Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

kızlar günlerdir uğramadım buralara...Hamişler kim bakalım?Minikgelin durumun nedir hamişlik olarak?Var mı belirtiler;bişiler.

bebişkom kaç gündür böle adet olcaka olsan çoktan sökülmüştü emin ol:) doktora gitmene az kaldı hastahane yakınmı bacım:) saat 2 olmuş:)

ay ne bilim yaa aklıma her türlü şey geliyo içim şişti,kalbim yerinden fırlıcak öle heyecanlıyım ki..doktor yakın sayılır 3,5 da çıkcaz randevu 4.30 da trafik olabilir malum istanbul:KK55:

kızlar günlerdir uğramadım buralara...Hamişler kim bakalım?Minikgelin durumun nedir hamişlik olarak?Var mı belirtiler;bişiler.
bacımmm nolsun adet belirtileirm başladı ishalim belim ve kasıklarımda sızı var gögüsleirm yanlardan agrıyor elim ayagım üşüyor bukdr.. yani adet olmadan önceki herşey var:KK43: sen nslsın adet günün nezamandı baıcm:)
ay ne bilim yaa aklıma her türlü şey geliyo içim şişti,kalbim yerinden fırlıcak öle heyecanlıyım ki..doktor yakın sayılır 3,5 da çıkcaz randevu 4.30 da trafik olabilir malum istanbul:KK55:

heycanla bekliycem ballımm hemen gel haber ver olurmu:)

bacımmm nolsun adet belirtileirm başladı ishalim belim ve kasıklarımda sızı var gögüsleirm yanlardan agrıyor elim ayagım üşüyor bukdr.. yani adet olmadan önceki herşey var:KK43: sen nslsın adet günün nezamandı baıcm:)
ben bat 4 ocak cnm;dün ovulasyon günümdü;duymayan kalmadı.:KK9::KK9: ondan sonracığıma birgün arayla çalıştık;kısmetse yarın akşamdan sonra yine devam:KK17::KK17:
Hg kardeşim sende :))

hoşbulduk cnm.:KK16::KK16:

yaaaaaaaaa cnm ödesin işinin adı ne kocan deilmi sana bakamıycaksa 150 tl için gırın mırın edecekse evlenmesin.. bence sen çok ince düşünüyorsun bebegim bırak ödesin yaaaaa valla ben evde 1 sene oturdum çatır çatır yedim kocamın parasını söylenecekse evlenmiycekler kardeşimmmmmmmmmmm:) haaaa kendi paranın olması ayrı güzel dün maaşımı aldım kafama göre harcadım çok güzel bi duuyguu ama kocamın parasını yerkende kocama acımadım valla.. düğün borcunuda ödüycekkk eksiklerinide gidercekk.. namusunla iyiliginde ev hanımlıgınla iyi bi eş olarak gelmiş evlenmişsin :)şükretmesi lasım

yok kuzum ben acıyom ya yazık o kadar borcu ödemeye calısıo ev kirası fatıralar derken bi de bişeyi de eksik etmiyo saolsun ben alma desemde alıyor. mırın kırın etmiyor da önceden o sölemiş actırma sözleşmeli die ben hangi akılla yaptıysam yapmısım işte bi de cok ilgilenmeyince borc katlamıs.şimdi de söz dnlemedin böyle oldu yapma demiştim sana falan dedi.salak gibi azcık laf dinlesem.Allahtan 150ye düştü dün 400 lerden konusuyorduk da buna da şükür ne yapım artık.daha bunla bitse 60 bi kartımın asgarisi var ana borcu 300 calısırkende avondan 70 tllik bişiler almıstım onuda ha ödedim ödiycem derken parası gitti işten de cıktım.ehliyetim 1 yıldır emniyette bekler kazandm hala almadım amann nerden baksam en az 700 lira bana gerekior ama calısıor olsaydım kendim zorlanmadan öderdim.1 bck ay önce işten cıktım.800 ira veriolardı ssk yapmadılar die cıktım hemen bulurum zannettm ama hala evdeyim.ayy iyki burayı buldum da sizlerleyim yaa

olsun napıcaksın ki ama başka çaresi yok bu seferlik de o ödesin sonra senin ya meleğin gelir ya da kısmetse bi iş bulur kendini affetirirsin:KK16:

evet artık baska yapıcak bişey yok inş. bende iş bulurum da yardımım dokunur :KK43:

herkes aynı adet yaklaştıkca hamile deiliz diyoruz bacım.. belirtilerde adet belirtileri zaten.seninde az kalmış kıs benim 5 gün var:)

Valla canım benimkide resmen adet belirtisi fakat tecrübeme göre bu bir kıstas değil dediğim gibi ilk gebeliktede böle olmuştu üstelik o zman çok kasık ağrım vardı kesin olmalıydım yani...Ben sadece o zman testi ne kadar geçtikten sonra yaptığımı hatırlamıyorum takip bile etmiyordum günlerimi ilginç işte...

yok kuzum ben acıyom ya yazık o kadar borcu ödemeye calısıo ev kirası fatıralar derken bi de bişeyi de eksik etmiyo saolsun ben alma desemde alıyor. mırın kırın etmiyor da önceden o sölemiş actırma sözleşmeli die ben hangi akılla yaptıysam yapmısım işte bi de cok ilgilenmeyince borc katlamıs.şimdi de söz dnlemedin böyle oldu yapma demiştim sana falan dedi.salak gibi azcık laf dinlesem.Allahtan 150ye düştü dün 400 lerden konusuyorduk da buna da şükür ne yapım artık.daha bunla bitse 60 bi kartımın asgarisi var ana borcu 300 calısırkende avondan 70 tllik bişiler almıstım onuda ha ödedim ödiycem derken parası gitti işten de cıktım.ehliyetim 1 yıldır emniyette bekler kazandm hala almadım amann nerden baksam en az 700 lira bana gerekior ama calısıor olsaydım kendim zorlanmadan öderdim.1 bck ay önce işten cıktım.800 ira veriolardı ssk yapmadılar die cıktım hemen bulurum zannettm ama hala evdeyim.ayy iyki burayı buldum da sizlerleyim yaa

evet artık baska yapıcak bişey yok inş. bende iş bulurum da yardımım dokunur :KK43:
ince düşünceli arkadaşım benimmmmmmmmmmmmm senin kocam şanslı bukdr onu düşünüyorsun bilsin degerini..iş bulursun bacım merak etme inetrnetten takip et kısmet belki hamile kaldıgın ay işe gircen kısmet nsl bilinmez:)söyledigin boçlarda ödenmiycek gibi büyük deiller ödenir.. ama sen iş bul yakın zamanda çünkü kocanın parasını yemeye üzülüyorsun valla ince düşüne düşüne:))sen çalış kendi paranı ye çatır çaıtr:)
Valla canım benimkide resmen adet belirtisi fakat tecrübeme göre bu bir kıstas değil dediğim gibi ilk gebeliktede böle olmuştu üstelik o zman çok kasık ağrım vardı kesin olmalıydım yani...Ben sadece o zman testi ne kadar geçtikten sonra yaptığımı hatırlamıyorum takip bile etmiyordum günlerimi ilginç işte...

ay cnm aslında günleri takip etmemek en iyiside ama aklım sürekliiii bebekte olunca böle hergün 1 yıl gibi geciyor..hayırlısı

valla koca miletine acıma acıdıkca acınacak hale gelirsin.. ince düşünülmeyi haketmiyorlar...kocam bana bakacak mecburrr evin eksikleirni gidercek mecbur... tabi bütcene göre yapcak.. ben demiyorumki 2000 tl maaşı olan adam gitsin 4000 tl harcasın:) inan bide evde oturan bayanın gideri çok az oluyor. ben evde oturdugumda ayda 50-100 tl harcamıyordum bile...ilk aylarda evlendik bana gel alışverişe gidelim sana bana bşyler alalım diyodu ben yok yazıktır harcama borçumuzu ödeyelim diyordum sallamıyordu gidiyorduk alışverişe kendine bir dünya kıyafet alırdı bense ya 1 tane kazak alırdın yada almasdım... baktım beyim ben istemedikce almıyor öylemi diyip her alışverişe gittiginde aldım lazım olsada olmasada.. ondan ince düşünmüyceksinn :)[/QUOTE]

öyle mi diyorsun.bende senin gibiyim aynen bişey almam aldırmam önce borclar bitsin diye.eskiler kocanı 2 kasıgı varsa birini kıracaksın derlermiş dogru mu yani o söz :KK70: :KK70:

valla koca miletine acıma acıdıkca acınacak hale gelirsin.. ince düşünülmeyi haketmiyorlar...kocam bana bakacak mecburrr evin eksikleirni gidercek mecbur... tabi bütcene göre yapcak.. ben demiyorumki 2000 tl maaşı olan adam gitsin 4000 tl harcasın:) inan bide evde oturan bayanın gideri çok az oluyor. ben evde oturdugumda ayda 50-100 tl harcamıyordum bile...ilk aylarda evlendik bana gel alışverişe gidelim sana bana bşyler alalım diyodu ben yok yazıktır harcama borçumuzu ödeyelim diyordum sallamıyordu gidiyorduk alışverişe kendine bir dünya kıyafet alırdı bense ya 1 tane kazak alırdın yada almasdım... baktım beyim ben istemedikce almıyor öylemi diyip her alışverişe gittiginde aldım lazım olsada olmasada.. ondan ince düşünmüyceksinn :)

öyle mi diyorsun.bende senin gibiyim aynen bişey almam aldırmam önce borclar bitsin diye.eskiler kocanı 2 kasıgı varsa birini kıracaksın derlermiş dogru mu yani o söz :KK70: :KK70:[/QUOTE]

minikim alıntı yapıcaktım ama olmamıs :)

ay cnm aslında günleri takip etmemek en iyiside ama aklım sürekliiii bebekte olunca böle hergün 1 yıl gibi geciyor..hayırlısı[/QUOTE .!.:
Merak etme canım aynı durumdayız aklım sürekli orda acaba varmı yokmu stresten mahvoldumm..İnş. vardır severiz göbüşlerimizi kızlar :)))

:KK60: Bende alıntı yapamıyomuşum :KK60:

Son düzenleme:
tsemai vallaaaa benim kocam bol gönüllüdür para konusunda ben senin gibiydim almadım aman borç ödensin etsin dedim sonra adam sallamadı ve çok zoruma gitti..hiç unutmam eşimin okdr çok ayakkabısı varki ayakkabı hastası benimse 10 çifttir her renktenn vardır yeter bana bigün alışverişe gittik inan eşim evde olan ayakkabılardan ayınısını alcaktı hiç fakr yok bende kendime begendim bana dönüpppppppp snein birsürü ayakkabın var alma dedi bozuldum.. almadım.. ama adamı ben böle yaptımmmmm her sordugunda herşeyim varr dedimmmm oda alıştı tabi.. bence kendi kendini yeme bacım..

kızlar kahverengi akıntı devam ediyo ne diyosunuz bu işe:44:

tsemai vallaaaa benim kocam bol gönüllüdür para konusunda ben senin gibiydim almadım aman borç ödensin etsin dedim sonra adam sallamadı ve çok zoruma gitti..hiç unutmam eşimin okdr çok ayakkabısı varki ayakkabı hastası benimse 10 çifttir her renktenn vardır yeter bana bigün alışverişe gittik inan eşim evde olan ayakkabılardan ayınısını alcaktı hiç fakr yok bende kendime begendim bana dönüpppppppp snein birsürü ayakkabın var alma dedi bozuldum.. almadım.. ama adamı ben böle yaptımmmmm her sordugunda herşeyim varr dedimmmm oda alıştı tabi.. bence kendi kendini yeme bacım..

anladım haklısın galiba.almadıkca öle alısıp bişey alacagımda da itiraz edermiş.ayyy bende cok kötü bozulurum ya .ne demek istediğini cokk iyi anladım :) tsk ederim

yani kızlar sağolun sorduğunuz için bende iyiyim allahım size öyle yaramaz çocuklar versinki ahanda bu pcyi elinize bile alamayın emi gece uykusuz kalın günüzünde sağda solda uyuyun hemi:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

yani kızlar sağolun sorduğunuz için bende iyiyim allahım size öyle yaramaz çocuklar versinki ahanda bu pcyi elinize bile alamayın emi gece uykusuz kalın günüzünde sağda solda uyuyun hemi:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

aaaaaaaaa canımbenim nooldu şimdi? hoşgeldin nasılsın? ne zman yazdın görmedim ben...Hepimize sağlıklı bebişler versin Allahım yaramaz olsun sorun yok onada razıyız :)))

X