Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

kızlar merhaba bişey sorucam benim yumurtlamayı gösteren akıntım bu ay çok az oldu.acaba yumurtam oluşmadımı?????daha önce hiç olmadı böyle(

canımm akıntı her zaman fark edilemezmişş yanii içerde yoğun olurmuşta dışarıı çok fazla çıkmayabilirmişş onun için kötü şeyler düşünme bence ateş ölçme yada ovulasyon testi kullanıyormusunn

Selam herkese;

Ara ara baksamda foruma ilk işim hemen listeyi aramak oluyor :) günlerimiz de yaklaştı hadi bakalım hayırlısı

mulberry8092 beni de listeye ekler misin bat 12 aralık hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşaAllah :)

CANIMMM BENİMM geç yumurtladımm o yüzden tarih ileriye attı hayırlı haberi önce sen al sonrada ben alayımmm inşallahhh

yumurtlama günü gecikince regl tarihi de ileriye mi atılıyor aaaa bak ben bunu bilmiyordum. Zaten burda bir sürü şey öğreniyorum. Ayy canım yaa inşallah mutlu haberi veririm, bu ay çok düzenli çalışma oldu reglim bitti gün aşırı çalışma yaptık, düzenli olduğu için çok umutluyum umarım kasım ayındaki gibi aralık listemiz de hamişlerle dolar.

evt canım yumurtlamadann 14 gün sonra adet olunuyor yani geç yumurtlayınca adet tarihi ileriye atılıyorr .....
inşallah canımm bebişin seninledirr kasım ayından daha çok hamişimiz olur inşallahhhh

evt canım yumurtlamadann 14 gün sonra adet olunuyor yani geç yumurtlayınca adet tarihi ileriye atılıyorr .....
inşallah canımm bebişin seninledirr kasım ayından daha çok hamişimiz olur inşallahhhh

aaa ozaman kızlar benimmm 11 aralık oluyor adet tarihimm ben 14 aralık diye hesaplamıştım hıımm nolcak şimdiiii:18:

sadece akıntıyı takip ediyorum diğerlerini yapmadım canım.sağol moralim düzeldi sayende:))

anne karnında yaşama yolculuk adlı belgeseli izleyen var mı? Eğer izlemediyseniz şiddetle tavsiye ediyorum. Gerçekten çok güzel

İSİM
BAT
DURUM
fidankaa
30 Kasım

hulyabaskurt
1 Aralık
Hamişşş
mavusbebek
1 Aralık
Kırmızı kart
su4184
1-2 Aralık
Kırmızı kart
gull-aslan
2 Aralık
Kırmızı kart
aysunayy
2 Aralık
Kırmızı kart
seraprap
3 Aralık

haticeee
3 Aralık
Kırmızı kart
ozler86
3 Aralık

baharer
4 Aralık

sheima80
4 Aralık
Kırmızı kart
perilous
5 Aralık
Kırmızı kart
sinhus
5 Aralık
Kırmızı kart
depresyonnn
6 Aralık

mulberry8092
6 Aralık
Hamişşş
pdr55
6 Aralık

sub
6 Aralık

angelif
6 Aralık

deryalcın
7 Aralık

kepi3
7 Aralık

didos86
7 Aralık

sea.1013
7 Aralık
Hamişşş
prensesra
7 Aralık

saremsinsen
7 aralık

seastarh
7 Aralık

slna
8 Aralık

mugus1980
8 Aralık
Kırmızı kart
eknhanifsay
8-9 Aralık
Kırmızı kart
nevercare
9 Aralık

accident
9 Aralık

Sdfclb
9 Aralık
Hamişşş
Umutsunuz
9 Aralık

sakaaar
11 Aralık

mrysyr
11 Aralık

cadicuk
11 Aralık

niluferr
12 Aralık

orkide2
12 Aralık

Sesevda
12 aralık

_elegance_
12 Aralık

nilufereren
13 Aralık

Sama
13 Aralık

Yesil33
14 Aralık

sementa33
15 Aralık

yezal
16 Aralık

ozlemk
16 Aralık

aleyyna
17 Aralık

mzuhal
18 Aralık

Fdeda
18 Aralık

saranhaeyo
19 Aralık

yasib2538
20 Aralık

ddeerryya
20 Aralık

ikizler5
20 Aralık

beklenti
20 Aralık

gamzelal
21 Aralık

olimbera
23 Aralık

sedosumm
23 Aralık

egemn
25 Aralık

glsshh
24 Aralık

ecntrk
26 Aralık

gocmenkuslar
26 Aralık

cewo
27 aralık

minikgelin
27 Aralık

gece_07
27 Aralık

Gull_aslan
29 Aralık

neslisesu
31 Aralık

mavusbebek
31 aralık

Aysunayy
31 Aralık

Ciceklara
31 Aralık

Eliflevent
31 Aralık

Canım ben bir şey sormak istiyorum sana bilgin vardır mutlaka... doktor bana da adetin 3. gel dedi yumurtlatma tedavisine başlayalım dedi. benim 15. ayım ama bir sorun da yok. Asıl sorum şu: Bu tedavi de çoğul gebelik riski var mı???? gerçi bana göre risk kimisi de ikiz üçüz iister ama:))))

umudunuz hiç tükenmesin arkadaslar ne kadar risk tasısamda umudum hıc bitmiyor ne kadar zor gecırsemde hıcde bıtmesın ıstıyorum sizde umudunuzu yitirmeyın ve stres yapmayın hersey hayırlı zamanda olsun ınsallah. sizde saglıkla hamıle kalır ve kucagınıza alırsınız inşallah..

unutmadan bu sözü cok severım...

İNŞALLAH derse yakaran, İNŞA edermiş YARADAN... sizinle paylaşmak istedim..

nasılsınızzzz
hamile arkadaşalrımı tebrik ediyorum Allahım inşallah bizlerede gösterir
doğum günü olan arkadaşlarımın doğum gününü kutluyorummm

kızlar benim en son adetim 1 kasımda oldı-um 5 kasımda bitti ve hala regl olmadım
dünde yazmıştım korkuyorum test yapmaya çünkü her gün olacakmışım gibi geliyor
birincisi aynen adet sancısı gibi sancım var bazen çok fazla bazen ara ara girip çıkıyor
özellikleri geceleri ağrı bir geliyor sonra yok oluyor onun dışında bir sorunum yok herhalde regl olacağım

test yapmaktan çok korkuyorum aslında çokta takmıyorum kafama ama ne bileyim ((

bana yardımcı olun

ya kimse yokmu beni aydınlatacak.....
niye kimse bişey yazmıyor....
Kızlar lütfen beni aydınlatın....
bu ateş ölçme nasıl yapılıyor..hangi zamanlarda yapılıyor....
lütfen beni bilgilendirin.......
yardımlarınıza ihtiyacım var............

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…