Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

canım karbonata göre 5 aylık hamileyim:)) onu bende merak ettim yaptım köpürdü üstüne su döktüm daha çok köpürdü:KK52::KK52::KK52:

aa gozun aydınnnn az kalmıs dogumunaa 4 aycıkkkk :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
aman cnm öyle şeyler dogru olsa kimse test yapmaz:) boşver köpürmdi diye üzülme adet günün gelsin test yap:)

SON 2 gun kaldı bakaoım...

mşlh cnmmmm daha çok veririsn inş:)
ben evlendigimde 47 kiloydum ki düğün zamanı 2 kilo almıştım yani ben üniversite boyuna hep 45 kiloydum.. neyseeee evlendigimden beri neredeyse her ay 1 kilo aldım gibi bşy olduu.. mutsuzummm kilolarımdan.. dolabım kıyafet dolu ama içine giremiyorum.. canım alışverişte yapmak istemiyor çünküü tosun gibi olunca istedigini giyemiyorsun..
bu arada resimlerde zayıfsın cnmm sen 5 sene önce kaç kilydum öyle 40 kilo vermissin vay be:)
eşime ayrı kendime ayrı offfffff çok sıkıcı yaaaa....bu 1 ay içindeeeee baya vercem işkence etcem kendime resmen ama biden vermessem veremyorummm.. 1 ayda 5-6 kilo versem yeter.. 2 ayda istedigim kiloya gelirim..ondan sonrada çok dikat etcem... ipin cunu saldınmı kaçıyor malesef..
canım ünv. son sınıfta 88 kiloydum bitirdikten 1 sene sonra 50 kiloya düştüm yüksek lisans tezi yazarken 58 oldum. eşimle tanıştık babam vermem diyordu :))) o ara sıkıntıdan 66 oldum düğünden önceki 1 ayda 58 e düştüm evlendim ve 69 oldum şimdi 64 kiloyum :))) eşim şarkı besteliyor artık dombukkkk dombukkk diyee :KK16::KK52::KK52::KK52:

canım ünv. son sınıfta 88 kiloydum bitirdikten 1 sene sonra 50 kiloya düştüm yüksek lisans tezi yazarken 58 oldum. eşimle tanıştık babam vermem diyordu :))) o ara sıkıntıdan 66 oldum düğünden önceki 1 ayda 58 e düştüm evlendim ve 69 oldum şimdi 64 kiloyum :))) eşim şarkı besteliyor artık dombukkkk dombukkk diyee :KK16::KK52::KK52::KK52:

kilo kötü yaaaaa gerçekten özgüvei azalıyor.. iş yeirnde şal alıyorum sürekli herkes üşüyormusun diyor bende evt diyorum halbuki kilolarımı gizliyorumm... hadi kışın kilolar gizlenirde yazın hiç gizlenmiyor.. bide 11 kilo aldım insanlar bu kiloyu hamileyken alıyorr yani ben evlendigmde hamile kalsam şuanda 9 aylık hamile olsam bukdr kilo alcaktım... dur demek lazımmmmm bugun tüm olumsuzluklara karşı kendime garip bi güven geldii.. zayıflıycam inşşş .. sen inş hamişsin dir bacım eger deilsen rejimi birlkte yapalım olurmu:)hem rejim hem bebiş topigi olsun:)

slm kızlar benim umudum aralıktan umudum kalmayınca uzun zamandır gelmez oldum yanınıza fazla takılmim belirtilere bu ay dedim bugun merak ettim bakim aralıkta kimler hamiş oldu tbk edeyim ddm ama cok az hamiş var bu ay üzüldüm :KK43:( benimde bat 1 ocak ama ben yılbaşı gecesine ne olur ne olmaz diye 31 aralıkta kan testi yaptırcam baktım ki benim gibi 31 aralık bekleyen cok var kızlar umarım en yakın zamanda herkes hamiş olur aralığın aksine ocakta hamile patlaması yaşanırr

kilo kötü yaaaaa gerçekten özgüvei azalıyor.. iş yeirnde şal alıyorum sürekli herkes üşüyormusun diyor bende evt diyorum halbuki kilolarımı gizliyorumm... hadi kışın kilolar gizlenirde yazın hiç gizlenmiyor.. bide 11 kilo aldım insanlar bu kiloyu hamileyken alıyorr yani ben evlendigmde hamile kalsam şuanda 9 aylık hamile olsam bukdr kilo alcaktım... dur demek lazımmmmm bugun tüm olumsuzluklara karşı kendime garip bi güven geldii.. zayıflıycam inşşş .. sen inş hamişsin dir bacım eger deilsen rejimi birlkte yapalım olurmu:)hem rejim hem bebiş topigi olsun:)
yeni bir topic açalım biz bence aralık bitince güncelliği kalmayacak bunun :)))

slm kızlar benim umudum aralıktan umudum kalmayınca uzun zamandır gelmez oldum yanınıza fazla takılmim belirtilere bu ay dedim bugun merak ettim bakim aralıkta kimler hamiş oldu tbk edeyim ddm ama cok az hamiş var bu ay üzüldüm :KK43:( benimde bat 1 ocak ama ben yılbaşı gecesine ne olur ne olmaz diye 31 aralıkta kan testi yaptırcam baktım ki benim gibi 31 aralık bekleyen cok var kızlar umarım en yakın zamanda herkes hamiş olur aralığın aksine ocakta hamile patlaması yaşanırr

sinhus canım görüşemiyoruz nasılsın :)

mrb cnm işyerindeki olumsuzlarına üzüldüm ama herişyerinde olur bir rekabet takma kafana bebişine odaklan :KK70::KK70: yawww bende sigarayı bırakcam diye cok kılo aldım rejıme girmek istiyorum ama bişey sorcam şimdi bebek düşünürken besinler azalcak bir zararı olurmu acaba tutunması acısından falan bunu merak ediyordum tamda konusu acılmışken sorim dedim

canım inşallah ay sonunda adet olmayan herkes hamile olur.....

yaaaaa.......hemen yeni topiğe gitmeyin......
bizi bekleyin.........
ben sizlwere çok alıştım.......
sonra sizi bulamam.........
herkesin kesinleşsin öyle yeni topiğe gidelim.......
umudumuz ocak ayı topiği açık......
bizim topiğin adı ne olacak.....
bence şimdiden herkesin fikrini alalım topiğin adı ne olsun diye....
ayrılmayalım....yine beraber olalım....

malesef cnm ayın 16 sından sonra hiççç bebek haberi yok inş 31 aralıkta sen verirsin haber.. henuz daha bitmedi bu ay 4-5 kişi var sonuc bekleyen inş hepsi hamiş kalırda biden topluca bebek haeri alırız:)
selam kızlar nasılsınız :)
iyi dielim iyi olsun cnmmm sen nslsın bakim:)

aynen cnmmmmm ben topik ismi düşünüyorum güzle bi isim buursam açarım yada güzel bi fikir olan varsa o açsın :)

mrb cnm işyerindeki olumsuzlarına üzüldüm ama herişyerinde olur bir rekabet takma kafana bebişine odaklan :KK70::KK70: yawww bende sigarayı bırakcam diye cok kılo aldım rejıme girmek istiyorum ama bişey sorcam şimdi bebek düşünürken besinler azalcak bir zararı olurmu acaba tutunması acısından falan bunu merak ediyordum tamda konusu acılmışken sorim dedim

sgl cnm bnmm rabim saglık versinelbet herşey düzelir..insanları tanıyamıyorum malesef göründügüm gibi bi insanım ama herkes ben gibi deilmiş..
valla cnmmmm rejimin zararı olmaz niye dersen normalde ben hiç meyve yemem rejim yapıyorum diye yiycemm yani daha vitamin alcam.. salatada çok yemem ama rejimim salata agırlıklı olcak.. daha vitamin alcam. kola ve abur cubur çok severim onları kescemmm ..ondan daha saglıklı yaşıycam benceee zararından çok faydasıı olcak:)

bizi bekleyin.........
canım oradan devam edersiniz nolcak :)))

bizi bekleyin.........

bacım topigi açsakta burdayız :) bu ay bitsin öle gececez:)
ben diyorumkii öle bi siim olsun hep orda duralım heray topik açmayalım.. her ayın sonunda listeyi güncelleriz sadece..
mesela sallıyorum şimdi bi kaç isim
KANKALARLA 2012
BEBİŞLİ 2012
SABREDENLER KULÜBÜ 2012

3.cü isimi ben sevdim sanki:)

sgl cnm bnmm rabim saglık versinelbet herşey düzelir..insanları tanıyamıyorum malesef göründügüm gibi bi insanım ama herkes ben gibi deilmiş..
valla cnmmmm rejimin zararı olmaz niye dersen normalde ben hiç meyve yemem rejim yapıyorum diye yiycemm yani daha vitamin alcam.. salatada çok yemem ama rejimim salata agırlıklı olcak.. daha vitamin alcam. kola ve abur cubur çok severim onları kescemmm ..ondan daha saglıklı yaşıycam benceee zararından çok faydasıı olcak:)[/QUOTE]

ayyyy aynı bni tarif ettin cnm kola harici butungun abur cubur sigara yüzünden :KK70::KK70: bende başlimmm bari dediğin doğru meyveden salatadan zarardan cok faydası var sğl tatlm

bacım topigi açsakta burdayız :) bu ay bitsin öle gececez:)
ben diyorumkii öle bi siim olsun hep orda duralım heray topik açmayalım.. her ayın sonunda listeyi güncelleriz sadece..
mesela sallıyorum şimdi bi kaç isim
KANKALARLA 2012
BEBİŞLİ 2012
SABREDENLER KULÜBÜ 2012

3.cü isimi ben sevdim sanki:)
güzellll :))) sabreden anne adayları da olabilir hadi aç topiği oleeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

valla cnmmmm rejimin zararı olmaz niye dersen normalde ben hiç meyve yemem rejim yapıyorum diye yiycemm yani daha vitamin alcam.. salatada çok yemem ama rejimim salata agırlıklı olcak.. daha vitamin alcam. kola ve abur cubur çok severim onları kescemmm ..ondan daha saglıklı yaşıycam benceee zararından çok faydasıı olcak:)

ayyyy aynı bni tarif ettin cnm kola harici butungun abur cubur sigara yüzünden :KK70::KK70: bende başlimmm bari dediğin doğru meyveden salatadan zarardan cok faydası var sğl tatlm[/QUOTE]

tmm cnm hep birlikte hem rejim yapalım hem bebek çaışması:) birlikten kuvet dogarrr azim gelir hepimize:)

X