Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

bakın mesela şu anda online olan tam beş kişiyiz herkes yarın sabahtan itibaren günde yüz tane okusa eder 500 tane bu da demekki ortalama on günde bitiririz. ne dersiniz var mısınız

ben kendimi okadar iyi tanıyorumki
ilişki sırasında çok acı hissettim bugün o zaman acaba hamilemiyim dedim ama ağrılarım başladı malesef ne yapalım hakkımızda hayırlısı
minikgelin canım benimde yapasım yok test hatta yapmıycam çünkü adet olacağıma okadar eminim

kızlar ben yatıyroummmm valal çok yorulldummm yarın uyanamam işe gidemem keisn yatmasam:) sabah görüşrüs inş:)
famusay bacım o dedigin duayı biraz açıklasana sabah okurum bennnn kolaysa okuruz hepbirlikte:)

anam ben de yaptım incir kürünü klomenle aynı anda yapılmasa daha iyi olur belki de aşırı baskıdan fazla büyüorlar hepsi çatlamazsa bu seferde kiste dönüşüyor.acaba gecikmemin sebebi bu mu

ya ben 15 aydır ara ara doktora giderim hiç kistim oluşmamıştı.:nazar:2 aydır incir kürü yaptım adetim gecikti.:26: bugün de doktorum 2,5 cm kist oluşmuş dedi. coşturdum ben yumurtaları tabi.:KK25: benim kasıklarım öle adet dışı pek ağrımaz. şuan nasıl ağrıyor.batıyor.reglim geçmiş olmasa hamileyim derim. işte o ağrıyı da kist yapıyormuş.Çok üzüldüm bugün.dertli olan deli oluyor işte.her duyduğumuzu yapa yapa aptala çevirdik bünyeyi:KK37:

ben kendimi okadar iyi tanıyorumki
ilişki sırasında çok acı hissettim bugün o zaman acaba hamilemiyim dedim ama ağrılarım başladı malesef ne yapalım hakkımızda hayırlısı
minikgelin canım benimde yapasım yok test hatta yapmıycam çünkü adet olacağıma okadar eminim

bacım bende dün dedim ya ilişki sırasında çokk canım agrııdı diye bak sendede öle olmuşş önceden böle olmasdı öle hatırlıyorum ..dur bakalım ya hamişiz ya deiliz.. test pzar gününe kdr duralım haberleşiriz yapacak olursak :) hadi kaçtım muck:)

kızlar ben yatıyroummmm valal çok yorulldummm yarın uyanamam işe gidemem keisn yatmasam:) sabah görüşrüs inş:)
famusay bacım o dedigin duayı biraz açıklasana sabah okurum bennnn kolaysa okuruz hepbirlikte:)

annem hemen internete salat-ı tefriciye yaz çıkan duayı bir kağıda yaz.ve onu gün içinde yüz kere oku.ben ezbere biliyorum zaten zamanla ezberleniyor.ben de yarın yüz tane okuyacağım.ilk 4444 duayı sana bağışlayalım.rabbim bu duayı 4444 kere okuyanın hacetini giderirmiş.şimdi bu dua etkinliğine katılmak isteyenlar bana hemen yazsın ki toplam duayı bileyim kaç tane okuyabileceğinizi de yazın.ben yüz diyorum ama belki daha fazla ya da daha az okursunuz.hadi bekliyorum.sonra da ecntrk için okuruz böyle sırayla hepimize bağışlarız ne kadar çok kişi olursak okadar çabuk biter.

bacım bende dün dedim ya ilişki sırasında çokk canım agrııdı diye bak sendede öle olmuşş önceden böle olmasdı öle hatırlıyorum ..dur bakalım ya hamişiz ya deiliz.. test pzar gününe kdr duralım haberleşiriz yapacak olursak :) hadi kaçtım muck:)
tamam canım öptümmm

“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

arkadaşlar dua bu kaç tane okuyacağınızı bana yazın ki bir toplam elde edebileyim çünkü bir eksik bir fazla olmaz.anahtar gibi düşünün bu duayı bir numara büyük anahtar ya da br numara küçük anahtar olmaz.

ahhh canım şimdi nette erken hamilelik belirtilerini araştırıyorum :)

yok annem gelen giden yok adet olacakmışım gibi olan bel ağrılarım vardı ya o ağrı eğer oturuyorsam kesinlikle olmuyor ama şöyle on dakka ayakta durayım başlıyor gelip uzanıyorum 2 dak.sonra geçiyor.

kızlar sizsiz bi akşam geçmiyo eşim geç saatlere kadar çalışıyor butün akşamımda siz varsınız site bakımda diyor açmıyordu demi oldum resmen nasılsın canım ben artık senden kan tahlii istiyorum

görüyor musun elsal başımıza geleni bi dua okuyalım var mısınız dedim.ecntrk'den başka kimse talip olmadı ne üzüldüm bilemezsin yaa valla:KK43:(

kızlar sizsiz bi akşam geçmiyo eşim geç saatlere kadar çalışıyor butün akşamımda siz varsınız site bakımda diyor açmıyordu demi oldum resmen nasılsın canım ben artık senden kan tahlii istiyorum

canım benim öyle korkuyorum ki anlatamam kan tahlili versem negatif derlerse çok üzüleceğimi biliyorum

X