Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

moralim bozukkk
adetime 8 gün kala test yapmıştım oncomed markası negatif çıktı ama internette okudum şimdi gebelikten 1 hafta sonra sonuç veriyormuş buda adetten 1 hafta önce oluyormuşşş öbür aya kaldı umutlar artık kırmızıları bekliycem
:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

evet gittim karın ağrısı için.ultrasonla baktı.kist var dedi.sonra adetten sonra gene gel dediadet dönemimde atılırmış kist.adet gördükten sonra gittim geçen ay.bişeyin yok dedi.ama kasıklarıma baktı ultasonla.karnıma bakmadı yani.acaba diyorum o yüzden görünmemiş olabilir mi.? yada saçma gelecek ama bebeği kist sanmış olabilir mi ?

yok annem bebeği kist sanmış olamaz üç aylık bebeği kist sanan doktora hipokrat küser vallaha diplomasını elinden alırlar.hem kasık dediğin yer bebeğin geliştiği bulunduğu yer işte güzelim.bebek kasıklarımızda yani yumurtalıklarımızda büyüdükçe büyüdükçe karnımıza doğru ilerler.

anamdan doğmayan bacım,kurban olayım eksik dua etme,Rabbimin dergahında yok mu sanki.gel bu duayı şöyle düzeltelim;Allahım sahip olmak isteyen herkese sağlıklı,hayırlı,salih evlatlar nasip et.

vermesin demedim cnm cidden çok içten tüm samimiytmle söledim.. rabbim isteyen herkese nasip etsin..

;Allahım sahip olmak isteyen herkese sağlıklı,hayırlı,salih evlatlar nasip et.

evet gittim karın ağrısı için.ultrasonla baktı.kist var dedi.sonra adetten sonra gene gel dediadet dönemimde atılırmış kist.adet gördükten sonra gittim geçen ay.bişeyin yok dedi.ama kasıklarıma baktı ultasonla.karnıma bakmadı yani.acaba diyorum o yüzden görünmemiş olabilir mi.? yada saçma gelecek ama bebeği kist sanmış olabilir mi ?
.canım sen bebişin olmasını çok istiyosun ama hamile olma ihtimalin çok ama çok zor.ihtimal dışı
sence bi doktor kist ile bebeği ayırt edemeyebilirmi???yada bebeği kist sandı diyelim sonra gittiğinde kist atılomış demiş...ee yani o senin dediğine göre bebekse oda atılmış oluyo....
ayyy bide hala cevap yazmaya çalışıyorum yaaaa kızdım kendime....
git bi kan testi yaptır sende canım ozaman için rahatlasın.....

Son düzenleme:
yok annem bebeği kist sanmış olamaz üç aylık bebeği kist sanan doktora hipokrat küser vallaha diplomasını elinden alırlar.hem kasık dediğin yer bebeğin geliştiği bulunduğu yer işte güzelim.bebek kasıklarımızda yani yumurtalıklarımızda büyüdükçe büyüdükçe karnımıza doğru ilerler.

canım çok teşekkür ederim.ben hep burayı okuyup bişeler öğreniyorum.tedirgin oldum işte.içimi rahattlattın çok teşekkür ederim.doktora gitmeme gerek yok o zaman dimi ? çünkü adetlerim düzenli hep.bu aykide yeni bitti sayılır.idrar testi yapmayıda bırakıyım o zaman dimi ?

Baka hafif ağrılar geliyor kasıklarıma olucammı ne :KK43:

sus bakım çağırma kırmızıları delüüüüüüüü:))benim de arada ağrıyor azcık da olsa hissettiriyor.ama ben beynime olumlu mesaj gönderiyorum"kızım yerini sağlamlaştırıyor"diyorum.sen deöyle de ki beynin vücuduna olumlu sinyaller göndersin.

moralim bozukkk
adetime 8 gün kala test yapmıştım oncomed markası negatif çıktı ama internette okudum şimdi gebelikten 1 hafta sonra sonuç veriyormuş buda adetten 1 hafta önce oluyormuşşş öbür aya kaldı umutlar artık kırmızıları bekliycem
:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

cnm ya ne olursa olsn walla ben inanmyrm o zıkkım testlere bekle umutsz olma günün gelsin bi hayrlısı olsunn..

hayrlısı olsunn ama üzme kndnii daha günün varr yapma böle

cnm senn kaç günün var bnmde bir haftadr sol kasıklarmda oluyr ama artk gebeliktn süphelnmyrm umutsuzm :KK43:(

2 gün vvar bnmde

Umutsuz olmak için erken canım daha ayrıca gebelik oluşucağı zmanda böle ağrılar oluyor ben ilk gebelikte hatta olucağıma o kadar emindimki çok ağrım vardı belim kopuyordu kasıklarımda çok ağrıyordu ama ordaymış bebeğim üstüne bide sökülemiyorum diye ilaç içmiştim herşey nasip kısmet gönlünü ferah tut sen...

:KK60::KK60::KK60: Valla bende baktım şimdi çıldırdık galiba olmayan şeylerimi hayal ediyoruz ne...

kız aynen öyle valahaaaaaa:))birimiz demişiz ki "ayyyy çok sık çiş yapıyorum hamilemiyim ne"diğeri diyor ki"ayyyy ayağım gıdıklandı böyle bir belirti var mı" bir başkası"kızlaaaaaaaaar canım sokak sokak gezmek istiyor galiba aşeriyorum"....al sana işte tımarhanelik oldu ailecek:))))))))))ayyyy kendime öldüm gülmekten

sus bakım çağırma kırmızıları delüüüüüüüü:))benim de arada ağrıyor azcık da olsa hissettiriyor.ama ben beynime olumlu mesaj gönderiyorum"kızım yerini sağlamlaştırıyor"diyorum.sen deöyle de ki beynin vücuduna olumlu sinyaller göndersin.

:KK9::KK9::KK9: Ayy çok alemsin bazım olumlu mesaj haa..Bide kızımmm yerleşiyor :KK60::KK60::KK60: SEn beni güldürdün Allahta hepimizi güldürsünn...

kuzucumm geçmeden yapmasak hiç üzülmeyzz süpriz olur yada günümzde hasta olursk bukdr yıpranmayız çünkü diğer ayın pozitifliğide gidiyrr..yani bu ay böle böle nekdr çok yıprtrsn kendni diğer ay çok umtsz istksz olcksz ondan diyrm cnm benm

beklee başka bişylerle uğraşş... rabbin hayırlısını versinnn

vermesin demedim cnm cidden çok içten tüm samimiytmle söledim.. rabbim isteyen herkese nasip etsin..

;Allahım sahip olmak isteyen herkese sağlıklı,hayırlı,salih evlatlar nasip et.

biliyoorum canım vermesin demedin hiç der misin öyle.hani demişsin ya allah önce sana sonra bana versin diye işte onu diyorum öyle deme canım benimsen belliki çok temiz kalplisin rabbim bu ay hepimize versin

canım çok teşekkür ederim.ben hep burayı okuyup bişeler öğreniyorum.tedirgin oldum işte.içimi rahattlattın çok teşekkür ederim.doktora gitmeme gerek yok o zaman dimi ? çünkü adetlerim düzenli hep.bu aykide yeni bitti sayılır.idrar testi yapmayıda bırakıyım o zaman dimi ?

gülüm sen kaç yaşındasın kaç yıllık evlisin

X