltı geçer devreye zor olur
tamam gün bugünse rahat ol şarap için 1 kadeh sanki birbirinizi bebek için değil kendiniz için istiyormuşsunuz gibi ben bu ay öyle yaptım şimdi de içim çok rahat kafam boşa.s

hayatım benim bugün doluyor yani bugün ne oluyorsa içerde oluyor artık :sm_cool::sm_cool:

canım oglunun dogum gunu kutlu olsun sımdıden .umarım onumuzdelkı ay ona ıstedıgı hedıyeyı verırısın (bebiş haberini)ne güzel olur demiii:teytey:

merhaba kızlar
Ne yapmam gerekiyor.
lütfeeen

hayatıom kaç gün geçti eğer düşündüğümze seni tebrik ederimmmmmmmmmmmmm:teytey::teytey:

ama tabiki emin olmak için hemen kan testi yaptır

Son düzenleme:

ya öylede düşünmemeye calısıyorum ama olmuyo yınede senı dınlemeye calısıcam saol canım benım ya ıyıkı varsınızz:teselli:

ya öylede düşünmemeye calısıyorum ama olmuyo yınede senı dınlemeye calısıcam saol canım benım ya ıyıkı varsınızz:teselli:

Canım görevmiş gibi geçme gerçekden hazırlan kocan için unut gitsinnn bu günlük ben yaapamadım stres oldum olmadı sen stres olmaaa

merhaba kızlar
Ne yapmam gerekiyor.
lütfeeen

ayy canım bende cok heycanlandım şimdii apexnasıp sormus ama kac gun gectıı
ayyy inşaallah hadı bakalımmm geliyooo

hayatıom kaç gün geçti eğer düşündüğümze seni tebrik ederimmmmmmmmmmmmm:teytey::teytey:

ama tabiki emin olmak için hemen kan testi yaptır
Aslında tam adet günüm canım.Ama şu yeni çıkan hızlı gebelik testlerinden almıştım yazdığına göre 4 gün önce bile doğru cevap veriyomuş.Ben tam günümde yaptım.
Sağlık ocaklarında kan testi yapıyolarmıydı.
Sevincimi paylaştığın için çok çok çok teşekkür ederim
çok heyecanlı bişi bu

Canım görevmiş gibi geçme gerçekden hazırlan kocan için unut gitsinnn bu günlük ben yaapamadım stres oldum olmadı sen stres olmaaa

tamam canım benım dınleyecem sızı... dua edıyorum şimdi aksam kayınvalıdemler falan gelmesın dıye ne zamandır gelmıyolar tam gunuu bulup cıkar gelırlerse:roflol:

Canım tebrik ederim yaaa çok sevindim babasına babalar günü hediyesiiii bence hayatında alacağı en güzel hediyeeeeeeee

tamam canım benım dınleyecem sızı... dua edıyorum şimdi aksam kayınvalıdemler falan gelmesın dıye ne zamandır gelmıyolar tam gunuu bulup cıkar gelırlerse:roflol:

gelecek olurlarsada anne bugün dışarı çıkacağız de yada onlar aramadan sen ara napıyorsunuz anne bde aradada evde olmayacağınızı belirt:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…