Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

aman cnm ben 1. 5 senelik evliyim küçük çocuktan tut büyk kadınların agzına sakız olmuşum olmuyomu yoksa kısırmısın diyen bile oldu yaza düşünüyoruz diyoruz herkese bıktım valla laf sözden dedigin gib takmıyorum ama sinir ediyorlar mileete ne benim bebegimden ya

valla haklısın umursamamaya çaşılıyorum bende ama insanın sinirleri bozuluyo alemin derdi onları niye geriyosa

slm kızlar

bugün doktora gittim. doktor ultarasonla baktı keseyi göremedi kan testi istedi. kan testi yaptım 116 çıktı. doktor sonuç pozitif dedi ama iki gün sonra gel aynı saate kan testi yap bu değer iki katına çıkarsa gebesin dedi. bebek çok küçük olabilir dedi.

gülüm hemen ümitsizliğe kapılma... bazı bebek geç gösteriyo kendini. hamilesin canım... inşallah kesinleşir hamileliğin. bat ne zamandı tatlım

sayfa 406 da ne oldu anlamadım görmdm halada açılmadıı bana bişe yazn oldumu .)))))))))))

gülüm okudum. şimdi senin adet 4 gün geçmiş... değerin yükselirse güzel... yükselmezse ki böyle bişeyi düşünmek bile istemiyorum gebelik sona eriyo. ama degerin güzel. inşallah 300 olur

cevre_en cnm kese gec görülebilir normaldir iki gün sonra degerin iki katına çıkarsa için rahat olsun.. bide ilk gebeliginde düşük oldu diye bundada böle olcak diye bi şart yokki cnmmmmm pozitif ol ki iyi olsun herşey

iyi geceler arkadaşlar :KK3::KK3:
ben regl olalı 2 gün oldu ama ayrılamıyorum bu topikten, sizleri merak ediyorum :KK1::KK1:
birkaç hamişimiz olsa ya bu ay bitmeden

tmm bekliyorum ballım:)[/Q

hamileyken akıntı olurmuymuş ya nette okudum ovulasyondan sonra kuruluk olur yazıyor bende 2 gün oldu ama başka hiç olmadı

yok cnm akıntııı olursa hamilelik kuru olursan adet olcagını söylüyorlar.. ama herkesde böle olcak diye şart yok kupkuru olanda hamile oluyo akıntısı bol olnada hamiş oluyor.. ama genel olarak hamile olanda akıntı oluyo

X