Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

malesef çalışıyorum zaten iki gündür güya tatil. yemin hiç doğru dürüst dinlemedim bile bugün hastaneydim 4 saat sonuçu bekledim akşam misafir vardı yemek çaydı derken 10 oldu . yarında iş var

allah yardmcın olsn cnm yaa bebeğini sağ salim kucğna almayı nasip etsn cnmm yaa elndn gelldiğnce koruu

kızlar ben yatıyorum sabah iş var.. bu arada telden bakarım buraya herkese cvp yazamayabilirm çok zor oluyor alıntı yaparak yazmakk.. ama akşama uzun uzun laflarız olurmu:)yarın ateşlerimiz yükselir inş:)

canım ovulasyon testi kullandın mı..ne zaman yumurtladın??

yok canim yaa, yaptirmadim. bugun yeniden idrar testi yaptim.negatif. 30 kasimda kasik agrilarim icin doktora gitmistim, kan testi yaptirmistik ve negatif cikmisti. normalde her ayin 15inde regl oluyorum. gec dollenme mi olmustur ki? catliycam valla. yarin kan testi yaptiracagim...
ayy insaallah hamisimdir.

slm kızlar bugün aşırı derecede baş ağrısı ve mide bulantısı şikayetleri ile dr gittik adetime 6 gün var ama dr beta hcg testi yaptı 0.100 çıktı sonuç. bu sonuç olunca rontgen çektirdik ve 2 tane ağrı kesici aldım. bu değerin yükselme ihtimali binde bir dedi ama bi topikte bu değerin adetten sonra artabileceği yazılmış. eğer bebiş varsa rontgenden dolayı bişey olurmu çok korkuyorum ALlah herkese hayırlı sağlıklı evlatlar versin. lütfen bilgilerinizi paylaşabilirmisiniz?

slm kızlar bugün aşırı derecede baş ağrısı ve mide bulantısı şikayetleri ile dr gittik adetime 6 gün var ama dr beta hcg testi yaptı 0.100 çıktı sonuç. bu sonuç olunca rontgen çektirdik ve 2 tane ağrı kesici aldım. bu değerin yükselme ihtimali binde bir dedi ama bi topikte bu değerin adetten sonra artabileceği yazılmış. eğer bebiş varsa rontgenden dolayı bişey olurmu çok korkuyorum ALlah herkese hayırlı sağlıklı evlatlar versin. lütfen bilgilerinizi paylaşabilirmisiniz?

şaka gibi 2 gün önce aynılarını yaşadım filmde çektrdm :)) geçmş olsnnn bnmde tam 6 gün vardııı çıkmadı bişee midem bulnyo midem ağzmda sürkli kasıklarmda ağrm var ama hiçbşy çıkmadı ne hastalık nede gebelikk :))

ne değişik doktor o ya bana doktor adetten sonra bhcg testi yapmıştı önce çıkmaz diye

şaka gibi 2 gün önce aynılarını yaşadım filmde çektrdm :)) geçmş olsnnn bnmde tam 6 gün vardııı çıkmadı bişee midem bulnyo midem ağzmda sürkli kasıklarmda ağrm var ama hiçbşy çıkmadı ne hastalık nede gebelikk :))

Allah Allah hayırlısı olsun bakalım. göğüslerim daha adete 10 gün varken yani 4-5 gündür çok şiş ağrıyolar, kasıklarım şiş ve sert kasıklarda batmalar oluyo çok umutlanmıştım genede Allahtan umut kesilmez ama 0.100 çıkınca şok oldum. başka topiktede arkadaşler regl geçtikten sonra değerlerini yükseldiğini yazmışlar ikilemde kaldım içim hiç rahat değil. ne zor beklemek ve ikilemlerde kalmak,umut edip hayallerin yıkılması, yinede herşeyde vardır bi hayır rabbim herkesin yardımcısı olsun

canım benim geçen ay gittiğim jinekolog adete 4 gün varken test yapmadı en erken adet gününde belli olur dedi adet günümde gittim 3.74 çıktı 3 gün sonra 0.85e düştü adet oldum. bu gittiğim dr acilde pratisyen dr acaba bilememe ihtimali varmıdır? bide eğer bebek varsa adete 6 gün varken 0.100 olsa bile rontgenden etkilenirmi. Allahım hayırlısını versin çok korkuyorum :KK43:

canım benim geçen ay gittiğim jinekolog adete 4 gün varken test yapmadı en erken adet gününde belli olur dedi adet günümde gittim 3.74 çıktı 3 gün sonra 0.85e düştü adet oldum. bu gittiğim dr acilde pratisyen dr acaba bilememe ihtimali varmıdır? bide eğer bebek varsa adete 6 gün varken 0.100 olsa bile rontgenden etkilenirmi. Allahım hayırlısını versin çok korkuyorum :KK43:

aynı şeyleri yaşamışz nekdr tesdf cnm 2 gün önce adete 6 gün kala acillde bunalrı yaşadım snde ölee ((

rabbim eğer hamişsk bebeklermzi korumuşdr biz tedbir almak için test ble yaptrdık yapack bişeymz yoktu..

ben hala ümtlym :)) 6 gün kala çıkmaması norml dedi dr...adet geçnce yükselr dedi ama ben kaç çıktığnı blmyrm ..

güzel şeyler düşün cnmm

aynı şeyleri yaşamışz nekdr tesdf cnm 2 gün önce adete 6 gün kala acillde bunalrı yaşadım snde ölee ((

rabbim eğer hamişsk bebeklermzi korumuşdr biz tedbir almak için test ble yaptrdık yapack bişeymz yoktu..

ben hala ümtlym :)) 6 gün kala çıkmaması norml dedi dr...adet geçnce yükselr dedi ama ben kaç çıktığnı blmyrm ..

güzel şeyler düşün cnmm

haklısın cnm ne tesadüf belki buda bizim için bir imtihandı. o zaman biz asla umudumuzu kesmeden rabbimize bol bol dua edelim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin rabbim. vardır elbet bundada bir hayır. rabbimin güzellikleri bitmez yeterki biz ona tesliom olup sığınalım :KK66: jinekolog bile adetten önce belli olmaz diyosa pratisyen dr nasıl bu kadar kesin konuşuyo bende anlam veremedim. inşallah bu ay güzel sonuçlar alırız cnm. senin regl tarihin ne zaman? bana özelden ve buradan bilgi verirmisin merak ederim

haklısın cnm ne tesadüf belki buda bizim için bir imtihandı. o zaman biz asla umudumuzu kesmeden rabbimize bol bol dua edelim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin rabbim. vardır elbet bundada bir hayır. rabbimin güzellikleri bitmez yeterki biz ona tesliom olup sığınalım :KK66: jinekolog bile adetten önce belli olmaz diyosa pratisyen dr nasıl bu kadar kesin konuşuyo bende anlam veremedim. inşallah bu ay güzel sonuçlar alırız cnm. senin regl tarihin ne zaman? bana özelden ve buradan bilgi verirmisin merak ederim

22 arlk bakalım hayrlısı bakıyrsn ikimzde hamişz:))

hayırlısı rahat atlatmak en iyisi zaten olan olmuş oluyor neyazıkki hayırlısı rabbim fazla aratmasın bizleri

Aminnn canım inşallah...

cnmm üzülmek yok rabim daha zamanı deil diyor demekii..
hem dediign gibi zmanında adet olmak üzmüyor insanı. inan 2 gün gecikse bile insan acaba diyip duuryor.. iyiki tam zamanında gelmiş adetin önümüzdeki aya hamiş kalırsın inş :)

Teşekkürler bebeişim ben yoğunluktan sohbete pek katılamıyorum ama senin hikayelerini okuyorum.... inşallah emeklerin boşa gitmez de bu ay bebeişş haberini alırsın ve bize verirsin.Rabbim kimseye aratmasın...Beklemekkk çooook zorrrrr...

tsemavi günaydın naber:) dün 2 defa kahverengi leke geldi bnden,önceki sayfalarda kızlara sordum yerleşme kanaması olabilir dediler çok heyecanlıyım:KK52:

canım bende tam tersi temizlik yapmayı pek sevmem ama yemek yapmayı severim..
haklısın ama hergün ne yapacağını düşünmek sıkıntı veriyor insana..benim de eşiminde işyerinde yemek çıkıyo.
o yüzden baklagil yapamıyorum artık evde..lahana,pırasa da yapamıyorum düşün artık..sıkıntı...

benim bugün

tarhana
ıspanak
makarna salatası varr...

yarın
balık günümüz..:KK34:

ohh rahat sayılırsın sen ya balık bende cok severim ama yapamam:) eşim alır temizler pişirir bende yanına salatasını yaparım yeriz.yemek yapmayı da seviyorum ama fikir üretemiyorum hergün zor oluyo :)

benim koca ne versen yerrr.. çalışıyorum haftada 3 gün yemek yaparımmmm 2 gün kahvaltı yaparız 1 gün dışarda yeriz 1 gün kaynanamda.. yemekte zorlanmıyorum valaa:)yemek secen adamdandan nefret ederimmmmm :)benim koam et yemekleri yemez tavuk ve sebze yemekleri sever heleki kahvaltıya bayılır:)alah kolaylık versin zor işin ozaman bacım:)

sorma canım ya bende hiç hoşlanmazdım yemek secen insanlardan eşim şeçmiyorum diodu ilk baslarda ama sebze yemeklerini yemiyor baskası yapınca zorunluluktan yiyor ama evde yapamıyorum pırasa ıspanak patlıcan lahana bu tür şeyleri kendim pişirip kendim yiyorum.ne güzelmişki senin et yemiyomus hehe.benmki de hemen herseyde et olsun tavuk olsun istiyor.kahvaltı türü hazırlayınca da pek hoslanmıyor.dısarda nadir yiyoruz :)

X