Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

hhehe ilahi ablacım yaa. bu arada kanda ne zaman belli olur en erken ?

valla bilmiyorum ki kimi adetten iki gün önce öğrenmiş kimi günü geçince kan testi yaptırmış öyle öğrenmiş ben sordum kardeşime diyor ki"aslında kesin sonuç için adet bir hafta geçmelidir.çünkü anne kimyasal gebelik yaşıyor olabilir yani önce kanda bebek var görünğr anne sevinir sonra değerler düşmeye başlar anne mahvolur ama eğer adetten bir hafta sonra yapılırsa artık kimyasal olma ihtimali düşüktür tabi istisnalar hariç"

bende şimdi gördüm bu mesajı.
canım benim ya ne kadar seindim anlatamam.
rabbim inşallah hep böyle devam ettirsin...
evet canım kese hemen görünmez bunu unutma
1 hafta sonra anca görünür rabbimin izniyle

çok teşekkürler canım. ama kese görününe kadar içim rahat etmeyecek sanırım.

Allah herkesin gönlündekini verir inşallah tabiki hayırlısıyla...

Hoşbulduk canım benim nasılsın? Son durum nedir? bugün bakıcakmısın yine?

adet olmadım canım adet belirtilerim de yok oldu ne belim ağrıyor ne başım.arada bir kısa süreli kasık batmalarım var bi de göğüslerim çok değil hafif şiş o kadar tesst yapmadım,inat ettim hafta sonuna kadar yapmayacam

Tebrik ederim cnm çok sevindim bebiş sağlıkla gelir inş. Kesenin görünmesi 4,5 5 hafta gibi oluyordu sanırım...Hadi bakalım darısı bizlere inş..

17 gün sonra test yap demişti dimi doktor sana? 17 günü geçtimi? Bencede sabretmek ve değerler yükselince bakmak en hayırlısı.

slm kızlar ben geldim:)işten bugun erken çıktım lcw ye gittim.. öyle imrendimki hamile reyonuna baktım güzle şeyler var acaba rabbim nasip etcekmi gelip burdan kıyafet almayı diyip iç geçirdim.. neyse benim iki arkadşaımın bebekleri var biri 6 diger 7 aylık onlara hediye aldım.. kendi çocugum olmadıki alayım miletin bebekleirne alarak hevesimi gideriyorum neyapayım.. baksanıza aldıklarıma nsl tatlılar ya:)

çok şekerlermiş hakkaten:)
rabbim kendini bebişine de almayı nasip eder inşallah..

çok şekerlermiş hakkaten:)
rabbim kendini bebişine de almayı nasip eder inşallah..

amin cnm amin:)
mavili olanı erkek ocugu olan akadaşa aldım aradım onun bedeni ne bilmiyourm sordum.. neyse diyo aklın varsa bebek yapma bunalıma girmiş.işten çıktı hamileligi zor geçtigi için.. şimdi iş bulamıyor evde bunalıma girmiş.. keşke dogurmasaydım diyor düşünnn yani okdr bezmiş halinden.. o bana imrenyor ben se ona:)dünya böle işte neypcaz:)

Hoşgeldin cnm. Bende çok beğendim rengarenk çok ciciler inş. bizim bebişlerede almak nasip olurr....Bekliyoruz sabırla işte.

kızlar bu ay 3 gün erkenden kırmızı kartı yedim

kızlar merhabaa
beni listeden silebilirsinizzz
kırmızı kart yedim

naz ve gamzeeeee 4-5 saat gelmdim forumaa baktım kötü haberler yine... hayırlısı bu ayın son günleriii iyi haber gelmişycek gibi

cnm normal tabi 1000-1500 ken degerin zaman görüüyor kese canını sıkma balım keyfini çıkar:)

test yappppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp bebiş geliooooooooooo:)

demek ki geçen hafta tam yerleşememiş:)))) inşallah yerleşme kanamasıdır bir kerecik olur diye bir kural yok ki

tamam tamam çekmiyorum inşallah öyledir ya tam yerleşememiştir,sayenizde umutlandım yeniden teşekkür ederim canlarımmm

test yappppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp bebiş geliooooooooooo:)[/QUOTE]

yaa minikgeliiiin çok heyecanlandırıyosun beni ama,bn bu sabah ki fortel testine çok inanmıştım,temizliğe bile başlamıştım,şimdi yeniden bıraktım herşeyi

Hoşgeldin cnm. Bende çok beğendim rengarenk çok ciciler inş. bizim bebişlerede almak nasip olurr....Bekliyoruz sabırla işte.

neblimmm bcım maaşımı aldıgım zaman bu arkadaşların bebişleirne direk hediyeler alıyorum dolaplarının yarısı benim hedyelerimden oluşuyor kızıyolar alma daha diye:) ama ben danamıyorum.. bebegim olsa maaşımı oldugu gibi bebiş için harcıcagım kesin:)
rabbim nasip etcekmii gerçekten canı yürekten istiyorum bi bebek grünce gözlerim doluyor artıkkk eksikligini çok hisediyorum.. herşeyim var çok şükürrr bu dünyadada şuyum olsun diyecegim hiç bşyi yok çok şükür rabbim gönlümden gecen herşeyi nasip ettiii... tek eksigim bebişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

test yappppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp bebiş geliooooooooooo:)

yaa minikgeliiiin çok heyecanlandırıyosun beni ama,bn bu sabah ki fortel testine çok inanmıştım,temizliğe bile başlamıştım,şimdi yeniden bıraktım herşeyi[/QUOTE]

offff ne işi bacummmmmmmmmm döfcem seni adetine kdr bekle..bu arada 4 günmü var batına bennnnn bugunler sandım.. famusay kızar yapma döfer bizi:):)))) iki gün daha bekle bacım adete iki gün kala:)

kızlarrr be ymk yapayım kaç gündür kocama yemek yapmıyorum hoş evegelirken kadınların yemek yaptıgı bi yer var oradan ev yapımı mantı aldım yanına bşyler yapayım görüşrüs fıstıklar gelirm akşam:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…