Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

cnm seni ümitlendirmek istemem ama geçen hafta benimde böyle akıntılarım oldu.kahverengimsi. tmm adet oluyorum dedim ama o gün adet olamdım. bir diğer gün gene aynısı oldu. gen bir şey yok. bunlar yerleşme kanaması olabilir.

canımmmmmmmmm napıyosun.. senin durumlar nasıl?

slm kızlar

dün yine kan testi yaptırdım. değerlerim 2 katına yükselmiş. ama bizde kan uyuşmazlığı vardı. martta ilk gebeliğimde düşükten sonra bana bir iğne vurmuşlardı kan uyuşmazlığı için. şimdi bugün bir test daha yaptık onun için. kan gruplama testiymiş adı. bebeğin kan uyuşmazlığından etkilenip etkilenmediği incelemek içinmiş. bide doktor ultrasonda kesenin görünmenmeyeceğini dah erken olduğunu söyledi. sizce bunlar normalmi.

bebek20 cnm mesajını okudum ama 100 mesaj olduktan sonra özel mesaj yazabiliyormuşum.

bende şimdi gördüm bu mesajı.
canım benim ya ne kadar seindim anlatamam.
rabbim inşallah hep böyle devam ettirsin...
evet canım kese hemen görünmez bunu unutma
1 hafta sonra anca görünür rabbimin izniyle

hadi yaa allah allah:44: ama sabah test yaptım markası fortel negatifti bata 4 gün var,çok kafam karıştı:44:

gülüm sende ben gibi sabırsızsın..
bata 4 gün varken test yaılmaz çünkü çıkmaz..
sana diyom ama bende çok sabırsızım.
en azından adet günü yap

en azından adet günü yap

aslında nette okudum da fortel zaten erken gebelik testiymiş diğer testlere göre.
ama gene de adet gününü beklemek lazım sanırım.

en azından adet günü yap

aslında nette okudum da fortel zaten erken gebelik testiymiş diğer testlere göre.
ama gene de adet gününü beklemek lazım sanırım.

evet yaa acaip sabırsızım:KK3: evet canım fortel zaten erken gebelik testi bn de burdan öğrendim bunu ama forteli erken yapıp negatifi görüp günü geçince hamile olduğunu öğrenen de var,amaaan bilmiyorum valla,iyice çorba oldu:KK9:

hehehe.inanmıyorum yaa.Allah sonumuzu hayır etsin:) kötü bi durum ama o an aklıma ya kapıyı acarsa napıcam bıcagı saplasam katil olurum ben saplamasan ya o bana saplarsa eşimi arasam napıcak sanki, polisi arasam onlar gelene kadar ben öbür tarafı boylarım gibi seyler geldi.Allah kötülerden uzak tutsun hepimizi.

he he heee bebiş geliyorrrrrr

hadi inş. senden de bebiş haberi alırız ya topic tavan yapar bu ay herkes hamiş kalırmıs ne güzel olurrr :KK70:

balım balım balım ... inşalah

ya kızlar şimdi tuvalete gittim bnden gene kahverengi gibi bişeyler gelmiş,ne bu şimdi? geçen pazar biliyosunuz 2 kere geldi böle bişey,ondan sonra hiç bişey yoktu.adet oluyorum heralde:44: hadi geçen pazarkilere yerleşme kanaması dedik,bu kadar zaman geçti bu ne oluyo şimdi? yardımcı olun nolur:KK16:

demek ki geçen hafta tam yerleşememiş:)))) inşallah yerleşme kanamasıdır bir kerecik olur diye bir kural yok ki

hadi yaa allah allah:44: ama sabah test yaptım markası fortel negatifti bata 4 gün var,çok kafam karıştı:44:

egemn,beni çıldırtma kıııııııııııııııız!daha bata dört gün var,belki kan testinde bile net olmayabilirken idrara nası güvenirsin yaaa az dur hemen "negatif bayrağı"nı çekme

egemn,beni çıldırtma kıııııııııııııııız!daha bata dört gün var,belki kan testinde bile net olmayabilirken idrara nası güvenirsin yaaa az dur hemen "negatif bayrağı"nı çekme

hhehe :KK70: ilahi ablacım yaa. bu arada kanda ne zaman belli olur en erken ?

ya şimdi bende test yapmasam mı diyorum. aslında benim bat 23 aralıktı ama dün kahverengi bikaç damla geldi sonra da bişiii gelemdi işte. kızlar da dio ki test yap. bende şimdi diyorum acaba bat gunum geçsin ölee mi test yapsam.

geçmeden sakın yapma kurban olayım.bak ben battan 2 gün geçmesine rağmen yaptım tek çizgiyi gördüm çok üzüldüm tamam henüz adet olmadım ama moralim de iyi değil yani,merakta kalamak bazen kötü moralden daha iyi olabiliyor

geçmeden sakın yapma kurban olayım.bak ben battan 2 gün geçmesine rağmen yaptım tek çizgiyi gördüm çok üzüldüm tamam henüz adet olmadım ama moralim de iyi değil yani,merakta kalamak bazen kötü moralden daha iyi olabiliyor

haklısın canım. zaten erken test yapıp da hamileyim diyen yok son günlerde:KK43:

X