Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

canım ya k bakma yeni gördüm.inş. hamiş kalırsın.ben iyyim ne olsun calısmalar iyiydi ama asıl 14.gün yapmadık :KK43: :KK43: (yani dün)dün yeni perdelerim gelecekti gelmeden basladı sagolsun güzel olmıycak demeye.geldi hiç bişiye benzememiş vs vs. yine üzdü durdu.hiçbişeyde heves bırakmıyorki zaten.orası öleydi burası böleydi dedi durdu.bende oturdum agladım.zaten bi daha eve alıncak bişeye karısmıycam hoş karısmayım diorum ama yine tutamıyorum kendimi . ben ne secsem alsam begenmiyor.laf ediyor sinir oluyorum.tartısmayalım die oturup bi köşede aglıyorum.neyse aksam oldu.bi kac kere dedim hadi bebiş falan die oralı olmadı bende tınlamadım.sonra 10 dan 11e kadar heralde abisiyle telde konustu.baktım iş yok gittim yattım uyudum..12 de uyumus oda.öle işte zaten bi pazar günü güzel gecse sasırcam.çok şükür calısıyor da.yoksa hergün her pazar gibi ....... düşünemiyorum

canım günaydın....evde bilgisayar arızalı olduğu için..
iştede ancak sabahları müsait olabiliyorum ancak cevap yazma fırsatım oldu...
bir çok erkek merak etme senin eşin gibi.....benimkide benzer durumda....
canını sıkma onlar istemezse biz niye isteyelim ki...sonra o bebeğin bakımınada yardım etmezler....
böyle vurdum durmaz olmaya devam ederlerse çocuk olunca inan hayat bizim için çok zor olur....
onun için Rabbim hayırlısını nasip etsin....bebel için ne zaman hayırlı ise o zaman bebel olsun...
ovulasyon testi yaptınmı.....
benim genelde 14. gün ve civarında avulasyob akıntılarım olurdu..hissederdim....
fakat bu ay akıntım 14. gün olmadı...
18. günde ovulasyon testinde çift çizgiyi gördüm....ve o gün akıntım oldu...
Rabbim hepimiz için hayırlısını nasip etsin....
ve Rabbim bize bol bol bol bol sabır versin....

kızlar günaydın............
kendimi iyi hissetmiyorum..............
anlayacağınız depresyon hallleri.........
hiç çalışmak istemiyorum..........
öyle saatlerce yanlız başıma oturup ağlamak istiyorum.........
Ya Rabbi bize sabır ver......sabır sabır..................
her ay umutsuz....umutsuzluk.......kendimi yorgun hissediyorum.....
konuşabileceğim kimsede yok.......

kızlar günaydın............
kendimi iyi hissetmiyorum..............
anlayacağınız depresyon hallleri.........
hiç çalışmak istemiyorum..........
öyle saatlerce yanlız başıma oturup ağlamak istiyorum.........
Ya Rabbi bize sabır ver......sabır sabır..................
her ay umutsuz....umutsuzluk.......kendimi yorgun hissediyorum.....
konuşabileceğim kimsede yok.......

günaydın
bugün bende aynı durumdayım.çok gerginim 6gün var ama sanki kendimi adet olacak gibi hissediyorum :KK43:

Kızlar günaydın. bayadır okuyorum yazılarınızı ve dün derece aldım kendimi bu sabahta ölçtüm 7 de ağızdan. ateşim 36.3 çıktı.
batım da 26 aralık. normale göre düşükmü yüksekmi bilemiyorum.
birde dün akşam aldım dereceyi merak ettim akşam ateşimi ölçtüm ama baya yürümüştüm yol 36.6 çıktı. :44:

adet günü yaklaştıkca umutsuzluk herkeste oluyor demekki bacım.. benim yarını saymassak 1 hafta varrr valla umutsuzluk sardı bile beni. kocamla konuştukk bugun yemekte 7. aya kdr bekliyelim olmassa doktora komple muayene olcaz sorun ne diye...2 ay daha deneriz ben sabredemiyorum daha.. herkese yaza düşünüyoruz diyorum halbuki yalan olmuyorkiiii:)yaza kdr hamiş kalmam lasım:)

bendede var umutsuzluk yaa. bata az kala heyecan arttı valla..

senin başağrın da adet öncesi baş ağrısı mı?dün gece de benim ağrıyordu hem de nasıl nerdeyse duvarlara vuracaktım başımı.normalde o kadar ağrırsa ertesi sabah olurum hatta buraya da öyle yazdım benden umudu kesin sabaha adet olurum dedim ama olmadım başağrım da azalarak geçti,maşallah.adet de olmadım sabah test yapacam yeniden.sen de hemen üzülme dur bakalım.

adet öncesi baş ağrısı olabilir tabi ama işten çıkınca eve gittim ağrı mağrı kalmadı. havasızlıktandır belkide..
ne biliim valla yeterki hamiş olalım:)

Kızlar günaydın. bayadır okuyorum yazılarınızı ve dün derece aldım kendimi bu sabahta ölçtüm 7 de ağızdan. ateşim 36.3 çıktı.
birde dün akşam aldım dereceyi merak ettim akşam ateşimi ölçtüm ama baya yürümüştüm yol 36.6 çıktı. :44:

ateş olayını bende bilmiyorum canım.burada okuduklarımla yapıyorum.hergün aynı saatte yani yataktan kalkmadan yanınızda bulunmalı yazoyırdu bir sitede ben ilk gün ölçtüm 34.8 yumurtlamada 36 bugünde 35.8 di.adetime 6 gün kaldı ama inan çok gerginim sanırım olucam :KK43: gelmesin istiyorummm

tatlım bu ateş işlerini hiç yapmadım pek anlamam da..
ama bizim kızlardan az bişiiiler öğrendim. sabah kalkar kalmaz her gün ölçücenn..
neyse sana yarımcı olurlar şimdi:) ben pek bilmiyormuşum:KK43:

ateş olayını bende bilmiyorum canım.burada okuduklarımla yapıyorum.hergün aynı saatte yani yataktan kalkmadan yanınızda bulunmalı yazoyırdu bir sitede ben ilk gün ölçtüm 34.8 yumurtlamada 36 bugünde 35.8 di.adetime 6 gün kaldı ama inan çok gerginim sanırım olucam :KK43: gelmesin istiyorummm

üf inşallah gelmezz canım kırmızılarıııın. bende anlamadım tam olarak. normalde hep ateşim 35 derece civarlarında olur yani inşallahh hamileyizdirrrr

Yasib sabah moralim yuksek uyanmıştım ateşim yükseldi diye ama senin yazını okudum moralim biozuldu neyse Rabbim yeni yılın ilk ayında nasip eder ins sonuçta bı tesellin var bı kızın var Allah bagislasin:). Minik neslisu benimde moralim bozuldu canınız sıkılmış diye oysa bugun keyfilliydim ben:KK43: Gizemsami cnm geç başlamışsın ölçmeye ama olsun 6 günde cok az sayılmaz sen sabah ilk yatakta gözünü actigindaki ölçümü onemse bak ben 7.30 da ölçtüm 36.4 dü 40 dk sonra yine ölçtüm ve daha yataktan kalkmamıştım 36.5 olmuştu simdi ölçsem baya yuksek çıkar anliucagin yatakta gözünü actigindaki önemli :)Sen sabah aynı saatte olc:)

tatlım bu ateş işlerini hiç yapmadım pek anlamam da..
ama bizim kızlardan az bişiiiler öğrendim. sabah kalkar kalmaz her gün ölçücenn..
neyse sana yarımcı olurlar şimdi:) ben pek bilmiyormuşum:KK43:

miniğim yaaa :)
bende bişi bilmiyorumm. ama sabah 7 de yataktan çıkmadan ölçtüm 36.3 tü bu normal bir ateş mi onu bilmiyorum

Yasib sabah moralim yuksek uyanmıştım ateşim yükseldi diye ama senin yazını okudum moralim biozuldu neyse Rabbim yeni yılın ilk ayında nasip eder ins sonuçta bı tesellin var bı kızın var Allah bagislasin:). Minik neslisu benimde moralim bozuldu canınız sıkılmış diye oysa bugun keyfilliydim ben:KK43: Gizemsami cnm geç başlamışsın ölçmeye ama olsun 6 günde cok az sayılmaz sen sabah ilk yatakta gözünü actigindaki ölçümü onemse bak ben 7.30 da ölçtüm 36.4 dü 40 dk sonra yine ölçtüm ve daha yataktan kalkmamıştım 36.5 olmuştu simdi ölçsem baya yuksek çıkar anliucagin yatakta gözünü actigindaki önemli :)Sen sabah aynı saatte olc:)

canım hiç çıkmadan ölçtümm :)) geç kaldım biliyorum ama bir ümit iştee...

396e39 Ovulation charts on FertilityFriend.com
Buda sonunda yükseldi biraz:)ama kizlar uzgunsunuz diye canım sıkıldı

tatlım sen moralini bozma bari bak ateşin yükselmiş biraz..
adet günü yaklaştıkça herkes korkuyo tabii..gerilim arttı valla..
bendede dün akşam sanki adet olucakmışım gibi biraz karnım ağrıdı. sonra geçti..bu sabah gene bi belirti bişii yok..
off neyse moralleri bozmayalım dimi ama..

Cnm gizem herkesin vücut sıcaklığı farklı benim 20 gündür 36.0 ile 36.2 arasında gidip geldi bugun yükseldi 36.4 oldu koloninde en düşük 36.5 oluyor yani herkeste farklı sen yatakta kimildamadan gözünü acar acmaz olc 6 gün boyunca:)

X