Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Aslında tam adet günüm canım.Ama şu yeni çıkan hızlı gebelik testlerinden almıştım yazdığına göre 4 gün önce bile doğru cevap veriyomuş.Ben tam günümde yaptım.
Sağlık ocaklarında kan testi yapıyolarmıydı.
Sevincimi paylaştığın için çok çok çok teşekkür ederim
çok heyecanlı bişi bu

canım inşallah hamıssındır. varmıydı oncesınde bı belırtıı...
bıde bu testler ne kadar guvenılşır sonradan üzülmee

tamam canım benım dınleyecem sızı... dua edıyorum şimdi aksam kayınvalıdemler falan gelmesın dıye ne zamandır gelmıyolar tam gunuu bulup cıkar gelırlerse:roflol:

valla hep öyle olur ama inş. gelmezler canım saat kaçdaaaa işiniz var yaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Aslında tam adet günüm canım.Ama şu yeni çıkan hızlı gebelik testlerinden almıştım yazdığına göre 4 gün önce bile doğru cevap veriyomuş.Ben tam günümde yaptım.
Sağlık ocaklarında kan testi yapıyolarmıydı.
Sevincimi paylaştığın için çok çok çok teşekkür ederim
çok heyecanlı bişi bu

canım burda hepimiz birimiz birimiz hepimiz düşüncesi mevcut snede aramıza girdiğine göre tabiki sevineceğiz teyze oluyoruzŞeniz

hadi bismallah çek güzelcim öle işe başla:) kızlar ya bişi sorcam ben hala adet olmadım bide ilişki sırasında sol yumurtalıkta ağrı oldu nie acep

merhaba kızlar
Ben biraz önce test yaptım ve ikinci çizgi silik çıktı.
Ne yapmam gerekiyor.
Çok heyecanlıyım nolur biri bişi desin bana
lütfeeen

varsa eğer yeterli bence bende de çok belirsizdi hatta yok dedim önce sonra zar zor çizgiyi farkettim yine de emin olmak için 2. testi yaptım 1 gün sonra o daha netti tabiki kan testi en garanti yol inşallah hamişsindir canım ilk mutlu haber senden gelecek galiba darısı bizim başımızaa.s.

Ben Ilk Klomen Sayfasindaydim Dün Oradanda Bir Arkadaş Hamile Haberi Vermiş çok Sevindim Hemde Pcolu Bir Arkadaş 2. Tedavide Tutmuş Darisi Bize Arkadaşlarrrrrrrrrr

Ben Ilk Klomen Sayfasindaydim Dün Oradanda Bir Arkadaş Hamile Haberi Vermiş çok Sevindim Hemde Pcolu Bir Arkadaş 2. Tedavide Tutmuş Darisi Bize Arkadaşlarrrrrrrrrr

burdayız canım ya..işler arada bakıyozz..ciddimisinn?
hadi baklaım darısı bize inşallah bizde bu mutlu haberlerı en kısa zamanda verırıs bıırbırımıze

pko'lu nasıl bi tedaviyle hamile kalmış canım? bende de var pko. ama doktor gebe kalmana engel bi durum yok dedi. 6 aydır hamile kalamadım ama bakalım bekliyoruz..

kızlar pko nedir benide bilgilendirsenize.bide cnm ya ilişki sırasında sol yumurtalığımda ağrı olmasının nedeni nedir

kızlar pko nedir benide bilgilendirsenize.bide cnm ya ilişki sırasında sol yumurtalığımda ağrı olmasının nedeni nedir

benim genelde adet sonrası ilk ilişkide öyle bir ağrım olur ama sen daha hastalanmadında...ya sen olmadı bu hafta sonuna doğru git bi kadındoğumcuya derim...gebe olma ihtimalin yok değil belki kandaki değeri yükseltmemiştir geç döllenme oluştuysaCADIARZU

pko'lu Nasıl Bi Tedaviyle Hamile Kalmış Canım? Bende De Var Pko. Ama Doktor Gebe Kalmana Engel Bi Durum Yok Dedi. 6 Aydır Hamile Kalamadım Ama Bakalım Bekliyoruz..

Canim Dr. Ilk Olarak Progestan Vermiş Sonrada Klomenle Hamile Kalmiş Dr. Pconun Onda Yumurta Tembelliğine Yol Açtiğini Söylemiş Ayrica

X