Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

saol arkadasım evet bızı burda bızden ıyı kımse anlayamıyor dısarda kımse anlamaz bızı basa gelen bılıyor o yuzden ıyıkı var burası sız. tefrıcıye okumayı dusunuyorum bı arkadasım ile hayırlısı ile insallah onu okurken bı faydasını görurum ve tutunur. yarın nıyet etmeyı dusunuyorum ınsallah kabul olur.

ewet tatlım tefriciye herşeyin ilacıdır ben her akşam okuyodum bu aralar boşladım ama başlayacam yine bende kısmetse çok büyük bi duadır o ben ne dilek dilediysem gerçek oldu şimdi de tek dileğim bebeğim inş oda olur ... oku tatlım sende çok büyük faydasını görürsün

ınsallah senınde duaların kabul olur.. saolsun arkadas okuyalım dedi saolsun bana destek oluyor ınsanın kendını dusen arkadası olması cok guzel bırsey buyuk sans ALLAH RAZI OLSUN ÖYLELERINDEN. RABBIM HAYIRLA versın ınsallah bebeişlerimizi cnm ınsallah.

Hülyacık bende seninle aynı durumdayım daha önce iki defa pıhtılaşma yüzünden düşük yaşadım, BAT dündü ama hala kırmızı kartı görmedim hafif ağrılarım var ama sanıyorumki budefada bebiş var ama inan kan testi yapmaya korkuyorum, artık test sonucunu görunce doktora gostermeden yorum yapabılecek deneyıme geldım, senı cok iyi anlıyorum bıraz daha metanetli olmaya çalış elbette var bizede bir çare,enazından gebe kalabiliyoruz geri kalanıda Allahın izniyle hallolacak elbet, biraz oluruna bırak inşallah hayırlısı neyse o olsun.

merhaba kızlarr napıyosunuzz benn ovulasyondayımm çalışmaya devam sizlerde iyisiniz umarım
HÜLYA canımm ne olur üzülme ben inanıyorumm bebişin seninle ve 9 ay annesine sıkı sıkı sarılıp hiç bırakmayacak gönlünü ferah tut lütfennnn

buda benimm ateş tablomm kızlarr My]Charting Home Page Not Found - FertilityFriend.com Ovulation Chart[/url]

tatlım nasılsın?
hadi gözün aydın yımırtayı yakalamışşın...inşallah kaçırmazsın bu ay bebişin gelir canımcım

tatlım nasılsın?
hadi gözün aydın yımırtayı yakalamışşın...inşallah kaçırmazsın bu ay bebişin gelir canımcım

iyiyim canımmm sen nasılsınn varmı değişiklikler yakaladımm valla yımırtayı çooook mutluyumm çalışıyoruzzz dua et bana hamişlerin duası kabul olur bebişim gelsinnn beni hiç bırakmasınnnnn

ALLAHım yardımcın olsun senınde suan bırazda olsa rahatladım gibi insallah benımledır ınsallah sende saglıkla kucagına alırsın ınsallah bebeiş vardır sendede iğnemı olacaksın sende ben gibi. bu sabah ilk deneyım yaptım herkes morarıyor dediği için cok yavas yavas yaptım baktım ıgne yerine morarma olmamıs ınsallahda olmaz :) bakalım zamanla test yapıcam yenıden 13 aralık 2011 salı aksamı saat 5e randevum var doktora ınsallah ultrasonda görunecek kdr buyumus ve kalbı atmaya baslamıs olur RABBIM HAYIRLI EVLATLAR nasip etsın canım hepımızede.

insallah canım RABBIM KIZINA bır kardes verır ınsalah senı cok bekletmeden :)

canım 15 gun gecıkmeden sonra oldu bayagı heveslenmıstım artık .. valla ne bılım yapmadık demıyelım dıe nıyetlendım....

hülyaaaaaaaa daha dur cnmmmmm hemen üzülmee adet olmadınnn olmadıkcada umut kesilmez bak ignede vurulmuşssun önlemni almışsın tutunacak inş bebegin...sakın üzülme inan hormonları çok etkiliyor üzülmekk lütfennnn grekirse bu konulara hiç bakma tatlım sabır ve zamannnn tek çare daha adetinede var.. geç döllenme diye bi olay var belki adetten hemen önce hamile kaldın.. hop diye 300-500 degerinde olamaz ya hcg degerinn.. dur bakalım 2-3 gün sonra doktora git nolcak:)allahımmmmm bebişini göbeginde yaşatsın inş

6 kasım pazar: 36.0
7 kasım pztesi: 36.1
8 kasım salı: 36.2 (ADETİMİN 1. GÜNÜ)
9 kasım çarş: 36.3 (ADETİMİN 2. GÜNÜ)
10 kasım perş: 36.2 (ADETİMİN 3. GÜNÜ)
11 kasım cuma: 36.0
12 kasım cmrtsi:36.0
13 kasım pazar: 36.2
14 kasım pztesi: 36.1
15 kasım salı: 36.2
16 kasım çarş: 36.3
17 kasım perş: 36.2
18 kasım cuma: 36.0
19 kasım cmrtsi: 36.3 (ovitrelle çatlatma iğnemi yaptırdım)
20 kasım pazar: 36.0
21 kasım pztesi: 36.3
22 kasım salı: 36.0
23 kasım çarş: 36.2 (akıntı çok)
24 kasım perş: 36.2
25 kasım cuma: 36.2
26 kasım cmrtsi: 36.2 (kontrol için dr a gittim. yumutlamışsın dedi :)
27 kasım pazar: 36.4
28 kasım pzrt :36.4
29 kasım salı: 36.7
30 kasım çarş: 36.3
1 aralık perş: 36.3
2 aralık cuma: 36.4
3 aralık cmrtsi: 36.6
4 aralık pazar: 36.3

arkadaşlar ateşim nasıl devam ediyor yorumlar mısınız? adetim 30-32 günde bir olur. düzenlidir. adetime yaklaşık 4-5 gün var.

canım 15 gun gecıkmeden sonra oldu bayagı heveslenmıstım artık .. valla ne bılım yapmadık demıyelım dıe nıyetlendım....

bende iki ay önce 9 gün gecikmişti adetim ki ozaman kdr en fazla 3 gün gecikirdi.. çok heveslenmiştim çok kötü bi duygu hani hamile deilsek tam gününde olalım regl en azından heveslenip umutlamayız hergün.. ama öyle kafaya takıyoruzki inan hormonlarım deişiyo üzüntüden stresten adet günlerimiz alt üst oluyor

kızlar bu arada ben şeye dikat ettimm. normalde kalcamın altına hiç yastık koymamıştım.. dün gece yolcu yastıkları olur ya ondan kalca altıma koydummm 15 dk yatıp kalktımmm normalde herşey daha yataktayken akardı.. neyse yarım saat mutfagı falan topladım afedersiniz meni aktııı demekki yastık koyunca baya içeriye gidiyor ben öle anladım.. deneyin derim kızlar... 4 aydır hiç öle denemedimmm..dün deneyince farkettim cidden işe yarıyor:)

ateşin baya yükselmiş cnm güzel gidiyor yalnızz yumurtladıgın günü ben çıkaramadım tabloda ani ateş düşüşü ve yükselişi yokk.. eger öyleyse ateş tablosuna çok güvenmemekmi lazım kafam karıştı şimdi

valla ole benım hep gunu gunune olurdu.... sen kaç aydır denıyorsun

Selam kızlar keyifler nasıl? Birkaç gündür giremedim var mı hamiş haberleri :26:

çok şükür cnm hafta sonu biraz sıkıcı gecyo helek pazar günlerini hiç sevmiorum çünkü kaynanama gitcez
hamişlerimiz 4 kişi sanırımmmmm tabloya bi bak istersen isim tutma hafızam çok zayıfta:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…