Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

hu hu fıstıklarl 10 dklıgına geldim çıkcam bisürü içim var:KK43:
ben heycanlandım ya 5 gün var azcık kaldı... pazar günü test yappcaz ecntrk le eger negatifse oturup regl olmayı bekleyip ondan sorna yine çalışmalara başlıycaz mecburen:)

selam kızlar nasılsınız ne var ne yok ya kızlar benim yumurtlama günümden sonrada hiç akıntım durmadı normalde şimdilerde kuru olmam lazımdı beyaz bi akıntı acaba hamilelik belirtisi olabilir mi:KK25::KK25::KK25:

tsemai cnm bırak kocan ödesin telekomu.. çalışmıyorsun diye üzlmede rısk meselesi bunlar ben 1 sene evde oturdum ve artık bebek yapayım iş olmuycak derken istedigim işe alındım... ama evde otururkende mutluydumm niye evdeyim diye hiç üzülmedim inan.. çalışmakta güzel evde oturmakta..

iyilik canım sen naptın,hallettin mi telekom işini? zaman yaklaştıkça heyecan bastı yaa,kahverengi akıntı devam ediyo,iyi bişey mi kötü bişey mi bilmiyorum:44:

iyi canım ne olsun gittim geldim ölece kaldım.o borcları ödiycekmişim.150 lira civarı baska fatura cıkmaz dediler inş. cıkmaz.eşim de dün baya trip attı kullanmadıgımız seylere bu kadar para yatırcaz eve eksik alsan eksiğin kalmaz dedi haklı olarak amann bari bi işim olsaydı kendim öderdim ya cok canım sıkılıyor zaten cocuk düğün borcunu ödüyor bi de benim sacma sapan borclarım biniyor üstüne aman amannn.dertliyim kuzum bugün ya canım cok sıkılıyor.hayoırlısıyla bi iş bulaydım

tsemai cnm bırak kocan ödesin telekomu.. çalışmıyorsun diye üzlmede rısk meselesi bunlar ben 1 sene evde oturdum ve artık bebek yapayım iş olmuycak derken istedigim işe alındım... ama evde otururkende mutluydumm niye evdeyim diye hiç üzülmedim inan.. çalışmakta güzel evde oturmakta..

ya minikim bu gidişle zaten o ödiycek ama borc onun değilki evlenmeden önce actırdıgım hatların borcu benm adımaydı kardeşim de askere gitti bende buraya geldim evde kimse kalmadı kapattırayım dedim amann bi sürü borc aldım basıma belayı.Allahtan hayırlısı

iyi canım ne olsun gittim geldim ölece kaldım.o borcları ödiycekmişim.150 lira civarı baska fatura cıkmaz dediler inş. cıkmaz.eşim de dün baya trip attı kullanmadıgımız seylere bu kadar para yatırcaz eve eksik alsan eksiğin kalmaz dedi haklı olarak amann bari bi işim olsaydı kendim öderdim ya cok canım sıkılıyor zaten cocuk düğün borcunu ödüyor bi de benim sacma sapan borclarım biniyor üstüne aman amannn.dertliyim kuzum bugün ya canım cok sıkılıyor.hayoırlısıyla bi iş bulaydım

yaaaaaaaaa cnm ödesin işinin adı ne kocan deilmi sana bakamıycaksa 150 tl için gırın mırın edecekse evlenmesin.. bence sen çok ince düşünüyorsun bebegim bırak ödesin yaaaaa valla ben evde 1 sene oturdum çatır çatır yedim kocamın parasını söylenecekse evlenmiycekler kardeşimmmmmmmmmmm:) haaaa kendi paranın olması ayrı güzel dün maaşımı aldım kafama göre harcadım çok güzel bi duuyguu ama kocamın parasını yerkende kocama acımadım valla.. düğün borcunuda ödüycekkk eksiklerinide gidercekk.. namusunla iyiliginde ev hanımlıgınla iyi bi eş olarak gelmiş evlenmişsin :)şükretmesi lasım

ya minikim bu gidişle zaten o ödiycek ama borc onun değilki evlenmeden önce actırdıgım hatların borcu benm adımaydı kardeşim de askere gitti bende buraya geldim evde kimse kalmadı kapattırayım dedim amann bi sürü borc aldım basıma belayı.Allahtan hayırlısı

olsun ödesinnnnnn nolacak 150 tl ile batacaksa batsın anacım:)
sen niye böle ince düşünüyorsun aşkım cnmmmmmmmmmmmm valla kızdımm sanaaa...sen okdr çeyiz getirdin demi babanın evinden niyemi getirdin dedii buda aynı hesapp:)

olsun napıcaksın ki ama başka çaresi yok bu seferlik de o ödesin sonra senin ya meleğin gelir ya da kısmetse bi iş bulur kendini affetirirsin:KK16:

yaaaaaaaaa cnm ödesin işinin adı ne kocan deilmi sana bakamıycaksa 150 tl için gırın mırın edecekse evlenmesin.. bence sen çok ince düşünüyorsun bebegim bırak ödesin yaaaaa valla ben evde 1 sene oturdum çatır çatır yedim kocamın parasını söylenecekse evlenmiycekler kardeşimmmmmmmmmmm:) haaaa kendi paranın olması ayrı güzel dün maaşımı aldım kafama göre harcadım çok güzel bi duuyguu ama kocamın parasını yerkende kocama acımadım valla.. düğün borcunuda ödüycekkk eksiklerinide gidercekk.. namusunla iyiliginde ev hanımlıgınla iyi bi eş olarak gelmiş evlenmişsin :)şükretmesi lasım

aynen katılıyorum :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

yükselmez artık ya tek tesellim 2 saat uykuyla ölçtüm ateşimi
bacım seni ıssıracam haaaaa sen benim dedikleirmi niye dinlemiyorsun yarın yükselirse bebiş yerleşiyor demek... yükselmesse üzül tmmmı:)ama yülkselcekkkkk:)
aynen katılıyorum :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

valla koca miletine acıma acıdıkca acınacak hale gelirsin.. ince düşünülmeyi haketmiyorlar...kocam bana bakacak mecburrr evin eksikleirni gidercek mecbur... tabi bütcene göre yapcak.. ben demiyorumki 2000 tl maaşı olan adam gitsin 4000 tl harcasın:) inan bide evde oturan bayanın gideri çok az oluyor. ben evde oturdugumda ayda 50-100 tl harcamıyordum bile...ilk aylarda evlendik bana gel alışverişe gidelim sana bana bşyler alalım diyodu ben yok yazıktır harcama borçumuzu ödeyelim diyordum sallamıyordu gidiyorduk alışverişe kendine bir dünya kıyafet alırdı bense ya 1 tane kazak alırdın yada almasdım... baktım beyim ben istemedikce almıyor öylemi diyip her alışverişe gittiginde aldım lazım olsada olmasada.. ondan ince düşünmüyceksinn :)

X