Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

babası çok kıskanç şimdiden ikna olursa veririm tabi :)

pardon cevabı şimdi gördüm.kıskanç mıskanç anlamam ben sonuçta babası da seni almış annenden,biz de kzıınıza talip oluruz,hem üzülme oğlum olmaz kızım olursa eğer evde benim 5 yaşında bir oğlum var ona alırım baharı

canım maşallah Allah tamamına erdirsin.senin de böyle adet olacakmış gibi ağrıdı mı belin kasıkların.benim ağrıyor on dakika sonra geçiyor ama bir saat sonra falan yeniden başlıyor

amin canım Allah c.c razı olsun.bel değil ama aynı adet olcakmışım gibi karın ve kasık ağrısı oluyodu hatta akıntım çoktu adet oldum sanıp lavaboya gidiyodum sürekli

amin canım Allah c.c razı olsun.bel değil ama aynı adet olcakmışım gibi karın ve kasık ağrısı oluyodu hatta akıntım çoktu adet oldum sanıp lavaboya gidiyodum sürekli

benim dünden beri akıntım kesildi kupkuruyum,halbuki adet olacağım ana kadar hep akıntım olurdu benim.

herkezde aynı olmaz heralde değişiklik gösterebilir.uyku halim çoktu göğüslerim ağırıyodu damarlar çıkmıştı birsürü

elbette herkeste farklı olabiliyor benim göğüs uçlarım sızlıyor sanki kesik atılmış gibi,göğüslerim de acımıyor da sanki karıncalar geeziyor gibi oluyor sürekli değil ama zaman zaman

kızlar bu ayy çok ama çok kasık ağrım varr sağ tarafımdaaa özellikle çok derinden geliyor bıçak gibi saplanıyorve birde çokk iştahım açı ay birdee akıntım yokkk iç regl olmaya yakın çok akıntım olurdu bu ay olmadıı ne olur bana umut verici birşeyler söyleseniz
regl 27 aralık

kasıkta bıçak saplanması genelde söylenir inşAllah sende hamilesindir:)umut verici konuşmak nekadar doğru bilmiyorum

canım bence hiç beklemeyin.biz de 5 aydır deniyoruz olmuyor.eşim sperm testi yaptırdı.varikosel ameliyatı olması gerekiyor.ameliyattan sonra 6 aay içinde spermler düzeliyormuş.yani ilk 5 ay boşa gitti bi de 6 ay bekliycez o da en erken ihtimal.inşallah sizde böyle bir sorun çıkmaz ama bence eşin bir an önce sperm testi yaptırsın çok basit bir test zaten ihmal etmeyin varsa bir sorun hemen ortaya çıkar.ona göre önlem alırsınız sorun yoksa ne ala denemeler tam gaz devam.ben şimdi çok pişmanım en başından kontrol olmadık diye...

Beni de unutmuşunuz kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…