Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

canım eltime hangi dönemlerde hamile kalabileceğini anlattım....
oovulasyon gününü anlattım okumuş biri değil bu tür şeyleri bilmiyor....
sonra beraberlikten sonra kalkmaması gerektiğini belinin altına yastık koymasını söyledim...
hepsi buydu ve hemen o ay hamile kaldı...
eltim ben evlendikten sonra bu ikinci hamileliği..
2008 sonları
2009 başları ve şimdi kısmetse
2012 baharında doğum yapacak....
bende 2009 yazı evlendim....
ama ev hanımı köy yerinde dert yok tasan yok..
herşey doğal...
biz çalışıyoruz....bize hayat zor...

Selam.
Bu dediklerini yapiyorum ben ama olmuyor:KK43:. Hatta yatakda sirt ustu bisiklet bile cevirmistim bir keresinde:)). Simdi bitkisel bir ilaca basliycam bu adetimin son gunlerinde. Kullandiktan iki ay sonra hamile kalma sansim artiyormus, yumurtlamayi ve catlamayi kolaylastiriyormus. Insallah olur ama sanki umudum da yok gibi. Endometrioz var bende ve bu hamile kalmami engelliyor:KK43:(.
Eltin konusunda cok haklisin, dert tasa olmayinca hamile kalmak daha kolay oluyor. Ben ce o senin kulturunu, calisiyor olmani kiskaniyor ve bunu cocuk konusunu acarak seni kucuk dusurup kendi seviyesine indirmeye calisiyor.
Fazla kafana takma ve birak seni kisdagi ile kalsin:)))
Sevgiler.

gözün aydın olsun canıııııııım bak ne güzel kötü haber yok.sağlıklısın maşallah.sırf senden haber var mı diye bakmak için girdim,mutlu oldum valla.

ayyyy canım benim hosgeldin.sevindim senin adına yani bi sorunun yokmus cok şükür.inş. bebiş de gelir de mutluluk 2 katına cıkar.Rabbim sabretmeni istiyo demekki sabredelim görelim kız inş. hamişsinn :)

canım senin adına sevindim en azından problem yokmuş:)
ya şu yerleşme kanaması için bişii demedi mi? bende senin gibi lekelenmeleri görüyordum şu an hala bişii yok yarın benim de bat:)
dur bakalım nolcak:)

evet kızlar çok teşekkür ederim dediğiniz gibi en azından kötü bişey yok çok mutlu oldum o yüzden:KK16: minik78 canım bu akıntıların yerleşme kanaması olabilir dedi.bn de sordum;peki dedim pazar günü geldi sonra 3 gün gelmedi 2 gündür gene var dedim böle yerleşeme kanaması olur mu dedim tabi ki olur dedi.gebelik önce kanda sonra idrarda sonra ultrasonda görünür şuan görebilmem imkansız dedi:KK25:

kızlarrrrrrrrr ben geldimmmm
akıntımda geldi ama ateş düşük tabi
kaldığım yerle alakası varmı demiştim evet var cünkü benim ev sıcak ama kayınvalideminki serin
ak kara belli olacak yalnız kahverengi 2 damla gelmiş çamaşırıma
olmazsa üzülmüyorum çünkü Rabbim en iyisini bilir hayırlısı

bende öle düşünüyorum canım..
eşim sabah işe gitmek için çıktı 2 dk sonra yaptım testi sonucu görünce hemen aradım geri dön dedim noldu dedi çabuk geri gel dedim baktı ağlıyorum hemen kosa kosa geldi.kapıdan içeri girdi testi uzattım sarıldım oda başladı ağlamaya sonrada gülmeye basladı canım benım yaa =) şoka girdi adam bi anda :)
ilk bebeğim olucak insallah canım allah nasip ederse..
9aydır bekliyodum bu çift çizgiyi ben allah yüzümüze baktı..:KK1:

hayırlı olsun:nazar: darısı başımıza inşallah bende 11 aydır bekliyorum ne zordur bilirim ben çift çizgiyi görsem nasıl bi tepki veririm bilmiyorum:) hunimi takarım artık:))

kaldığım yerle alakası varmı demiştim evet var cünkü benim ev sıcak ama kayınvalideminki serin

evet olmazsa üzülmemeliyiz çünkü rabbimiz bizim için en iyisini bili:KK16: ama biz çok beklenti içine girip her an tetikte olduğumuz için kendi kendimizi üzüyoruz:KK43: akıntının gelmesine sevindim:) kahverengi 2 damla da yerleşme kanaması olabilir:KK34: ateşin de yattığın yerin serin olmasıyla elbette alakalı,haliyle düşük çıkması bence çook normal:KK76:

teyyyy teyyyyyyyyyyy bebek geliyor bebek geliyor....

hayırlı olsun:nazar: darısı başımıza inşallah bende 11 aydır bekliyorum ne zordur bilirim ben çift çizgiyi görsem nasıl bi tepki veririm bilmiyorum:) hunimi takarım artık:))

ayyyy benüm hunili delüüüüüüüüüüüüüüüüm:))))gızz doğurunca hunileri çıkaracaz manyağıııııııııım delü delü çocuk bakılmaz kiiiiiiii:))))))))))))

noluyo kızlar noluyooooooooooooo?valla boşayacam hepinizi:))))))))fatmagül mü izliyosunuz bakim sizzzzzzz!size fatmagülden fayda yok,bana gelin bana gelin....

of kıslar kk da sorun vardı zorla açıldı ondan giremedim.. ama misafirim vardııı yemege arkadaşım bebegini bize bıraktı kocasıda geldi kına gecesine gittiler:)eşim le ben bebege baktıkkk f ne zormuş ya 3 saatte ben maffoldum inanın öle bi ruh haline girdimki bebek yaptıgımdan eminmiyim dedim:)

of kıslar kk da sorun vardı zorla açıldı ondan giremedim.. ama misafirim vardııı yemege arkadaşım bebegini bize bıraktı kocasıda geldi kına gecesine gittiler:)eşim le ben bebege baktıkkk f ne zormuş ya 3 saatte ben maffoldum inanın öle bi ruh haline girdimki bebek yaptıgımdan eminmiyim dedim:)

hişşşşşşt!öyle deme.o baktığın senin evladın değil onun için böyle düşünüyorsun.benim oğlum da çok ağlardı ama of demezdim.

her gün bi tane kullanmıştım canım.kist olmasından ben de korkuyorum hatta gecikmeyi de gebelikten çok kiste bağlıyorum bakalım bekleyip göreceğiz.

bacım bu gece kimse yok başbaşayız:))))))))

aaa kimsecikler yok mu valla ben de fatmagül izliyordum bitince geldim hemen:KK52:Sen nasılsın yok dimi gelen giden bir değişiklikkkkk

X