Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

aaaa kızlar ben size bişey sorcam; bn ikizim,acaba benim ikiz çocuklarım olur mu? yani ikizin ikizleri olur mu ki? bu neye bağlı,erkeğe mi kadına mı? genetik bişey mi? cevaplarsanız sevinirim:KK16:
cnm benim bildigim şimdi sen ikizsennn geninde var. ama bu snede deilde snein cocugunun bebegi ikiz olur.. genelde 1 kücak atlayarak geçiyor:)

Kızlar...kırmızılar geldi bugün,tam zamanında yani :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:
Ama yoğun değil, ağrım da yok nedense. heralde bu gece ya da yarın yoğunlaşıcak...
artık kısmet ocak ayına

üzülme cnm hakkına hayırlısıı.. en azından çok gecikipte adet olmadın ... ben hep diyorum hamile deilsem gününde olayım hasta diye:)

kızlar kimse yokmu bu akşam şimdi ben çıkarım siz gelirsiniz:)
çıkma bacım ben geldim az laflıyalım:)

minik gelin nasılsın? sende nasıl durumlar?
iyiyim bebegi çok şükürrrr sende iyisin demi:) ovulasyonum bitti sanırım:) beklemedeyim.. 10 gün var adetimeeee nsl gececek bilmiyorum senin bat nezamandı cnm

ovulasyon testin hala çift çızgi çıkıyormu senn ilk hangi gün çift çizgi çıktı

cnm bgun yapmadım test... 16-17-18-19 da da çift çizgiydi ama 16-17 sanki dah koyuydu 18-19 a göre.... dün yaptım silik çıktı ikinci çizgi ama belirgin silik... 9 . gün başladım teste ozamankiler silikti ama bu silik farklı bilmiyorum daha yapmıycam testim boşuna gitmesn hamiş deilsem diger aya kulancam:)sen test tapıyomusun

396e39 Ovulation charts on FertilityFriend.com
ateş tablom kıslar şimdilik yükseliyor ama belli olmas son 2-3 güniçnde dananın kuyrugu kopar.. düşerse adet olurum

çıkma bacım ben geldim az laflıyalım:)

iyiyim bebegi çok şükürrrr sende iyisin demi:) ovulasyonum bitti sanırım:) beklemedeyim.. 10 gün var adetimeeee nsl gececek bilmiyorum senin bat nezamandı cnm

cnm bgun yapmadım test... 16-17-18-19 da da çift çizgiydi ama 16-17 sanki dah koyuydu 18-19 a göre.... dün yaptım silik çıktı ikinci çizgi ama belirgin silik... 9 . gün başladım teste ozamankiler silikti ama bu silik farklı bilmiyorum daha yapmıycam testim boşuna gitmesn hamiş deilsem diger aya kulancam:)sen test tapıyomusun

396e39 Ovulation charts on FertilityFriend.com
ateş tablom kıslar şimdilik yükseliyor ama belli olmas son 2-3 güniçnde dananın kuyrugu kopar.. düşerse adet olurum

hoşgeldin canım bende sıkılmaya başlamıştım hastayım zaten kulagım iltihaplandı antibiyotik kullanmak zorunda kaldım malesef canım benim diğital testte sadece 1gün pozitif çıktı ögrendiğime göre diğital testler sadece 1gün pozitif çıkarıyormuş işte 14-15-16-17 aralıkta yaptığım normal testler yani bugünkide pozitif çıktı

ya kızlar bugun garip bşy oldu konu ile alakalı değil ama anlatayım...
dün gece 2 rüya gördüm..
1.sinde bir kolatım çok kılıydı digeri temizdi... rüya tabirlerine baktım evlat sahibi olmak demekmiş..hemen bebişe yordum tabii..
2. rüyam isee benim iki arkadaşım var bebekleri var biri 6 aylık digeri 7 aylık. iki bebegi ve anelerini görüyorum 7 aylık bebek yere düşüyor çok kötü oluyor doktora götürüyorz diger 6 aylık bebegin anneside hastahaneye gelmişken kızımı muayene ettireyim diyor.. bende kızıyorum bak diyorum 7 aylık bebek ölmek üzere senin düşündügün şeye bak diyorum..
neyse böle oluyor uyanıyorummmm.. sabah tuhaf oldummmm.. sallamadım ama.. bugun 6 aylık bebegi olan arkadaşıma gittim... rüyamı anlattım kız donakaldı...
dün 7 aylık bebek çok kötülemiş 6 aylık bebekin annesi hemen arabayla doktora götürmüşler.. o sırada 6 aylık bebegin annesi kendi kızınıda muayene ettirmiş...
resmen rüyamın aynısı kıslar çok etkilendim yaa...
acaba bebegim olcakmı ilk rüyamda dogru çıkarsa tabiii..
normalde kolay kolay rüyalarım çıkmas şaşırdım..

Son düzenleme:
hoşgeldin canım bende sıkılmaya başlamıştım hastayım zaten kulagım iltihaplandı antibiyotik kullanmak zorunda kaldım malesef canım benim diğital testte sadece 1gün pozitif çıktı ögrendiğime göre diğital testler sadece 1gün pozitif çıkarıyormuş işte 14-15-16-17 aralıkta yaptığım normal testler yani bugünkide pozitif çıktı

cnm sen pozitif gördügün zamanları boş gecirme olurmu.. ilaç almasan daha iyi olurdu ama gebelikte ilk 40 gün bebek annenin aldgı yiyceklerden ilaçlardan etkilemez..ebe arkadşaım dedii

canım ben bu taplodan yapmayı bi türlü beceremedim ölçüyorum ama hergün aynı saatte ölçemiyorum ama ilk uyandıgımda yerimden kalkmadan ölçüyorum
22 kasım 36.6(leke)
23kasım 36.6(leke)
24 kasım 36.6(leke)
25 kasım 36.7(leke)
26kasım 36.7(leke arttı)
27 kasım 36.5(leke arttı)
28 kasım 36.5(adet)
29 kasım 36.4 (adet)
30 kasım 36.4 (adet)
1 aralık 36.5 (adet)
2 aralık 36.6(leke)(ovulasyon testi negatif)
3 aralık 36.4 (leke)
4 aralık 36.4 (leke)
5 aralık 36.4 (test neg.)
6 aralık 36.4(test neg.)
7 aralık 36.7 (test neg)
8 aralık 36.6 (test neg)
9 aralık 36.7 (test neg)
10 aralık 36.6(test neg)
11 aralık 36.3 (test neg)
12 aralık 36.6(test neg)
13 aralık 36.3 (leke) (test neg)
14 aralık 36.4 (hafif leke)(test pozitif:))
15 aralık 36.7(test pozitif)
16 aralık 36.7(test poz)
17 aralık 36.6(test poz)

benim ateş taplomda bu canım nasıl

ya kızlar bugun garip bşy oldu konu ile alakalı değil ama anlatayım...
dün gece 2 rüya gördüm..
1.sinde bir kolatım çok kılıydı digeri temizdi... rüya tabirlerine baktım evlat sahibi olmak demekmiş..hemen bebişe yordum tabii..
2. rüyam isee benim iki arkadaşım var bebekleri var biri 6 aylık digeri 7 aylık. iki bebegi ve anelerini görüyorum 7 aylık bebek yere düşüyor çok kötü oluyor doktora götürüyorz diger 6 aylık bebegin anneside hastahaneye gelmişken kızımı muayene ettireyim diyor.. bende kızıyorum bak diyorum 7 aylık bebek ölmek üzere senin düşündügün şeye bak diyorum..
neyse böle oluyor uyanıyorummmm.. sabah tuhaf oldummmm.. sallamadım ama.. bugun 6 aylık bebegi olan arkadaşıma gittim... rüyamı anlattım kız donakaldı...
dün 7 aylık bebek çok kötülemiş 6 aylık bebekin annesi hemen arabayla doktora götürmüşler.. o sırada 6 aylık bebegin annesi kendi kızınıda muayene ettirmiş...
resmen rüyamın aynısı kıslar çok etkilendim yaa...
acaba bebegim olcakmı ilk rüyamda dogru çıkarsa tabiii..
normalde kolay kolay rüyalarım çıkmas şaşırdım..

canım seninle benzer şeyler yaşadıgımızı görmek şaşırtıyor beni bende dün iki rüya gördüm biri arkadaşımla ilgiliydi aradım anlattım dogru dedi biraz sıkıntım var inşallah hayırlısıyla bu ay muradımıza kavuşuruz bende büyük dikdrtgen bi masa büyüklügünde hamur teknesi içinde hamur gördüm şişmiş kabarmıştı kocaman acaba yorumu nedir

inşAllah hamilesindir:)hadi bakalım hayırlı haberlerle gel
inş cn bnm hep birlikte hamiş olalım:)

canım ben bu taplodan yapmayı bi türlü beceremedim ölçüyorum ama hergün aynı saatte ölçemiyorum ama ilk uyandıgımda yerimden kalkmadan ölçüyorum
22 kasım 36.6(leke)
23kasım 36.6(leke)
24 kasım 36.6(leke)
25 kasım 36.7(leke)
26kasım 36.7(leke arttı)
27 kasım 36.5(leke arttı)
28 kasım 36.5(adet)
29 kasım 36.4 (adet)
30 kasım 36.4 (adet)
1 aralık 36.5 (adet)
2 aralık 36.6(leke)(ovulasyon testi negatif)
3 aralık 36.4 (leke)
4 aralık 36.4 (leke)
5 aralık 36.4 (test neg.)
6 aralık 36.4(test neg.)
7 aralık 36.7 (test neg)
8 aralık 36.6 (test neg)
9 aralık 36.7 (test neg)
10 aralık 36.6(test neg)
11 aralık 36.3 (test neg)
12 aralık 36.6(test neg)
13 aralık 36.3 (leke) (test neg)
14 aralık 36.4 (hafif leke)(test pozitif:))
15 aralık 36.7(test pozitif)
16 aralık 36.7(test poz)
17 aralık 36.6(test poz)

benim ateş taplomda bu canım nasıl
cnmsnein adetin mşlh hep yüksek adet oldugunda bile yüksek genelde adetliyken 35.8 civarı olur ama senin baya yüksek... düşünki benim şuanda 36.2 adetim dahil şuanda en yüksek ateşim:) inş bebiş geliyordur bu ay balım güzel baya ateşin:)

canım seninle benzer şeyler yaşadıgımızı görmek şaşırtıyor beni bende dün iki rüya gördüm biri arkadaşımla ilgiliydi aradım anlattım dogru dedi biraz sıkıntım var inşallah hayırlısıyla bu ay muradımıza kavuşuruz bende büyük dikdrtgen bi masa büyüklügünde hamur teknesi içinde hamur gördüm şişmiş kabarmıştı kocaman acaba yorumu nedir

baktımda ruya tabirlerine hamur görmek mal sahibi olmayı gösteriyormuş muradına erme olarakta yorumlanmış:kötü yorum yok hep iyi şeyler yazılmış:)

inş cn bnm hep birlikte hamiş olalım:)

cnmsnein adetin mşlh hep yüksek adet oldugunda bile yüksek genelde adetliyken 35.8 civarı olur ama senin baya yüksek... düşünki benim şuanda 36.2 adetim dahil şuanda en yüksek ateşim:) inş bebiş geliyordur bu ay balım güzel baya ateşin:)

baktımda ruya tabirlerine hamur görmek mal sahibi olmayı gösteriyormuş muradına erme olarakta yorumlanmış:kötü yorum yok hep iyi şeyler yazılmış:)

canım inşallah hayırlısıyla hamile kalırız bu ay benim batım belli degil ama yinede 23 aralıkta gelmezse leke bile ancak ozaman umutlanıcam çünkü benim 1 hafta kala lkelenmelerim başlıyordu ve ben heray yerleşme kanamasımı diye heveslenip sonra kırmızılarla aymı tamamlıyordum:))

canım inşallah hayırlısıyla hamile kalırız bu ay benim batım belli degil ama yinede 23 aralıkta gelmezse leke bile ancak ozaman umutlanıcam çünkü benim 1 hafta kala lkelenmelerim başlıyordu ve ben heray yerleşme kanamasımı diye heveslenip sonra kırmızılarla aymı tamamlıyordum:))

hadi ya 1 haTA LEKELENME çok yaaaa normalmiki doktora gittinmi cnmm.. bende önceleke gelir 3-4 saat sonrada kan gelir..

X