Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

canım olabilir.....kişinden kişiye değişiyor....
arkadaşıö 28 günde bir adet olan biri ama bu ay 18.gün ovulasyon gerçekleşti..
gec dollenme adetı duzensız olanlarda degılmı? ben oyle bılıyorum bırde bu ay ovulasyon testınde 14 15 16 kırmızı cızgfılerı gordum ben

gec dollenme adetı duzensız olanlarda degılmı? ben oyle bılıyorum bırde bu ay ovulasyon testınde 14 15 16 kırmızı cızgfılerı gordum ben

aslında ruhsal durumumuz geçirilen herhangi bir hastalı kullanılan ilaçlar ovulasyon gününü etkiliyor....
testte çift çizgiyi gördüğün günlerde ilişkiye girmen gerekiyor....

canım üzüldüm senin adına..
umarım bu ay dileğin gerçekleşir ve 2012 sana bebiş getirir..

kızlar kendinize iyi bakın
lütfen kırmızıları görmeyin....
ben çıkıyorum...eve gideyim....
evde bilgisayarda sorun var.....,
yarın görüşürüz Allaha emanet olun....

kızlar kendinize iyi bakın
lütfen kırmızıları görmeyin....
ben çıkıyorum...eve gideyim....
evde bilgisayarda sorun var.....,
yarın görüşürüz Allaha emanet olun....

Bende çıkıyorum kızlar inş. görmeyiz kırmızıları Öpüyorum herkesi hoşçakalın :))

her gün bi tane kullanmıştım canım.kist olmasından ben de korkuyorum hatta gecikmeyi de gebelikten çok kiste bağlıyorum bakalım bekleyip göreceğiz.

kızlar karın agrısıyla wc ye gititm ishal olmuşum kiiiiiii ben her adetime yakın ishal olurum adetimin keskin en baş belirtisi budur benim.. kesin adet olcam şuanda acaip eminim bu konuda

aaaa ilk defa böyle bir adet belirtisi duyuyorum.hem sen de biliyorsun hamilelerin çoğu gebeyken adet belirtilerini yaşarlar belki bu da öyledir canım.

ayyyy ne güzell!hayırlı evlat olsun inşallah

bence de öyle çok da yaramaz olmasın yaaaav çalışıyoruz çoğumuz kimseler bakmaz valla,arkadaşlar etmeyin eylemeyin güzel dualar edin yaaa:))

ay kızlar tam vajinamın içi gibi sanki sancılar batıyor gibi oluyor
birde acayip beyaz akıntı var.
ayrıca kaşıntı da varr oracaığımdaaaa

canım benim bekleme süremi duyunca haline şükredeceksin.11 ay gerçekten de çok uzun bir süre değil ki.ben oğlumu tam yedi yıl bekledim oğlum şimdi beş yaşında.oğlum bir yaşındayken korunmayı bıraktık.son dört yıldır da oğlum abi olsun diye bekliyorum yaaaaaaa canım ye iç şükret haline Rabbim daha fazla aratmasın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…