Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar bugün yumurtlama günüm ya adama son kez saldırmam gerekiyor mu:roflol::roflol:

eşime biraz önce testleri nerede yaptıracağımızı araştırıyorum dedim esma ne testi takma kafana olmazsa olmasın bitanem veren Allah alan Allah dedi demekki bize layık görmüyoooo dedisenağlama bende testleri yaptıralım sorun yoksa yine olmasın diyoruumm ama sorun varsa çözüm bulalım diyorum yalnışmıııı yaaaaaaaaaa senağlama :1no2:

hadi hayırlısı. benim yumurtlama haftamdı çalışmalar son sürat devam ediyo :) bu arada yumurtlama günlerinde kasıklarda şişkinlik normal midir bilen var mı?

normal mi bilmiyorum ama bende de oldu ve sol kasığımda ağrı

düşüncende haklısın tabiki sen tatlı dile devm sanırım yola geliyor eşina.s

kızlar bugün yumurtlama günüm ya adama son kez saldırmam gerekiyor mu:roflol::roflol:

yok yavv son 48 saatte olduysa yakalar diyorum bebeği....ama yok veda saldırması olacaksa karışmam.....yada sen saldırya ne olur ne olmaz taze spermlerle buluşsun ama unutma eğer bugünkü saldırmadan yakalarsa erkek olacak:dance:

anneciğim doğum gününe ne istersin dedim bana anne bana vereceğin en güzel hediye kardeş müjdesidir dedi içime bir oturdu ki anlatamam

haklısın aşkım aşkım 2 gün önceydi son saldırı yani cumartesiyi pazara bağlayan sabah sizce yeterli mi:1hug:

saldırın saldırın saldırın bebişler için saldırın:roflol:ya benimki de doktor reçetesi bu akşam çok işimiz var çokkkkkkkkk:teytey:hadi gazamız mübarek ola:içelim:

saldırın saldırın saldırın bebişler için saldırın:roflol:ya benimki de doktor reçetesi bu akşam çok işimiz var çokkkkkkkkk:teytey:hadi gazamız mübarek ola:içelim:

hadi bakalım ay inanın buraya yazdığımdan beri bu bebek konusunda daha bir rahattım:1hug:

kızlar yemekde mantı var yemeğe beklerim hepinizi bakın kayseri ağzı yapmıyorummm haaaa(kayserililer önceden içlerinden gelerek değilde ağızlarının ucuyla davet ederlermiş öyle değil yaniii) size bir kayseri mantısı ısmarlayayımyerimseniben

kız aramızda hamiş varsa canı çekeceknaniknanik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…