Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

rica ederim canım.bende de bugün bi karamsarlık anlamadım.offff ya deliricem valla nette o kadar arastırdım bulamıorum genital bölgedeki kılların temizliği diye ne yapıyım kafayı yiycem yaa.

benimde son 6 gün midemde yanmalar karnımın alt bölgesinde batmalar ve birde idrarda tortular gördüm sizlerdede var mı?

Canım yaa benimde midemde yanma oluyor ama reflü var bende ona bağlıyorum hep. idrarda tortu yok. ama karnımın alt bölgesi şişti ve batma oluyorr. inşallah hamişizzdirrr

çok erken yaptırmışsın kan testini.ben gebelik testi aldım çantamda bekliyor :) normalde mide yanmam yoktur son 1 haftadır var psikolojik olabilir çarşamba perşembe kan testi yaptırcam

çok erken yaptırmışsın kan testini.ben gebelik testi aldım çantamda bekliyor :) normalde mide yanmam yoktur son 1 haftadır var psikolojik olabilir çarşamba perşembe kan testi yaptırcam

:))) hadi inşallahh çıkar sonucu
benim bugune kadar adetlerim hiç yanılmadı hep gününde oldum. eğer gecikirsem bende hemen yapıcam test. birde ben 28nde adet oldum ama 6 gün sürdü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…