Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

aminnnn :) benimde 6 yada 7 yarın yapsam idrarda çıkar mı acaba?

9 aralıkda olanların bile çıkmış :KK31::KK31: Bilmiyorumki canım sen bilirsin, inşallah hamilesindir. Benim evde tek testim kaldı, alma imkanımda yok şuan.. Eğer kırmızı kartı yemessem o zaman yapıcam testi inşallah :)

9 aralıkda olanların bile çıkmış :KK31::KK31: Bilmiyorumki canım sen bilirsin, inşallah hamilesindir. Benim evde tek testim kaldı, alma imkanımda yok şuan.. Eğer kırmızı kartı yemessem o zaman yapıcam testi inşallah :)

inşallah canım.kişiden kişiye değişiyo ama.evde yok benim test olmazsa yarın alırım artık.

İSİM
BAT
DURUM
fidankaa
30 Kasım

hulyabaskurt
1 Aralık
Hamişşş
mavusbebek
1 Aralık
Kırmızı kart
su4184
1-2 Aralık
Kırmızı kart
gull-aslan
2 Aralık
Kırmızı kart
aysunayy
2 Aralık
Kırmızı kart
seraprap
3 Aralık

haticeee
3 Aralık

ozler86
3 Aralık

baharer
4 Aralık

sheima80
4 Aralık

perilous
5 Aralık
Kırmızı kart
sinhus
5 Aralık

depresyonnn
6 Aralık

mulberry8092
6 Aralık
Hamişşş
pdr55
6 Aralık

sub
6 Aralık

angelif
6 Aralık

deryalcın
7 Aralık

kepi3
7 Aralık

didos86
7 Aralık

sea.1013
7 Aralık

prensesra
7 Aralık

saremsinsen
7 aralık

seastarh
7 Aralık

slna
8 Aralık

mugus1980
8 Aralık

eknhanifsay
8-9 Aralık

nevercare
9 Aralık

accident
9 Aralık

Sdfclb
9 Aralık
Hamişşş
Umutsunuz
9 Aralık

sakaaar
11 Aralık

mrysyr
11 Aralık

cadicuk
11 Aralık

niluferr
12 Aralık

orkide2
12 Aralık

Sesevda
12 aralık

nilufereren
13 Aralık

Sama
13 Aralık

Yesil33
14 Aralık

sementa33
15 Aralık

yezal
16 Aralık

ozlemk
16 Aralık

aleyyna
17 Aralık

mzuhal
18 Aralık

saranhaeyo
19 Aralık

yasib2538
20 Aralık

ddeerryya
20 Aralık

ikizler5
20 Aralık

beklenti
20 Aralık

gamzelal
21 Aralık

olimbera
23 Aralık

sedosumm
23 Aralık

egemn
25 Aralık

glsshh
24 Aralık

ecntrk
26 Aralık

gocmenkuslar
26 Aralık

cewo
27 aralık

minikgelin
27 Aralık

gece_07
27 Aralık

Gull_aslan
29 Aralık

neslisesu
31 Aralık

mavusbebek
31 aralık

Aysunayy
31 Aralık

Ciceklara
31 Aralık

inşallah canım.kişiden kişiye değişiyo ama.evde yok benim test olmazsa yarın alırım artık.

Belirtilerin varmı?
Benim 4 gündür gitmek bilmeyen mide bulantım var. Sürekli ağzımdan gaz çıkarma hissi duyuyorum. Ve bu gün geçtikçe artıyo, Hele bugün çok daha fazla rahatsız etti beni :KK14::KK14:
Belim eğildiğim zaman acıyor ve doğrulamıyorum :KK14:
Ayrıca sanki karnımın içinde bişeyler oluyor, kasılıyorum ister istemez, kolay eğilip bükülemiyorum ve asla yüz üstü yatamıyorum karnım acıyor :KK14::KK14:
Eğer bunlar hamilelik belirtilerim değilse ve ben bigün hamile kalırsam sonum ne olur düşünemiyorum :KK37:

Belirtilerin varmı?
Benim 4 gündür gitmek bilmeyen mide bulantım var. Sürekli ağzımdan gaz çıkarma hissi duyuyorum. Ve bu gün geçtikçe artıyo, Hele bugün çok daha fazla rahatsız etti beni :KK14::KK14:
Belim eğildiğim zaman acıyor ve doğrulamıyorum :KK14:
Ayrıca sanki karnımın içinde bişeyler oluyor, kasılıyorum ister istemez, kolay eğilip bükülemiyorum ve asla yüz üstü yatamıyorum karnım acıyor :KK14::KK14:
Eğer bunlar hamilelik belirtilerim değilse ve ben bigün hamile kalırsam sonum ne olur düşünemiyorum :KK37:

ya benimde bikaç gündür ara ara karnım ve belim ağrıyoadet olucakmışım gibi.ama genelde adetten 1 gün önce yada adet günü olur. bide 3 gündür midem kalkıyo tam bulanma değilde sabah ve akşam.bide ben sinirli ve duygusal olurum hamilelikte geçen gün oturdum bişey yokken hıçkıra hıçkıra ağladım.geçen gün yine öğrencilerimi çok kötü azarladım kendim bile şaşırdım.ve bugün kendimi çok halsiz hissediyorum.tabi dediğin gibi bunlar belirtiyse?

ya benimde bikaç gündür ara ara karnım ve belim ağrıyoadet olucakmışım gibi.ama genelde adetten 1 gün önce yada adet günü olur. bide 3 gündür midem kalkıyo tam bulanma değilde sabah ve akşam.bide ben sinirli ve duygusal olurum hamilelikte geçen gün oturdum bişey yokken hıçkıra hıçkıra ağladım.geçen gün yine öğrencilerimi çok kötü azarladım kendim bile şaşırdım.ve bugün kendimi çok halsiz hissediyorum.tabi dediğin gibi bunlar belirtiyse?

Bendede var o alınganlık ve sinir, bugün eşim kafama yastık attı bende ağladım :KK9::KK9: Şaka yapmışmış gıcık şey şaka yapmanın sırasımı :KK20::KK57::KK5:
Bence bu belirtiler güzel, inşallah gebeliktendir :KK16:

Bendede var o alınganlık ve sinir, bugün eşim kafama yastık attı bende ağladım :KK9::KK9: Şaka yapmışmış gıcık şey şaka yapmanın sırasımı :KK20::KK57::KK5:
Bence bu belirtiler güzel, inşallah gebeliktendir :KK16:

inşallah canım desene sende benle aynı durumdasın :).ben çıkıyorum ii geceler sana.yarın akşam gene gireriz.

aysunayyy tatlım aralık topiğinemi geldin sen kız ben sni hamiş biliyodum demekki bu ay hamile kalacan he benden sölemesi:)

canım benim Allah söyletmiştir inşallah...:KK19:

valla hazirandan bu yana topik topik atladım aralıka kaadr geldim ama hamile değilim tatlım...

sen hamilesin değil mi:nazar::nazar: nasıl gidiyor ??
...

canım benim Allah söyletmiştir inşallah...:KK19:

valla hazirandan bu yana topik topik atladım aralıka kaadr geldim ama hamile değilim tatlım...

sen hamilesin değil mi:nazar::nazar: nasıl gidiyor ??
...

haha tatlım allahta sana söletti galiba yok ben daha bilmiyorum hamişmiyim değilmiyim 1 hafta geçti bat da eşim hemen test yapmamı istemedi bugün yada yarın yapacam nasipse inş hamiişimdir tatlım ama içime doğdu sanki sen bu ay hamile kalacan:)

haha tatlım allahta sana söletti galiba yok ben daha bilmiyorum hamişmiyim değilmiyim 1 hafta geçti bat da eşim hemen test yapmamı istemedi bugün yada yarın yapacam nasipse inş hamiişimdir tatlım ama içime doğdu sanki sen bu ay hamile kalacan:)

bana da Allah söyletti herhalde:KK9::KK9: inşallah doğru çıkar..bak doğru çıkarsa yaz bana emi..:KK9::KK9:bir hafta geçti ve sen test yapmadın mıı..inşallah bebeğinseninledir...

inşallah canım inşallah..vallahi kür üstüne kür kattım devam ediyorum yarasın artık birileri..6.ayım bitti ve çok yoruldum
...

bana da Allah söyletti herhalde:KK9::KK9: inşallah doğru çıkar..bak doğru çıkarsa yaz bana emi..:KK9::KK9:bir hafta geçti ve sen test yapmadın mıı..inşallah bebeğinseninledir...

inşallah canım inşallah..vallahi kür üstüne kür kattım devam ediyorum yarasın artık birileri..6.ayım bitti ve çok yoruldum
...

bebeğim hiç kafana takma 6 ay gayet normal her ay bi kadının hamile kalma şansı sadece %25 biliyosun... o yüzden bi sorun yoksa hiç bozma moralini en yakın zamanda kalırsın hamile ben eczaneden ovulasyon testi istemiştim bana ne kadarlık evlisin dediler 3 aylık dedim kadın resmen vermedi testi:) 6 aya hatta 1 seneye kadar normal dedi bende bacım iyimisin sen versene testimi demiştim:)

güzelim valla bende tek çizgiyi görmekten yorulduğum için bu ay geç yapacam dedim testi eşimde yaptırmıyo üzülüyom diye bide kasıklarımda çok ağrı oldu bi iki gün. adet olcam die yapmadım ama hala gelen giden yok belki bugün yaparım cnm test inş sende bu ay kavuşursun bebeğine canımmmm

X