Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

çok şükür bir problemimiz yok canım..eşimde biraz vardı 4 aydır kçiboynuzu,,1 aydır incir...şimdide çakşır kürüne başlatacağım...hızda biraz sorun vardı heralde gitmiştir oda
bende ne olur ne olmaz diye bu ay hayıt ilacına başladım...bakılm bende bu aydan ümitliyim senin gibi...

adetlerin düzenli ise 1 haftalık gecikmeden sonra ben hamilesindir derim canım...ovulasyonun kaçında idi...testlerini almışsan bilirsin
..

merhaba arkadaşlar inş. bu ay tutar bakalım daha herhangi birşey yok ama hafif mide bulantılarım var(ben bunun psikolojik olduğunu düşünüyorum çünkü altı aydır hep böyle oluyor) geçen gece çok fazla ağrım oldu hatta dedim bu gece kesin adet olurum diye daha tık yok ve adetime de daha 4 gün kadar var bakalım ne olacak?????????

tatlım o kürler cidden çok iyi umarım herşeyi normale dönmüştür eşinin.. bnm ovulasyon 12 ve 14 arasıydı cnm ve biz adet bittikten sonra hiç boş geçmedik gün aşırı girdik ilişkiye bnm adetlerim normalde 1 yada 2 gün gecikir mutlaka ama 1 hafta hiç geçmemişti çok istiyoruz eşimle ama bakalım rabbim verecekmi tatlım ayyyy güzel duyguların için tşk ederim bitanem umarım bu ay dileklrin gerçek olur

mide bulantısı psikolojiktir tatlım çünkü o kadar erken bulanmaz herhalde ama umarım hamişsindir az kalmış bata inş gelmez kırmızılar

merhaba denizercim.sanırım bat larımız aynı.bende7-8 aralık gibi bekliyorum.bended hiç bulantı falan yok.sadece belimin cok ağrıdığını hissediyorum bu ay.ama o da hamislik belirtisi sayılır mı bilemeyeceğim insallah kırmızı kart görmeden sağlıklı bebislerimiz olur:)
bu arada 2 aralıkta idrar testi yaptım negatif çıktı baya ümidim kırıldı aslında.hamıs olsam azcıkta olsa çıkradı heralde?

mide bulantısı psikolojiktir tatlım çünkü o kadar erken bulanmaz herhalde ama umarım hamişsindir az kalmış bata inş gelmez kırmızılar

inş. tatlım benim ama ben klomen kullandım(dr. kontrolünde) o yüzden iki tane yumurta var bende acaba tuttu mu merak içindeyim ara ara karın ağrım oluyor ama hala bişey yok ve ben bat olmadan kesinlikle karın ağrısı falan çekmezdim............

tatlım bakın hepinize sölüyorum şu testler için çok acele ediyosunuz ve sadece boşa üzüntü yaşıyonuz bnm 1 hafta geçti ben daha yeni test yapacam biraz sabredin batın geçmesini bekleyin yoksa belki hamilesiniz geç döllenme olmuştur testte çıkmamıştır ama siz çıkmadığı için boşuna üzülmüş oluyosunuzdur bence bekleyin batları benden tavsiye

tatlım inş bu sefer bebeğin seninledir ama beklemekten başka çare yok batı bekleyecen mecbur genelde ilk belirtiler kasıklarda ağrı yada batma göğüslerde şişlik bel ağrısı vs bunlardır ama tabi kişiden kişiye değişir inş hamişsindir cnm

duramıyorum kızlar degerım cok dusuk dıye hüngür hüngür aglıyorum eşim dun aksam agladı ben baba olamıycammı dıye mahvvoldum ben ya degerım 11.90 bu cok dusuk facede bı grup var anne ve bebege dair diye orda paylastım herkes cok dusuk düşer falan dıyor moralım sıfır oldum benı anlayan bırtek burdakı arkadaslarımın oldugunu dusundum herkes bır hasret içinde cunku kızlar duramıyorum gözyaslarım sel oldu gidiyor iş yerınde olmama ragmen aglıyorum iğne oldum bu sabah göbekden kan sulandırıcı sankı onu koruycakmıs gibi his verdı ama kötüyüm buda giderse eşim mahvolur ben mahvolurum napıcam ben bır care ya

ah dayanabilsem... zaten aceleci bi yapım var, ne yazık ki bu konuda da sabretmeyi beceremıyorum yazık esimde test için erken olduğunu bile bile gitti test aldı bana :) hayırlısı olsun yinede Allahım sağlıklı bebek nasıp etsin hayırlısıyla..
Bu arada senin adına çok sevindim.adetlerin düzenli ise çok yüksek ihtimal hamışsın simdiden hayırlı uğurlu olsun insallah

esracığım evet bende 2 gün önce test yaptım ama seninki gibi bendede negatif çıktı ama moral bozmak yok inş. ikimizde buradan mutlu haberleri veririz

ahhh güzelim dur bi panik yapma hemen allahın dediği olur kimse ne olacağını bilemez sen rabbime güven düşmesini istemezse hiç bişey ayıramaz seni bebeğinden öle değeri düşüp sonra yükselen çok arkadaşlarım var bozma moralini umarım bebişin bırakmaz seni

hülyacım nolur üzme kendini. senin üzgünlüğün esini de çok etkıler. kan pıhtısı sorunu vardı sanırım senin. ignelerini düzenli vurul, insallah hiç bı sıkıntı olmaz.kendini daha fazla strese sokma.baska seyler düsünmeye calıs, kendini mesgul et.Herseyin hayırlısı olsun..
Bide işyerinde ağlamamaya calıs lütfen.

çok sağol tatlım bnm... biliyorum dayanması zor insan merak ediyo illa ama işte bazen hamile olduğun halde çıkmıyo testte sonra insanın morali sfır oluyo ondan dedim güzelim bende bakacam artık bugün yada yarın yaparım test hayırlısı artık tatlım inş güzel haberlerle gelirim

duramıyorum durmaya calısıyorum bır sure kendımı dınememeye karar verdım neşeli olmaya cok gucluydum okdr guclu bır ınsandım kı noldu bana bılmıyorum RABBIM ınsallah bu sefer almaz hayırlısı ınsallah.

evet kan pıhtı sorunu var stres yapmıycam tamam guclu olcam öncekı gıbı... RABBIM YARIDA koymaz ınsallah esıme hıc üzüldüğümü göstermemiştim neselıydım dun aksam eve geldı oturduk basladı aglamaya o aslında pek aglamazdı bende olmazsa olmaz dunyanın sonu degıl ya dedim basladım aglamaya duramadım engel olamıyorum artık gözyaslarıma ınsallah benımle kalır ne kadar zormus anne olabılmek RABBIM bızı bööyle sınav edıyor sukretmek lazım ama gözyaslarım caresizliğimden bır umut ıstıyorum ufacık ondan bu gözyaslarım.

tatlım bişeyin üstüne ne kadar düşersen ne kadar kurcalarsan o kadar tersinde gider herşey .. at kafandan herşeyi bak ne güzel güçlü biriymişsin güçlü olacaksın tabi kocan için bebeğin için güçlü olacaksın onların sana ihtiyacı var hem stres yapma stres her zaman hamileliğin gidişini zorlaştırır rabbime bırak herşeyi inan ona bırakırsan sende bebeğinde güvende olursunuz ... topla kafanı ve bu durumu herkese belli etme mesela bizim korunmadığımızı bnm ailemden başka kimse bilmiyo tabi bide sizden başka... konu komşu akraba vs kimseye sölemiyoruz sende böle şeyleri belli etmemeye çalış ve toparla kendini kocana ne kadar güçlü olduğunu göster ikinizde güçsüz olursanız kaybetmeye meyilli olursunuz

bide bu kan pıhtılaşma sorunu olanlar genelde kanı sulandırsın die aspirin kullanıyo tabi altını çiziyorum doktor tavsiyesi üzerine kullanıyolar sen kullanıyomusun cnm

haklısın arkadasım destegın ıcın ALlah razı olsun senden sizlerden. insallah kucagınız bos kalmaz hayırlısı ile gelır cevremde zaten kımseyle konusmam benımde sadece ailem bilir öyle bırıne desem herkese yayılır sonra ugras dur derim hep. eşime karsı hep guclu görundum sakin göründüm onu teselli ettim sakinleştirdim ama bugun su koltuga oturunca koyverdım ama sımdı iyiyim belkıde ıcımde buyuyorda minik kuzu benı duygusal yapıyor öyle dusunmek iyi gelıyor bana RABBIM onu damarlarımda bıle hıssedıyorum böyle söylerken ınsallah bu sefer verır tek duam tamam gucluyum ıyıyım sakinim neşeliyim benımle suan bı kac gun sonra yenıden test yaparım olur bıter dimi saol arkadasım ALLAH razı olsun benı bı nevi kendıme getırdın.

bide bu kan pıhtılaşma sorunu olanlar genelde kanı sulandırsın die aspirin kullanıyo tabi altını çiziyorum doktor tavsiyesi üzerine kullanıyolar sen kullanıyomusun cnm

evet cnm ben bır bucuk aydır aspirin folic asit kullanıyorum hayırlısı ıle bugunde ıgneye basladım basta zorlandım ama pek can yakmıyor veladım sağlıkla olsunda herseye razıyım ben bır tane olsun hayırlısı ile sonrası ALLAH-KERİM.

ne demek bebeğim biz burda arkadaştan öteyiz brbirimizin en büyük destekçisiyiz bak böle ol işte güçlü ol kararlı ol bebeğin için yap güzelim o seni dediğin gibi duygusallaştırıyodur annesi sen güven bebişine umarım bırakmaz annesini bnm öle çok arkdaşım var değeri düşük olup sonradan bebeğin tutunmasıyla değeri yükselen... o yüzden bozma moralini sakın mercimeğin için:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…