Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

bende koyu kıvamlı olurdu bi biraz solu cıvık inşallah hamileliktendir canım ya benim neden se böyle ara ara kasığıma ağrı giriyo eşimde diyoki bebek rahme yerleşiyoya ondandır diyo dalga geçiyo benle:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:ama önceden sol kasığımda böyle bi sızı hissederdim bu ay tam ortada şu an bile var ama bu bile beni mutlu ediyo
aynen oyle su gıbı kremsıı...Benımda sag karnımın orası agrıyor ınsallah esının dedıgı cıkar
Geçen yıl ilk bebeğimi kürtaj oldum..:KK43:((Şimdide 3 aydır korunmuyoruz ama boş geçiyor 2dir bakalım Allah ne zman nasip ettiyse artık..İnş. bebeiş haberi verirsin canım sende :))

canım ılk bebegın ıcın uzuldum hakkında hayırlısı neyse o olsun

Geçen yıl ilk bebeğimi kürtaj oldum..:KK43:((Şimdide 3 aydır korunmuyoruz ama boş geçiyor 2dir bakalım Allah ne zman nasip ettiyse artık..İnş. bebeiş haberi verirsin canım sende :))

inşallah canım neden kürtaj oldun bende dış gebelikten kürtaj oldum 9 ay oldu banada kürtajdan sonra hiç korunmadık ama olmadı hayırlısı böyleymiş demekki canım inşallah en kısa zamanda bebeğine kavuşursun canım

merhaba kızlar benimde bat 23 aralık en geç ama hiç adet olacakmış gibi değilim.diğer aylara göre tek farkım bu.ne göğsüm şişti.ne karnıma sancılar giriyor.ayaklarım çok üşüyor bugün.buz gibi.bakalım inşşllh hayırlısıyla güzel haberler veririm.eğer bu ayda olmassa klomene başlayacağım.kısmet bakalım.rabbim cümlemize hayırlısını nasip etsin.:KK31:

Hoşgeldin canım sende İnş. bekliyorum benimde 24 aralık..Heyecan doruktaa:))))

canım bende geçen yıl hemide 31 aralıkta ilk bebeğimi düşük yaptım kürtajla aldılar...
2011 yılına bu şartlarda girdim.....çok zordu.....
dayanamadım sadece 1 ay koruduk...11 aydırda uğraşıyorum olsun diye ama yok...
her ay gebelik testi bakmaktan baktırmaktan yoruldum.....
inşallah hepimiz daha fazla beklemeden yorulmadan yıpranmadan Allahın izni ile bebeşlerimizi kucağımıza alırız..

Kızlar ne yalan soyleyım bugunkı akıntının bu kadar cok olması benıııı dahada umıtlendırdıııı cunku adetıme yakın kuruluuk olurdu bende ama sımdıı masallahhh ıltıhap olsaa nıyee oncekı aylardaaa da olmadı anlıycanızz ben supelıyım bu ay ıcın

yazıyodum canım hiç susarmıyım bu gün hava kötü hiç işte görmedim evi süpürsem iyi olacak aslında ama tanda sohbete başlamışken kalkamıyorumda :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Haklısın canım hava kötü benimde içim sıkılıyor sanırım karnım acıktı bide süpürsen evini biz buralardayız nasılsa

mavusbebek benim senle BAT günüm aynı...
yumurtlama gününü takip ettinmi...
ettiysen ne zaman ovulasyon oldu....

canım öyle ateş ölçme yada ovulasyon testi faln kullanmadım ama bilgisayardaki hesaplayıcıda hesapladım 12 ile 17 arası diyodu ovulasyonada 17 si diyodu bende dikkat ettim akıntıya 16 ve 17 sinde akışkan akıntı geldi bizde ondan önce iki günde bir yapıyodum o zamanda hergün yaptık canım sen takip ettinmi inşallah bu ay meleğin gelir canım belirti var mı peki

canım bende geçen yıl hemide 31 aralıkta ilk bebeğimi düşük yaptım kürtajla aldılar...
2011 yılına bu şartlarda girdim.....çok zordu.....
dayanamadım sadece 1 ay koruduk...11 aydırda uğraşıyorum olsun diye ama yok...
her ay gebelik testi bakmaktan baktırmaktan yoruldum.....
inşallah hepimiz daha fazla beklemeden yorulmadan yıpranmadan Allahın izni ile bebeşlerimizi kucağımıza alırız..

Geçmiş olsun canım sanda inş. dolucak göbişlerimiz sabrediyoruz...

inşallah canım neden kürtaj oldun bende dış gebelikten kürtaj oldum 9 ay oldu banada kürtajdan sonra hiç korunmadık ama olmadı hayırlısı böyleymiş demekki canım inşallah en kısa zamanda bebeğine kavuşursun canım

Kürtaj olmamın sebebi bebek olmadan bir ay önce bir ilaç kullanmıştım kesinlikle gebe olunmaması gerekiyormuş doktor beklemeden aldı bebişi, ilacın adını yazabiliormuyuz bilmiyorum.

canım öyle ateş ölçme yada ovulasyon testi faln kullanmadım ama bilgisayardaki hesaplayıcıda hesapladım 12 ile 17 arası diyodu ovulasyonada 17 si diyodu bende dikkat ettim akıntıya 16 ve 17 sinde akışkan akıntı geldi bizde ondan önce iki günde bir yapıyodum o zamanda hergün yaptık canım sen takip ettinmi inşallah bu ay meleğin gelir canım belirti var mı peki

canım ben hep akıntıdan takip etmeye çalışıyordum...
bu ay ovulasyon testi aldım..ayın 17-18.19 çift çizgi çıktı...
ayın 14 den itibaren sabahları kalkar kalkmaz ateş ölçüyorum..bi kağıda yazıyorum...
inşallah Rabbim bu ay yüzümüze güler....

canım ben hep akıntıdan takip etmeye çalışıyordum...
bu ay ovulasyon testi aldım..ayın 17-18.19 çift çizgi çıktı...
ayın 14 den itibaren sabahları kalkar kalkmaz ateş ölçüyorum..bi kağıda yazıyorum...
inşallah Rabbim bu ay yüzümüze güler....

İnş.Allah biran evvel bebişlerimizi verir.Canım benimde buay yoksa ovulasyon kiti almayı düşünüyorum kaçlı paket almıştın sen?

X