Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

cnm mandonozu kaynatıp içmek de sakıncalı bi yerden sonra özellikle tehlikeli günlerde içmemek gerek çünkü düşüğe neden olabiliyormuş onun zamanını iyi ayarlamak gerek..saatlerdir araştırıyorum netten incir kürünü ve soğan kürünü öneriyorlar.ama bunda da soğanın cinsi kabuğu fln önemliymiş yani iyi tutturmak gerekio o yüzden denemicm onu..incir kürünü denemeyi düşünüyorum, biraz önce arkadaşın dediği bala fındık kırıp yeme olayı da mantıklı geldi..bi de arısütü polen bal propolis karışımı çıktı karşıma bi denesem mi diyorum offfff iyice kafam karıştı yaa ne zormuş hamile kalmak:))

kızlar maydanoz suyu tehlikeli...
soğan suyuda rahmi temizlediği için asla hamilelikte içilmemeli
hamilelik öncesi soğan suyu içlebilir...

ya maydonoz suyu hamilelik düşünen için tehlikeli ben normal şartlar için demiştim :) ruhsar_86 canım sakın hepsini birden deneme erken gebelik için incir ve ballı fındık dene öncelikli olarak bence, soğan da gebelikde tehlikeli demiş zaten bebek20 arkadaşımız da.

hepsini denersek zaten yumurtalık fln kalmaz herhalde patlama yaratır..bana en mantıklı gelen incir kürü ile ballı fındık..yarın doktora gidicem bakalım bide onunla konuşayım önereceği bişey var mı....

güzelim adetim gelmedi henüz...
ama test negetif...
gelmezse yine yapcam..
dua et nolur
sen nasılsın canım..
acaba testin daha kalitelisindenmi alsam diyorum...

dualarım seninle cnm inan ki hergün seni arar oldum burda acaba noldu bişey var mı diye..inan ki senden bebiş haberini duymayı gerçekten çok istiyorum ve nedense çoook umutluyum..inşallah allah yüzüne güler hiiiç gelmez adetin.valla sabah bi test daha yap bence 4 gün oldu çünkü çıkma ihtimali yüksek...kalitelisini al bnce bnm artık pek güvenim kalmadı testlere çift çizgiyi görüp adet olduktan sonra :)

canım... adet yine yok
benim zaten hep gecikir
ama inşallah hamileyimdir
allah razı olsun canım bende sana dua ediyorum

amin canım inş en kısa zamanda gelir bir kardeş kızımabal fındık hamileykende yiyebilirsin canım bebegin gelişir bal faydalı birşey zaten fındıkda beyni geliştirir güçlendirir yani hiç bir zararı olmaz daha çok faydası olur canım.bu arada çok üzgünüm kötü bir haber aldım bugün arkadaşım gelecekti öleden sonra oturmaya saat geç oldu kız gelmedi bende bu kız niye gelmedi diye merak ettim aradım evlerimizde yakın 8 haftalıkda hamileydi kanaması olmuş hastaneye gitmişler bebegin kalbi durmuş kürtaj oldu onunda 3 yaşında bir oglu var.arkadaşımın böle oldunu duyunca çok kötü oldum bende şubatta bir düşük yaşadım kendilinden düştü kürtaj olmadım onun acısını,piskolojisinin öle bir anlıyorumki ALLAH kimseye böle bir acı vermesin inş

allah sabır versin arkadaşına cnm neler hissettiğini çok çok iyi anlıyorum..çok geçmiş olsun

cnm nasılsın? göremiyorum seni pek noldu var mı bişey? inşallah alıcaz haberini :))

canımmmmm gerçektenmi ya... bilmiyorum
canım sorma çok hastayım.. ciğerlerim ve boğazım acıyo öksürük var...
doktorada gidemiyom canım mahrumiyet bölgesindeyim...
havada acayip soğuk dışarı bile çıkılmıyo...
hamileliğe gelince test yapmayı çok istiyorum ama test almaya gitmemiz imkansız
dışarda tipi var
adetim gelmedi canım...
taksi çağırıp gidebiliriz ama çok masraf çıkacak
biraz daha bekleyeyim diyorum...
çünkü benim adet hep gecikir
rabbim hayırlısını versin

cnm çok geçmiş olsun sen şimdi çıkamazsın evden sana anneanne tarifi vereyim..boğazların için bir tülbenti boğazına sarılacak şekilde katla..üzerine kolanya ve biraz da karabiber dök ve boğazına sar..biraz yakar ama yumuşatır boğazını cnm.ciğerlerine gelince evde varsa sütün içine biraz nişasta koy ve kaynat..üzerine biraz tarçın serp ve sıcakken iç..bunu sabah akşam yap çok iyi gelicektir.ben bu şekilde bronşit atlattım ordan biliyorum..eğer nişastan yoksa sıcak suya bal limon ve tarçın koyup içebilirsin ama nişastayı mutlaka dene cnm..
hem böylece bebiş varsa ona zarar gelmeyecek şekilde bi tedavi uygularsın kendine:) tabi bunun dışında bol bol yat ve terlemeye çalış cnm..
test işini de hiiiç takma akışına bırak gelmesin hiiiiiiiiiiç o kırmızılar istersen 10 gün sonra öğren yeter ki bebişin olsun orda :)

ayyyy canımmm ağlayacaktım nerdeyse mesajını okurken...
ağzından bal damlıyo...
ayrıca kendimi sanki annemin kollarındaymış gibi hissettim
allah bin kere razı olsun...
söylediklerini yapacağım canım

ayy cnmcm allah senden de razı olsun ne demek....ağlamalar duygulanmalar fln başladıysa hormonlar tavan yapmaya başladı demek ki :) hadi bakalım inş bebiştendir...yoksa da takma sakın ocak ayı çalışmalarına başlarız senle beraber :)
offf bnm de anam ağladı sabahtan beri bu havada cam silmeye kalktım döktüm bütün evi şimdi toplamaya uğraşıorum :) bi taraftan cimbomumun maçı başladı bi yandan burda muhabbet etmek var öteki taraftan ev bana bakıo:)) napıcam bennnnnnnnnnnnnnnnnnn

ıhlamur, nane, 1 elmanın kabukları, limon bunları kaynatıp içebilirsin inan çok işe yarıyor.
hatta evinde varsa içine zencefil, çubuk tarçın da atabilirsin, karanfil de koyuluyor içine ama kaynamış suda 10 dk demlendirip diğer karışımla karıştırıyorsun. Geçmiş olsun canım...

teşekkür ederim canım... bunu da bi deneyeyim evde olanlarla...
çok ateşim var gece hiç uyumadım ateşten

çok ateşim var canım... bide ciğerlerimi üşütmüşüm biraz öksürük var..
inşalah tez zamanda geçer
inşallah dediğin gibidir canım.
senin kanama ne durumda canım...
kaç günün kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…