Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

aaa kimsecikler yok mu valla ben de fatmagül izliyordum bitince geldim hemen:KK52:Sen nasılsın yok dimi gelen giden bir değişiklikkkkk

yok annem gelen giden yok adet olacakmışım gibi olan bel ağrılarım vardı ya o ağrı eğer oturuyorsam kesinlikle olmuyor ama şöyle on dakka ayakta durayım başlıyor gelip uzanıyorum 2 dak.sonra geçiyor.

yoklamaya gelemedin canım yok yazıldın:)))))))))
he ya aklım burdaydı ama geldim kk açılmadı çogu kişide girmeiyor ecntrk te facede yazdııı oda ugraşıyor inş açar:)

hişşşşşşt!öyle deme.o baktığın senin evladın değil onun için böyle düşünüyorsun.benim oğlum da çok ağlardı ama of demezdim.

ay valla baıcmm ondanmı diyorsun gerçekten çöktüm ayanaya bi baktım maffolmuşum:)aglayına neyapacagımı şaşırdım :)

üsttekini önce alıntılamıştım yorum yapacaktım ikisi birlikte çıktı İnş. kist olmamıştır.ben de bugün başladım klomene bakalım bebiş mi yapcak kist mi ben de onu merak ediyorum:KK37: Sen hamiş ol umut ver bana:emir_bebek: he bir de ben de hiç kist yoktu bu ay oluşmuş ben incir kürüne bağladımmm:KK5:

he ya aklım burdaydı ama geldim kk açılmadı çogu kişide girmeiyor ecntrk te facede yazdııı oda ugraşıyor inş açar:)

ay valla baıcmm ondanmı diyorsun gerçekten çöktüm ayanaya bi baktım maffolmuşum:)aglayına neyapacagımı şaşırdım :)

tabi ki ondan bacım.düşünsene o senin evladın olsa mesela susturmak için emzirirsin:))))))insanın kendi evladı gibisi var mı kız sen deli misin

tabi ki ondan bacım.düşünsene o senin evladın olsa mesela susturmak için emzirirsin:))))))insanın kendi evladı gibisi var mı kız sen deli misin

bilmimki bacım hiç evladım olmadı:)
yakın zamandada yok gibi gözüküyor..
neyse kızacan sen bana hayırlısı diyeyi inş bebiş vardır:):):)

üsttekini önce alıntılamıştım yorum yapacaktım ikisi birlikte çıktı İnş. kist olmamıştır.ben de bugün başladım klomene bakalım bebiş mi yapcak kist mi ben de onu merak ediyorum:KK37: Sen hamiş ol umut ver bana:emir_bebek: he bir de ben de hiç kist yoktu bu ay oluşmuş ben incir kürüne bağladımmm:KK5:

anam ben de yaptım incir kürünü klomenle aynı anda yapılmasa daha iyi olur belki de aşırı baskıdan fazla büyüorlar hepsi çatlamazsa bu seferde kiste dönüşüyor.acaba gecikmemin sebebi bu mu

bende ecntrke katılıyorum adet olcam.. ecntrk bacımm benim hiç test yapasımda yok nedense.. önceden olsa yaırndan başlardım yapmaya ama hiç içimden yapmak gelmiyor

aha gayıptan haber alan bir kişi daha:KK43:((((((((ne ya ecntrk'yle birleşip ayşeyi çıldırtalım kararı mı aldınız.

Niye herkes umutsuz ya:44::44: niye böyleyiz adet yaklaşırken bir karamsarlıkkk bir negatiflik....üstümüze çekiyoruz.adet yaklaşırken ben de hep öyle oluyorum.Allahıııımmmmmmmmm duy sesimizi artıkkkk:18:

Niye herkes umutsuz ya:44::44: niye böyleyiz adet yaklaşırken bir karamsarlıkkk bir negatiflik....üstümüze çekiyoruz.adet yaklaşırken ben de hep öyle oluyorum.Allahıııımmmmmmmmm duy sesimizi artıkkkk:18:

Arkadaşlar yapmayalım birbirimizi böyle olumsuz etkilemeyelim.gelin napalı biliyor musunuz salat-ı tefriciye okuyalım.hani 4444 kere okunan hacet duası var ya.

aha gayıptan haber alan bir kişi daha:KK43:((((((((ne ya ecntrk'yle birleşip ayşeyi çıldırtalım kararı mı aldınız.
yu yu yu yu bacı aman çıldırmaaaaaaaa sen lazımsın bize:)))

ben her ay heycanlanıp sonunda fos diye söndügüm içn artık karamsar oluyorum bacım adete yakın:KK43:
olacaaaaaaaaak senin de buradaki herkesin de evladı olacaaaaaaaaaak.Rabbim verecek.

inş hakkımıza hayırlısıııııııı valla dua ediyorummmm bolcaaa yapcak başka bşyimiz yok:KK43:

X