Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

Canım yaa hepimiz çok istiyoruz planlıyoruz test yapıyoruz tek çizgiyi görünce dünyamız yıkılıyor..Nasip kısmet diyorum yine ne zaman geleceğini biliyor bebişlerimiz bekliyor işte...Mevlananın çok güzel bir sözü var biliyorsundur; Üzülme...!!! İstediğin Bir Şey Olmuyorsa, ya Daha İyisi Olacağı İçin yada, Gerçekten de Olmaması Gerektiği için Olmuyordur.... Beklicez ve sabredicez.

yok daha test yapmam adetin geçmesini beklicem.hadi sana afiyet olsun.aldıkların çok güzel inşallah allah bize de nasip etcek o günleri

ya kızlartuvalete gittim gene gelmiş kahverengili akıntı adet mi oluyorum noluyorum yaa,yarın doktora mı gitsem acaba? bide şu halde namaz kılabilir miyim?

ya kızlartuvalete gittim gene gelmiş kahverengili akıntı adet mi oluyorum noluyorum yaa,yarın doktora mı gitsem acaba? bide şu halde namaz kılabilir miyim?

Mrb Canım Namaz kılmanda herhangi bi sakınca yok ben öyle biliyrm,geçen sene bende aymı şeyi yaşamıştım
bi sorun olmuyrmuş iç çamaşırını değiştirip ibadetini yerine getirebilirmşsin

umarım adet olmuyrsundur bebiş belirtisidir
Allah hakkında hayırlısını nasip etsin

bende aralık ayının başında yazmıştım bu topiğe
malesef yine hastalandım
hayırlısı bakalım egem arkadaşım öle namaz kılamazsın diye biliyorum
benim de günümde lekelenmem oluyo sonra geliyo kırmızılar ama 2 yada 3 gün sürüyo bu lekelenme neden acaba bilen var mı

dogur diyorsun cnm beim bugn ögle arası yemege giderken bi adam 3 yaşlarında bi çocugun elinden tmuş gezdiryordu çocugun yürüyüşünde tuhaflık vardı döndüm baktımki down sendromulu o an rabbimden hayırlısını istedim.. şuanda olmuyor diye üzülürken öle bi bebegim olsa bi ömür nebilim üzülürdüm ona bakmaktan rahatsız olduguma deil.. bi ömür yaşamıycam sonucta ya benden sonraya kalırsa kimse bakmaz diye üzülürdüm..nebilm cnm hayırlısı herşeynn dedigin gibi..

yok daha test yapmam adetin geçmesini beklicem.hadi sana afiyet olsun.aldıkların çok güzel inşallah allah bize de nasip etcek o günleri

cnmmm adet olsan kırmızı gemedi laızm adet deil yani bu... namaz kılabilirsin 1 kere gelseydiiii kalkıp gusul abdest alman lazımdı ama sürekli gelirseeee sorun oluyor öle biliyorum..

hayırlısı cnm inş 2012 nin ilk ayında bebişin senle olur:)

Canım benim umudunu kesme umarım Allah en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder cümlemize
Bende geçen Temmuz ayınada bebeğimi kaybettim bu ay bekliyrum umarım Allah yüzümü güldürür
Bende de sendeki gibi lekelenmeler oluyo mesela ayın 19 unda olıucaksam 2 yada 3 gün önceden başlayıp tam 28 günde oluyrm ben 28. gün adetim geliyo hiç bi geçikme olmuyor yani
bu lekelenmeleri benim dr. um rahim hazırlık yapıyor endişelenilecek bi durum yok ondan lekelenmeler oluyo diye açıklama yaptı

belim agrıyorrr..
sırtım agrıyor....
ayak bilegime kdr komple bacagım agrıyor..
karnım agrıyor...
kasıklarımda sızı var batma yok.. ki adet olacagımda kasıklarımda batma olurdu kalp atışı seyrinde
bugun 3 saat çarşıda alışveriş yaptım 3 saat bukdr ayagımı agrıtmaz çünkü kaç saat gezmiş insanım hiç böe agrımadı.. keisnnnnnn hastalanacam ben yaaaaaaaaaaaaaaa hayıt içtim diye bu sefer tam gününde gelcek sanırımmmmm son 5.güne gircem ..bilmiyorum düşünmekte istemiyorummmmm aslında ama alıdakoyamıyorum kendimi

arkadşım rabbim senin de gönlüne göre versin inşallah hepimizin
bende doktor takibindeyim dış gebelik geçirdim ameliyat falan derken
şimdi de olmuyo klomen ve çatlama iğnesi yaptık ama olmadı çok zor valla
doktorum da bişey demedi lekelenmeyle alakalı normal dedi sadece dediğn gibi günümde gelir lekelenmem ama kanama 2 ya da 3 gün sonra geliyo kafama takıldı
sağol cevapladığın için

cevaplarınız için teşekkürler kızlar.ama bnm adetim öle olmaz ki hiç,ondan endişeleniyorum zaten bn de,sizler için de hayırlısı olsun inşallah yeni yıl size uğur getirsin

Canım Mrb
ben bu başlıkta yeniyim n tecrübelerinden faydalanmak istedm, aynı şikayetleri bende hissediyrm
sağ bacağım kopçak gibi şuan sıcak su torbası koydum mecburen
senin batına 5 gün varmış Allah hayırlısını versin
benimde 2 gün geçti ve hamile olduğumu kesinlikle hissediyrm
bundan önce kaybettiğim bebeğimde ki belirtilerin aynısını hissediyrm çünkü
bu arada bide bende çok duygusalklık var nerdeyse herşeye ağlıycammmmmm

cevaplarınız için teşekkürler kızlar.ama bnm adetim öle olmaz ki hiç,ondan endişeleniyorum zaten bn de,sizler için de hayırlısı olsun inşallah yeni yıl size uğur getirsin

cnm bak 4 gün bekle bat tarihinde test yap ondan sonra doktora gidersin zaten adet olcaksanda bat zamanına kdr çoktan gelmiş olur ki çok düşük yani bu olasılık daha çok bebiş yerleşiyor karnına damarlar genişledigi için ara çatlamalar olup yerleşme kanaması dedigimiz şey geliyor:)

canım endişelenme sakın
belki bebek yerleşiyordurrrrrrr hamileliğe dair bişeyler hissediyrmsun
buarada ii dileklerin için çok teşekkürler

inş hamişiszdir cnm benim... cnmmm tets yapmadınmııı ben olsma yapardım hemde hisediyorum hamişim diyorsun test yapsana merak ettim valla:)
hani hamilelerin belirgin 3 belirti var ya..
akıntı
kasıklarda batma
gögüslerde ve gögüs ucunda agrıı
işte bu belirtiler bende adam gibi yokk..
akıntı deilde ıslaklık var..
kasıklarımda sızlama var.. batma yokk
gögüslerim agrıyor ama gögüs ucumda hiç agrı yokk..
neblimmm belirtilere takılmamak lasım.. aslında bende bi an oluyor hamileyim diyorum amaa her ay sonunda adet oldugumdan umutsuzlugada kapılıyorum yine adet olcam hamile deilimdir diyorum nebilim hakkımıza hayırlısıı rabbim bu ay nasip etmiştir inş.

canım endişelenme sakın
belki bebek yerleşiyordurrrrrrr hamileliğe dair bişeyler hissediyrmsun
buarada ii dileklerin için çok teşekkürler

hayır hamileliğe dair de bişey hissetmiyorum adete dair de:) inşallah bebek yerleşiyordur yaa,inşallah sen de hamilesidir,2 gün geçmiş test yapsana?

kızlar galiba hamileyim okadar net belirtiler hissediyorumki anlatamam daha önce hissettiğim acaba dediğim şeylerden gerçekten farklı dün 36.4 çıkan ateşim bu sabah 36.7 çıktı ateşimde yükseldi yani destekliyor hamilelik fikrimi agzımda metalik bi tad midemde yanma gece uyuyamama gögsümde mavi damar ve daha çok gögüs uçlarımda acıma var yine rüyamdada değişik birşey gördüm buraya kadar çok güzeldi anlattıklarım amaa bugün doktor kontroüm vardı doktora gittim doktor bana ne dese iyi sizin korunmanız lazım şekerin çok yüksek bu şekilde olursa ya düşük karında bebegin ölmesi yada çeşitli hastalıklar görülebilir bebekte benim diyabetim var namı diğer şeker hastalıgı fena degil şekerim ama özellikle tam 1 haftadır şekerim 400 civarında hiç düşmedi kulagımda enfeksiyon olunca kızlar bişe sorucam çevrenizde diyabetli olupta çocuk doğuran birileri varmı duygularım çok karıştı( net belirtiler hissettiime seninemiyorum bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…