Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

cevre_en tebrik ederim Rabbim hayırlısı ile kucağına almak nasip etsin. Darsıda kalanlarımıza olsun inşallah :KK16:
Yaaa ben hep geride kalıyorum hiç takip edemiyorum :KK43: :KK43: ne etcen artıkım yetişebildiğim kadarnan idare etcem :KK70:
Herkese datlı rüyalar ben kaçar çaaavvvvvvvvvv :KK54:

yok cnm akıntııı olursa hamilelik kuru olursan adet olcagını söylüyorlar.. ama herkesde böle olcak diye şart yok kupkuru olanda hamile oluyo akıntısı bol olnada hamiş oluyor.. ama genel olarak hamile olanda akıntı oluyo

minikgwlin ben hamileyim :))))) gebelk belrtilerini çok uydurarark bna yaıyrsn :)) tam sakinleşyrm sen bişe yazıyn ben meraktan kuduruyrm hamilemiym acaba dyeee off ıofff

iyi geceler arkadaşlar :KK3::KK3:
ben regl olalı 2 gün oldu ama ayrılamıyorum bu topikten, sizleri merak ediyorum :KK1::KK1:
birkaç hamişimiz olsa ya bu ay bitmeden

inş cm hamiş olus daha bu ayın sonuna çok var inş çok kişi hamiş olur:) olmassakta senle birlikte ocak ayında laflarıs:)ama gel buraya yinede hamiş olmaya gerek yokki sohbet için:)

benim bat 13 kasımdı.ama şu kahrengi lekelenme gene var

gülüm her günmü geliyo bu. seni korkutmak istemiyoru yanlış anlama ama benim kahverengi lekelenme olmuştu. bebek düştü. ama değerim 43 çıktı sonra 30
gülüm sen hemen testi tekrarla. 2 günü bekleme... yarın tekrar git. sen bilirsin canım ama kanamanın uzun sürmesi beni endişelendiriyo

:emir_bebek:
minikgwlin ben hamileyim :))))) gebelk belrtilerini çok uydurarark bna yaıyrsn :)) tam sakinleşyrm sen bişe yazıyn ben meraktan kuduruyrm hamilemiym acaba dyeee off ıofff

ama vala öle cnm herkeste olan şey sende olcak diye bşy yok sen belirtim yok diye üzülürsün ama hamiş olursun yada belirtim çok dersin hamiş olmassın belli olmas herkesin yapısı bir deil..bence kırmızıları görmedikce umut kesilmez:)

inş cm hamiş olus daha bu ayın sonuna çok var inş çok kişi hamiş olur:) olmassakta senle birlikte ocak ayında laflarıs:)ama gel buraya yinede hamiş olmaya gerek yokki sohbet için:)

minik gelinnnnnnn yaaa ağzndn bal damlıyoo kızlarr bu ay sonunda çok hamiş var diyorr :))) liste nerde bir liste vardı burdaaa kaç hamiş öğrnldi listeye eklnsnn

:emir_bebek:
ama vala öle cnm herkeste olan şey sende olcak diye bşy yok sen belirtim yok diye üzülürsün ama hamiş olursun yada belirtim çok dersin hamiş olmassın belli olmas herkesin yapısı bir deil..bence kırmızıları görmedikce umut kesilmez:)

fazla belirtim var ve kndmi kaptrmk istmyrm çok üzülrm ama içimdn gerçektn hamilym diyrm bi an dur neypysn dyrm üzülmemek için süprz olsn demektn vazgçmycğm :))

gelirim zaten minikgelinim, buranın sohbeti sıcak, güzel, gidemiyorum başka yere :KK9::KK9::KK9:
sizleri de takip etmek istiyorum, sizin adınıza da heyecanlanıyorum çünkü
inşallah güzel haberleri sizden alıcam :21::21::21:

İnşallah. Elbette ki gelcem bırakmaya hiç niyetim yok ortam süper :KK70: Hem dediğin gibi hem bebek bekleriz hem laflarız :)YArın görüşrüz inşallah bilgisayarım elimde olursa hadi öptüm herkescikleri :KK54:

cevre_en tebrik ederim Rabbim hayırlısı ile kucağına almak nasip etsin. Darsıda kalanlarımıza olsun inşallah :KK16:
Yaaa ben hep geride kalıyorum hiç takip edemiyorum :KK43: :KK43: ne etcen artıkım yetişebildiğim kadarnan idare etcem :KK70:
Herkese datlı rüyalar ben kaçar çaaavvvvvvvvvv :KK54:

çok teşekkürler canım İnşallah Rabbim dileyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eder. Aminnnnnnnn.
hamile kalmak önemli ama geriside önemli.
biz elimizden geleni yapalım gerisini Rabbime bırakalım . GÖRELİM MEVLAM NEYLER NEYLERSE GÜZEL EYLER...

İnşallah. Elbette ki gelcem bırakmaya hiç niyetim yok ortam süper :KK70: Hem dediğin gibi hem bebek bekleriz hem laflarız :)YArın görüşrüz inşallah bilgisayarım elimde olursa hadi öptüm herkescikleri :KK54:

tmm cnm iyigeceler.. zaten ovulasyonun belki bu ayın sonuna denk gelir:)öptm cnm aeo

gülüm her günmü geliyo bu. seni korkutmak istemiyoru yanlış anlama ama benim kahverengi lekelenme olmuştu. bebek düştü. ama değerim 43 çıktı sonra 30
gülüm sen hemen testi tekrarla. 2 günü bekleme... yarın tekrar git. sen bilirsin canım ama kanamanın uzun sürmesi beni endişelendiriyo

evet canım kahverengimsi bir lekeleme oluyo hatta akşam gene oldu ama çok az akıntı gibi değil

malesef çalışıyorum zaten iki gündür güya tatil. yemin hiç doğru dürüst dinlemedim bile bugün hastaneydim 4 saat sonuçu bekledim akşam misafir vardı yemek çaydı derken 10 oldu . yarında iş var

ama dikat eten lazım cnm bnm hatta senin ayakta bile durmaman lazım.. yaırn işten gelince uzan yat hiç kalma.. misafiride sonra çagırırsın acelesi yok:)bebiş daha önemli cnm bnm dikat et kendine

X