Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

ınsallah canım ılk ay cın takvımıne baktım kız ayı hangısı dıe ona gore ılk denedık ama sımdı kız erkek demıyorum allah nasıp eder ınsallah gonlumuze gore...olsunda.... ben hep belımın altına yastık koyarım ama olmadı

aysunay tatlım haber ver demiştin yaa veriyorum sanırım hamileyim:) silik çizgi çıktı ama ben hala şoktayım eşimede gösterdim oda gördü am ben hala inanamıyorum rabbim herkese yaşatsın inş bu heyecanı

6 kasım pazar: 36.0
7 kasım pztesi: 36.1
8 kasım salı: 36.2 (ADETİMİN 1. GÜNÜ)
9 kasım çarş: 36.3 (ADETİMİN 2. GÜNÜ)
10 kasım perş: 36.2 (ADETİMİN 3. GÜNÜ)
11 kasım cuma: 36.0
12 kasım cmrtsi:36.0
13 kasım pazar: 36.2
14 kasım pztesi: 36.1
15 kasım salı: 36.2
16 kasım çarş: 36.3
17 kasım perş: 36.2
18 kasım cuma: 36.0
19 kasım cmrtsi: 36.3 (ovitrelle çatlatma iğnemi yaptırdım)
20 kasım pazar: 36.0
21 kasım pztesi: 36.3
22 kasım salı: 36.0
23 kasım çarş: 36.2 (akıntı çok)
24 kasım perş: 36.2
25 kasım cuma: 36.2
26 kasım cmrtsi: 36.2 (kontrol için dr a gittim. yumutlamışsın dedi :)
27 kasım pazar: 36.4
28 kasım pzrt :36.4
29 kasım salı: 36.7
30 kasım çarş: 36.3
1 aralık perş: 36.3
2 aralık cuma: 36.4
3 aralık cmrtsi: 36.6
4 aralık pazar: 36.3

arkadaşlar ateşim nasıl devam ediyor yorumlar mısınız? adetim 30-32 günde bir olur. düzenlidir. adetime yaklaşık 4-5 gün var.

bende çin takvimine göre denemiştim. ilk ayda tutcak sandıgımdan:)
kız erkek aslında farketmiyor ikiside çok güzel..
ama gönlüm erkekten yana her nekadar kızı çok sevsemde..
çünküü etrafımdakiler erkek çocuguna daha çok öenm veren cinsten kişiler.. ben 1 tane bebek istiyoru ikinciyi yapmam ama bellide olmaz tabi keisn konuşmamak lazım.ilk çocugum erkek olursa kimse illlada ikinciyi yap kız olsun demez.. ama ilk çocuguum kız olursa herkes ikinciyi yap erkek olsun der...
halbuki ne farkeder hayırlı evlat olsundaaaa kız erkek önemli deil:)
yastıkta hemen akmıyor onu farketim normalde ayaga kalktıgımda hi bşy akmazdı çünküü daha ayaga kalmadan yatata akardı herşey.. nebilim bide böle deniyeyim nolcak:)
senin kaçıncı ayın denemede cnm:)

tebrık ederım ınsallah bır sonrakı testte kopkoyu bır cızgı gorursun....

çok sağol cnm hemen heveslenmekte istemiyorum da bi iki gün sonra tekrarlıcam yine bakalım koyulaşacakmı rabbim herkese bütün arkadaşlarıma nasip etsin inş allahımdan tek dileğim bütün arkadaşlarımın yüzünü güldürmesi

msjını yenilemişssin ama ben yorum yaptım cnm sen önemsemedin sanırım :)

çok şükür cnm hafta sonu biraz sıkıcı gecyo helek pazar günlerini hiç sevmiorum çünkü kaynanama gitcez
hamişlerimiz 4 kişi sanırımmmmm tabloya bi bak istersen isim tutma hafızam çok zayıfta:)

ben kayınvalidenin suratını bayramdan beri görmüyorum ohhhh ne güzel normalde 1 ya da 2 hafta da bir gideriz. Bayramda çok gördüm suratını öğğğ geldi uzun bir süre görmek istemedim o yüzden

Yeni hamişlerimizi tebrik ediyorum bu arada allah hayırlısıyla ve sağlıkla kucaklarına almayı nasip eder inaşallah.

sağol bebeğim hepinize çok dua ediyorum rabbim inş kabul eder belki kan testi yaptırırım emin olmak için şimdi tam emin değilim huzursuzum biraz

sgl cnm benim bnde yarın oruç tutcammmm pazartesi perşembe günleri oruç tutcam bundan sonra günler kısaykennn:) malum amazna ayında 76-7 gün tutamıyorummm o borçlarımı ödüyeyeim:) herkesede dua etcem:)
bugun magazin programı izliyorummm çocuk düşünmeyen insanlar var hayatları boyunca e garip ya bebek istemezmii:)

benım uc ay oldu denıyelı.....arkadaslarım hemn ılk aylarında kaldılar ben anlamadım bu ısı valla.....avrdır bır hayır dıyorum ama bır an once olsun ıstıyorum artık yolda yururkende hep hamılelere rastlıyorum sankı herkes bole ustume dogru gıbı gelıyormus gıbı oluyor......artık psıkolojım bozuldu sanırım..

ayyyyyy engüzelll:):):):):):
kız aynı şehirde oluptamı görmüorsu bayramdan beri ozman boravo sana:)
hoş ben bu son 2 aydır çok sık gitmiyorum.. haftada 1 kmi zamanda 10 günde bir.. tabi her gittigimde söyleniyor o ayrıda umursamıyorum.. 1.5 senedir nerdeyse hergün gidiyordum evimi otel gibi kulanıyordum gittigim günlere saysın gitmediklerimi:) işe baladıgımdan beri çok azlalttım. şimdi gitsekte 2-3 saat durup kalkıyoruz.. paylaşımım hiç yokkk ne konuşcam bulanıyorum inan kon açayım diyorum ama okdr ayrı dünyaların insanıyızki anlaşamayız yanii... iyi kadındır ama sevemedim gittii.. bebegim olursada işe gittigimde çok güzlede bakar hakkını yemiyeyim ama elektirik alamıyorum ne yapayım:)ince laf sokmaları varrr malesef:)

beklemek zorrr en köüsü aylar ilerledikce ya olmassa bebegim diyorum.. ilk aylarda çok sallamıyordum elbet olur diyordum ama şimdii acaba olmuycakmı diye korkuyorum.. biri deseki 2 sene sonra bebegin olcak inan beklerim ama ya olmazsa...

bu bekleyiş baya zormuş ya. ben bu ay ilk kez ateş ölçme yöntemini kullandım. inş dediğin gibi iyidir. :)

bende bu ay deniycem canımm.. dur bakalım 2-3 gün daha yükselcek yada sabit klcakmı ateşin..kimisinin adetine yakın düşmeye başlıyor kimininde adet günü pat diye düşüyor..

gerçekten çok garip hemde ..... bende düşünüyorum tatlım oruç tutmayı yarın bakalım hayırlısı bnm de çok borcum var yaa ne ara tutacam hepsini bilmem

gerçekten çok garip hemde ..... bende düşünüyorum tatlım oruç tutmayı yarın bakalım hayırlısı bnm de çok borcum var yaa ne ara tutacam hepsini bilmem

yok ya sne tutma istersennnn bence sen bu sıra vitaminli beslenmelisn bebegin tutunsun diye.. süt yogurt mandalina portakal falna ye bolca...

zaten ölçüme, adetimden 2 gün önce başlamıştım. adet öncesi düşüktü 2 gün ateşim. adetimde yükselmişti. inşallah düşmez yaaaa..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…